Liberec – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Sparta – Zlín 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 1:5 (kon.)
HC Litvínov – Jihlava 8:3 (kon.) | Kladno – Tábor 2:6 (kon.) | Pardubice – Plzeň 6:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Třinec 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:3 (kon.)
HC Litvínov
8:3 (2:2, 4:0, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 17.02.2024, 13:00 • Zimni stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Extraliga dorostu • O účast v play-off

59:59 Lukáš DOSTÁL - 8:3

59:59
    4/4
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ DOSTÁL. Asistence: Jakub Winkelhöfer a Václav Raichl.
    Raichl V., Winkelhöfer J., Bednařík J., Koky J.
    Hospodka P., Volodin I., Podroužek D., Tramba J.

58:37
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Jakub Hanzák – 2 min., napadání rozhodčích.

58:18
    Jeden z jihlavských hráčů ale z trestného střílení neuspěl a Trejbal ho vychytal.

58:18
    Honzík v úniku podrazil svého soupeře a je nařízeno trestné střílení!

49:16
    Štěpán Adamec – 2 min., podrážení.

46:08
    Vyloučení v týmu HC Litvínov:
    David Bozseník – 2 min., nedovolené bránění.
    45:26 Dominik HOLAS - 7:3

45:26
    5/4
    Dukla právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DOMINIK HOLAS. Asistence: Ondřej Chvátal a Petr Hospodka.
    Holas D., Chvátal O., Hospodka P., Zmrhal D., Volodin I.
    Vondráček A., Kurnat J., Winkelhöfer J., Žák M.

43:51
    Jan Trefný – 2 min., sekání.
    43:35 Jindřich KOKY - 7:2

43:35
    5/5
    Autorem branky je JINDŘICH KOKY. Asistence: David Bozseník a Jan Trefný.
    Koky J., Bozseník D., Trefný J., Dostál L., Uhlík T.
    Lukáš J., Verbeščuk D., Trefil M., Tomica V., Kytka D.

40:01

40:00
    39:18 Jonáš BEDNAŘÍK - 6:2

39:18
    4/5
    Litvínov právě vstřelil branku! Litvínov se před druhou pauzou prosazuje i při vlastním oslabení. Znovu se prosadil JONÁŠ BEDNAŘÍK, který tak kompletuje hattrick. Asistence: Václav Raichl.
    Bednařík J., Raichl V., Winkelhöfer J., Žák M.
    Chvátal O., Kytka D., Tomica V., Adamec Š., Tramba J.

39:00
    Marek Peroutka – 2 min., sekání.
    37:17 Jonáš BEDNAŘÍK - 5:2

37:17
    5/4
    Autorem branky je JONÁŠ BEDNAŘÍK, který se prosazuje podruhé v utkání a Litvínov již popáté dává gól v přesilovce. Asistence: Jindřich Koky a Marek Žák.
    Bednařík J., Koky J., Žák M., Raichl V., Winkelhöfer J.
    Podroužek D., Slavíček M., Trefil M., Hanzák J.

36:53
    David Zmrhal – 2 min., podrážení.
    26:33 Marek PEROUTKA - 4:2

26:33
    5/3
    Litvínov právě vstřelil branku! Domácí jsou dnes opravdu velmi efektivní a využívají přesilovku 5 na 3! Přesnou střelou se o navýšení skóre postaral MAREK PEROUTKA. Asistence: David Bozseník a Tobias Uhlík.
    Peroutka M., Bozseník D., Uhlík T., Dostál L., Trefný J.

5/4
    Litvínov právě vstřelil branku! Litvínov se znovu dostává do vedení. Opět využívá přesilovku, už potřetí v zápase. Trefuje se JONÁŠ BEDNAŘÍK. Asistence: Jindřich Koky a Václav Raichl.
    Bednařík J., Koky J., Raichl V., Winkelhöfer J., Žák M.
    Tramba J., Hospodka P., Kouba M., Tomica V.

20:09
    Ondřej Chvátal – 2 min., držení.

20:01

V první třetině padly hned 4 branky. Hned po 35 sekundách se trefil hostující Zmrhal. V 6. minutě srovnal v přesilovce Bozseník, jehož střela od modré čáry se odrazila od mantinelu, a pak se puk vrátil do brankoviště a od výstroje Trejbala skončil puk za čarou. Jihlava pak znovu odskočila do vedení v 18. minutě gólem Tomici. 55 sekund před koncem první třetiny pak Litvínov podruhé v zápase využil přesilovku díky Kokymu. Domácím to trvalo pouze 6 sekund.

20:00
    19:05 Jindřich KOKY - 1:2

19:05
    5/4
    Litvínov právě vstřelil branku! Druhá využitá přesilovka domácích, po které je opět srovnáno! 55 vteřin před první pauzou se prosazuje JINDŘICH KOKY. Asistence: Václav Raichl a Jakub Winkelhöfer.
    Koky J., Raichl V., Winkelhöfer J., Bednařík J., Žák M.
    Chvátal O., Holas D., Kytka D., Zmrhal D.

18:59
    17:04 Viktor TOMICA - 1:2

17:04
    5/5
    Dukla právě vstřelila branku! Dukla se krátce před přestávkou dostává opět do vedení. Přesnou střelou se o to postaral od modré čáry VIKTOR TOMICA. Asistence: Jindřich Lukáš a Marek Trefil.
    Tomica V., Lukáš J., Trefil M., Tramba J., Hanzák J.
    Kurnat J., Vondráček A., Vesecký R., Winkelhöfer J., Honzík J.

10:26
    Tobias Uhlík – 2 min., krosček.
    05:37 David BOZSENÍK - 1:1

05:37
    5/4
    Litvínov právě vstřelil branku! Je srovnáno! V přesilovce domácích srovnává DAVID BOZSENÍK. Jeho rána od modré se odrazila od mantinelu, odkud se odrazila zpět do brankoviště a od výstroje brankáře Trejbala se dostala za brankovou čáru. Asistence: Marek Peroutka a Jan Trefný.
    Bozseník D., Peroutka M., Trefný J., Dostál L., Uhlík T.
    Adamec Š., Chvátal O., Tomica V., Tramba J.

04:04
    Jakub Hanzák – 2 min., podrážení.
    00:35 David ZMRHAL - 0:1

00:35
    5/5
    Dukla právě vstřelila branku! Je tady první gól zápasu! Po vyhraném buly Katolického se puk dostal k Hospodkovi, který si ještě všiml před brankou lépe postaveného DAVIDA ZMRHALA, který si sjel z modré čáry a tvrdou ranou propálil Trejbala. Asistence: Petr Hospodka a Šimon Katolický
    Zmrhal D., Hospodka P., Katolický Š., Kouba M., Holas D.
    Koky J., Bednařík J., Raichl V., Žák M., Winkelhöfer J.

00:30
    Zakázané Litvínova. Buly před Trejbalem.

00:05
    Hned na úvod zasahuje jihlavský brankář Štěbeták. Buly před jeho brankou.

00:01

HC Litvínov: Trejbal (Winkelhöfer) – Uhlík, Žák, Winkelhöfer (C), Honzík, Babka, Š. Postl, Bozseník – L. Dostál, M. Peroutka, Raichl (A) – Koky (A), Trefný, Vesecký – Kurnat, Vondráček, Bednařík.
    Trenér: Robert Kaše

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Bican) – Tramba, Tomica, Slavíček, Podroužek (A), Zmrhal, Holas, Verbeščuk – Chvátal (C), Š. Adamec, Kytka – Hospodka, Katolický, Kouba – Hanzák, Lukáš, Trefil – Volodin.
    Trenér: Michal Broš

Rozhodčí: Helecz – Janíček, Šimek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Mateo

Branky a nahrávky: 6. Bozseník (M. Peroutka, Uhlík), 20. Koky (Raichl, J. Winkelhöfer), 21. Bednařík (Koky, Raichl), 27. M. Peroutka (Bozseník, Uhlík), 38. Bednařík (Koky, Raichl), 40. Bednařík (Raichl), 44. Koky (Bozseník, Trefný), 60. L. Dostál (J. Winkelhöfer, Raichl) – 1. Zmrhal (Hospodka, Katolický), 18. Tomica (Lukáš, Trefil), 46. Holas (Chvátal, Hospodka)

Rozhodčí: Helecz – Janíček, Šimek