Štrasburk – Lorient 1:3 (kon.) | Monaco – Toulouse 1:2 (kon.) | Montpellier – Méty 3:0 (kon.)
Rennes – Clermont Foot 3:1 (kon.) | Remeš – Lens 1:1 (kon.) | Brest – Marseille 1:0 (kon.)
Montpellier HSC
3:0 (1:0)
FC Méty
Neděle 18.02.2024, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:13. (16:57:13)

90+6

90+6
    Rána končí nad, Georges Mikautadze to netrefil vůbec dobře.

90+5
    Hosté budou mít možnost volného kopu z velmi dobré pozice.

90+5
    Začala poslední minuta z nastavených pěti.

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Méty (Lamine Camara).

90+4
    Falaye Sacko vrací míč svému brankáři, který bude následně rozehrávat. Rozhodl se pro dlouhý výkop.

90+3
    Domácí hráči se poněkud zbytečně zbavili balonu, a tak mohou hrát fotbalisté hostujícího celku.

90+2
    Hosté mají sice balon pod kontrolou, ale čekají na nějakou výraznější šanci.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Khalil Fayad,
    ze hřiště odchází Musa Al-Taamari, přichází Tanguy Coulibaly.

88
    Žlutá karta pro tým FC Méty (Laszlo Boloni). Karu dostává hostující trenér.
    86. Téji SAVANIER - 3:0

86
    Montpellier právě vstřelil branku!
    TÉJI SAVANIER proměnil penaltu, poslal míč na levou stranu ze svého pohledu, ale brankář si vybral stejnou. Zakončující hráč pálil dostatečně důrazně.

85
    Nakonec to bylo ale rukou mimo správnou pozici, pokutový kop pro domácí.

84
    Téji Savanier to vzal na sebe, jeho střela byla zblokovaná na rohový kop.

84
    Domácí mají možnost volného kopu kousek před velkým vápnem. Brankář si dobře postavit spoluhráče do zdi.