Calgary – Detroit 0:5 (kon.) | Minnesota – Buffalo 2:3 (po pr.) | St. Louis – Nashville 2:5 (kon.)
Tampa – Florida 2:9 (kon.) | Montreal – Washington 3:4 (kon.) | Toronto – Anaheim 9:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 6:3 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 2:4 (kon.) | San Jose – Columbus 3:4 (kon.)
Vegas – Carolina 1:3 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:6 (po pr.)
New Jersey Devils
6:3 (2:0, 2:2, 2:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 18.02.2024, 02:00 • MetLife Stadium, East Rutherford • NHL

Z tohoto parádního zápasu pod širým nebem je to všechno. Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. Přeji všem hezký zbytek víkendu a mějte se fajn.

Utkání sledovalo 70 328 diváků. (11:15:58)

3. Nathan Bastian (NJD) 2+0

Ve třetí třetině padly tři góly. Jako první se prosadil podruhé v utkání ve 43. minutě Hischier, který skóroval tvrdou ranou z mezikruží po krásné nahrávce Bratta od mantinelu. V 50. minutě se ještě jednou prosadila Philadelphia. Seeler dostal nahrávku od mantinelu a ze slotu překonal nechytatelnou ranou Dawse. V 59. minutě pak dostal Bastian puk do jízdy od Hauly a trefil prázdnou bránu. Hischier mohl chvilku předtím dovršit hattrick, ale trefil pouze tyč prázdné hostující klece. V krásném ofenzivním zápase pod širým nebem tak vítězí New Jersey.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Zakázané uvolnění Flyers. Buly před Erssonem.
    58:15 Nathan BASTIAN - 6:3

58:15
    5/6
    New Jersey právě vstřelilo branku! Devils definitivně rozhodují o výhře. Haula poslal puk do jízdy NATHANU BASTIANOVI, který ho pak poslal neomylně do prázdné branky. Asistence: Erik Haula a Curtis Lazar.
    Bastian N., Haula E., Lazar C., Marino J., Hughes L.
    Drysdale J., Konecny T., Couturier S., Frost M., Tippett O., Farabee J.

57:39
    Hischier trefil tyčku prázdné branky Flyers!

Oddechový čas pro tým Philadelphia Flyers.

57:29
    Hra přerušena. Buly před Dawsem. Philadelphia ve hře 6 na 5.

56:40
    Icing Devils. Buly před jeho brankou. Zároveň Ersson odjel na střídačku a hosté to zkusí v šesti!

56:30
    Střela jednoho z hráčů Philadelphie šla mimo branku.

55:55
    Ofsajd Philadelphie. Po komerční pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.

55:25
    Bastian hledal Meiera, ale ten na kotouč nedosáhl.

55:10
    Toffoli kousek za modrou čarou vypálil, ale trefil jenom stojícího Yorka.

54:15
    Za pukem vyjel z branky Ersson a poslal ho svým spoluhráčům zpět do hry.

Mateo

Branky a nahrávky: 1. Hischier (Palát), 14. Toffoli (J. Hughes, B. Smith), 37. B. Smith (Palát, Hischier), 38. Bastian (Meier, Lazar), 43. Hischier (Bratt, Marino), 59. Bastian (Haula, Lazar) – 28. Tippett (Konecny, Zamula), 39. Tippett (Konecny, Frost), 50. Seeler (Laughton, Poehling)

New Jersey Devils: Daws (Schmid) – Nemec, Bahl, Marino, L. Hughes, C. Miller, B. Smith – Bratt, Hischier, Palát – Toffoli, Haula, J. Hughes – Mercer, Lazar, Meier – Bastian, Nosek, Dowling.
    Trenér: Lindy Ruff

Philadelphia Flyers: Ersson (Petersen) – Sanheim, York, Drysdale, M. Staal, Se. Walker, Seeler, Zamula – Konecny, Couturier, Tippett – Atkinson, Frost, Farabee – N. Cates, Poehling, Hathaway – Laughton, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Brenk, Sutherland – Cherrey, Suchánek

Diváci: 70 328