HC MUNI – North wings Ústí 1:6 (kon.) | Engineers Prague – VUT Cavaliers Brno 7:1 (kon.)
HC MUNI
1:6 (1:1, 0:3, 0:2)
HC North Wings Ústí nad Labem
Středa 21.02.2024, 19:30 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • Univerzitní liga ledního hokeje • 18. kolo

UJEP otočil utkání na ledě MUNI a veze na dalekou cestu domů tři body. Hostům skvěle zafungovala obrana a parádní brejky. K tomu jistý Blažek vzadu. Po dvou gólech Ústí v poslední třetině během zhruba dvaceti sekund už se utkání pouze dohrávalo. (21:34:48)

59:37
    Vyloučení v týmu HC MUNI:
    Tomaník – 2 min., podrážení.

59:24
    Šembera kryje střelu Wernera od modré čáry.

57:52
    Janoušek poslal střelu z pravé strany do betonu brankáře.

56:34
    Šucha obral Macela v době, kdy se zdálo, že hostující útočník bude postupovat sám na Šemberu.

56:18
    Blažek neměl problémy se střelou Jakubce z pravé strany.

55:15
    Zápas už se jen a pouze dohrává. Na ledě nadále leží helma jednoho z hráčů UJEP, jelikož hra zatím nebyla přerušena.

53:51
    Jeden z hostujících hokejistů ztratil helmu a sudí mu dal najevo, že musí vystřídat, protože jinak by musel být vyloučený.

53:14
    Ústí se samo vyhnalo z útočného pásma až ke své bráně, ale to mu asi aktuálně nebude vadit.

52:32
    Janoušek zavezl puk do útočného pásma, kde také hosté drží kotouč.

51:56
    Malenovský – 2 min., sekání.

51:56
    Tomaník postrčil zprava na střed Morevovi, jeho bekhendový blafák zneškodnil Blažek pravou nohou.

51:31
    Blažek přerušil hru a bude se vhazovat před ústeckou bránou.

50:49
    Ústí odehrálo puk na zakázané uvolnění, ale to mu momentálně bohatě stačí.

49:58
    Ofsajd na pravé straně zastavil snažení Ústí.

49:33
    Janoušek obdržel přihrávku od Tota do jízdy, ale jeho bekhendový blafák skončil na levé ruce Šembery.

48:41
    Morev připravil křižným pasem z levé strany Tomaníka, ten zblízka nadvakrát nevyzrál na Blažka.

47:33
    Hosté nadále velmi dobře brání a ve třetí třetině je drží i jistý gólman Blažek.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 10. Jakubec (Hasoň) – 17. Vrba (Tot, Macel), 23. Janoušek (P. Jarý, Štěpánek), 27. P. Jarý, 34. Tot (Vrba), 44. Tot (Macel), 44. Svoboda

HC MUNI: Král (34. Šembera) – Šupa, Prokopec, Bláha, Šucha, Řehák, Uhříček – Hasoň (A), Edl, Morev (A), Tomaník, Drlík, Jakubec (C), Linka, Sedláček, Malenovský, Staněk.
    Trenér: Jiří Čtvrtníček

HC North Wings Ústí nad Labem: Blažek – Petržílka (A), Kadlec, Werner, Šubrt, P. Jarý (A), Štěpánek – Janoušek (C), Vrba, Dykast, Macel, Svoboda, Tot, Martínek.
    Trenér: Martin Štěpánek

Rozhodčí: Maršálek – Otáhal, Husák