Štrasburk – Lorient 1:3 (kon.) | Monaco – Toulouse 1:2 (kon.) | Montpellier – Méty 3:0 (kon.)
Rennes – Clermont Foot 3:1 (kon.) | Remeš – Lens 1:1 (kon.) | Brest – Marseille 1:0 (kon.)
Montpellier HSC
3:0 (1:0)
FC Méty
Neděle 18.02.2024, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky fracouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Montpellier a Méty.

Méty jsou před víkendovým kolem jsou Méty na předposlední pozici, mají po 21 zápasech 17 bodů. Z posledních pěti zápasů tým bodoval v jednom, tým získal bod za remízu s Marseille 1:1.

Montpellier je v tabulce na patnácté pozici, z 21 zápasů má 19 bodů.V posledních pěti zápasech tým nevyhrál ani jeden. Získal pouze dva body za dvě remízy. Naposledy bodoval s Lille 0:0.

1

1
    Modibo Sagnan to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

1
    Domácí hrají ve tmavém, hosté ve žlutém.

2
    Kevin Van Den Kerkhof se dostal do problémů po akci domácích, ale dokázal si ve spolupráci s obránci poradit.

4
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Rychlá akce se domácím podařila, a tak se dostávají do vedení. Sám před brankáře se dostal ISSIAGA SYLLA. Gólman vyběhl, a pak už neměl nárok zasáhnout.
    4. Issiaga SYLLA - 1:0

5
    Hérelle vybojoval rozehrávku na své obranné polovině po faulu soupeře, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

8
    Ani jeden celek se nyní nemůže dostat před branku soupeře, hraje se na polovině hrací plochy.

12
    Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Boubakar Kouyaté).

13
    Arnaud Nordin to zkoušel individuálně, ale fauloval ho soupeř. Hrát tak mohou domácí.

15
    Domácí hráči propadli, hosté se rychle dostali do šance.

17
    Didier Lamkel Zé se ze vstřelené branky neradoval dlouho, finální přihrávce totiž předcházel ofsajd. Branka rozhodně platiti nemůže.

19
    Domácí hráči si vypracovali zajímavou šanci, ale Jordan Ferri poslal balon výrazně vedle branky. Nebyl to špatný pokus z osy.

20
    Dvacet minut hry je pryč, Montpellier vede o jednu branku, hosté balon sice do branky dostali také, ale bylo to z ofsajdu.

24
    Musa Al-Taamari je po souboji se soupeřem hodně otřesený, ale bude v zápase pokračovat. Hrát mohou jeho kolegové.

25
    Domácí hráči jsou aktivnější, mají optickou převahu, ale na další šanci čekají.

26
    Kevin Van Den Kerkhof se výborně počínal před vlastní brankou a nenechal soupeře vypálit z dobré pozice.

27
    Montpellier vybojoval rohový kop, Téji Savanier poslal centr před branku, ale obrana si poradila.

29
    Domácí vhazují na útočné polovině, ale obrana si dobře dokázala poradit a akci zastavila.

30
    Půlhodina hry je pryč, domácí celek drží jednobrankové vedení.

32
    Musa Al-Taamari se propracoval ke střele, levou nohou zkoušel přesněji trefit branku, ale minul.

35
    Didier Lamkel Zé to zkoušel individuálně, ale nedokázal se okolo obránce dostat do zakončení.

37
    Souboje o míč se odehrávají především na polovině hrací plochy, mnoho fotbalové krásy nám fotbalisté zatím nenabízejí.

38
    Lamine Camara centroval před branku, ale obrana si poradila.

40
    Domácí hráč, Jordan Ferri, byl faulovaný na polovině hrací plochy, jeho spoluhráči zůstanou u míče.

41
    Joris Chotard to vzal na sebe, jeho zakončení pravou nohou míří vedle branky. Přesněji mířilo by, kdyby nebylo zblokované.

43
    Dobrý domácí pokus, ale Jordan Ferri z velkého vápna minul prostor u bližší tyče.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry, mírnou převahu mají nyní hostující fotbalisté.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

45+2
    V poklidném tempu se dohrává úvodní poločas, souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy.

45+3
    Nyní už začala třetí a poslední nastavená minuta. Balon mají domácí, Silvan Hefti uvede balon do hry.

45+3

Domácí fotbalisté vedou nad soupeřem po prvním poločase o jednu branku, prosadil se Sylla už ve čtvrté minutě.

46

46
    Zdá se, že ani jeden celek nestřídal, pokračují stejné sestavy jako v první části utkání.

48
    Sadibou Sané hodně důrazně dohrál soupeře, sudí vše řeší domluvou, podle všeho z toho nebude karta.

49
    Domácí rozehrávali volný kop, ale centr před branku nebyl vůbec povedený.

50
    Domácí celek měl možnost rohového kopu, centr se snesl před branku, a tam byl zcela volný a pro hlavičku připravený MODIBO SAGNAN.
    50. Modibo SAGNAN - 2:0

52
    Hosté se pokoušeli rychle odpovědět, ale po bleskovém přenesení hry pálil mimo branku Matthieu Udol.

53
    Nechybělo moc a domácí si vypracovali další šanci, ale obrana hostů byla nyní pozorná.

54
    Didier Lamkel Zé hledal spoluhráče před brankou, nakonec z jeho byla spíše střela, která byla zblokovaná.

55
    Modibo Sagnan si počínal nedovoleně, a tak po jeho faulu budou hrát fotbalisté hostujícího celku.

57
    Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se na polovině hrací plochy.

60
    Hodina hry je pryč, domácí fotbalisté zaslouženě vedou o dvě branky a mají zápas velmi dobře rozehraný.

62
    Hráči se rozcvičují mimo hrací plochu, následovat bude brzy střídání.

63
    Střídání v týmu FC Méty:
    ze hřiště odchází Ismaël Traoré, přichází Fali Candé,
    ze hřiště odchází Joseph N'Duquidi, přichází Arthur Atta.

65
    Hosté se pokouší nyní něco vymyslet, ale Arthur Atta hledal spoluhráče před brankou nepřesným centrem.

67
    FC Méty v tomto zápase nevychází především kombinační hra a příprava finální fáze.

68
    ze hřiště odchází Kevin Van Den Kerkhof, přichází Joel Asoro.

69
    Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Bećir Omeragić).

70
    Hostující hráč je po souboji s domácím hodně otřesený a vypadá to na problémy s rukou. Didier Lamkel Zé byl důrazně dohraný.

72
    Hostující celek vybojoval rohový kop poté, co domácí brankář Benjamin Lecomte vytáhl míč na roh. Centr nebyl povedený.

74
    Bećir Omeragić je zraněný po souboji se soupeřem, a uvidíme, zda bude pokračovat.

75
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Bećir Omeragić, přichází Falaye Sacko.

76
    A byl to Falaye Sacko, kdo se hned dostal do zakončení, které tak tak zastavil brankář

76
    ze hřiště odchází Didier Lamkel Zé, přichází Cheikh Tidiane Sabaly.

78
    Montpellier má zápas dobře rozehraný, vede o dvě branky a dělá vše pro úspěch v tomto duelu.

78
    Žlutá karta pro tým FC Méty (Joel Asoro).

79
    ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Léo Leroy,
    ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Akor Adams.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, více ze hry mají domácí hráči.

82
    Fali Candé vybojovali volný kop na polovině soupeře, hosté tak mají zajímavou šanci.

83
    Žlutá karta pro tým FC Méty (Fali Candé).

84
    Domácí mají možnost volného kopu kousek před velkým vápnem. Brankář si dobře postavit spoluhráče do zdi.

84
    Téji Savanier to vzal na sebe, jeho střela byla zblokovaná na rohový kop.

85
    Nakonec to bylo ale rukou mimo správnou pozici, pokutový kop pro domácí.

86
    TÉJI SAVANIER proměnil penaltu, poslal míč na levou stranu ze svého pohledu, ale brankář si vybral stejnou. Zakončující hráč pálil dostatečně důrazně.
    86. Téji SAVANIER - 3:0

88
    Žlutá karta pro tým FC Méty (Laszlo Boloni). Karu dostává hostující trenér.

89
    ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Khalil Fayad,
    ze hřiště odchází Musa Al-Taamari, přichází Tanguy Coulibaly.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90+2
    Hosté mají sice balon pod kontrolou, ale čekají na nějakou výraznější šanci.

90+3
    Domácí hráči se poněkud zbytečně zbavili balonu, a tak mohou hrát fotbalisté hostujícího celku.

90+4
    Falaye Sacko vrací míč svému brankáři, který bude následně rozehrávat. Rozhodl se pro dlouhý výkop.

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Méty (Lamine Camara).

90+5
    Začala poslední minuta z nastavených pěti.

90+5
    Hosté budou mít možnost volného kopu z velmi dobré pozice.

90+6
    Rána končí nad, Georges Mikautadze to netrefil vůbec dobře.

90+6

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:13. (16:57:13)