Kolín – Litoměřice 5:4 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Přerov 2:6 (kon.) | Prostějov – Třebíč 4:2 (kon.)
Frýdek-M. – Slavia 2:3 (kon.) | Sokolov – Poruba 2011 5:6 (1:2 po s.n.) | Znojmo – Vsetín 6:3 (kon.)
Zlín – Pardubice B 2:1 (kon.)
konec
HC Dukla Jihlava
2:6 (0:4, 0:1, 2:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 24.02.2024, 16:30 • Zimní stadion Pelhřimov • Chance liga • 50. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Utkání je u konce. Třetí třetinu sice Dukla dokázala vyhrát, dvě branky už ale neměly žádný výrazný vliv na celkový stav utkání. Jihlava tak podruhé v řadě prohrává doma 2:6 a definitivně tak ztratila šance na přímý postup do čtvrtfinále. Přerov má naopak po vysoké výhře velkou šanci na přímý postup. Z dnešního utkání je to vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (18:43:33)
   
  Konec zápasu.
   
  59:49
  Dukla v závěrečných minutách pálí na Postavu ze všech stran, ten však všechny rány dokázal vyrazit mimo branku.
   
  59:24
  Šik pálil na Postavu z mezikruží, ten ale znova na celou situaci dobře viděl a zákrok mu nedělal velké problémy.
   
  58:45
  O puk se dlouho bojovalo v rohu hřiště u Postavy, hosté nakonec vyšli z tohoto souboje jako vítězové a rychle vyhodili puk před Berana.
   
  57:38
  Jelínek pálil z kruhu hned přes dva obránce Přerova, puk nakonec těsně minul tyčku Postavovy branky.
   
  56:59
  Chludil se hnal za volným pukem a zcela sám pálil na Berana, ten si však stihl včas vyjet z branky a celou situaci pokryl svou výstrojí.
   
  56:23
  Dukla byla znovu velmi blízko snížení, jenže doražený puk zůstal pár centimetrů před brankovou čárou. Přerov vzápětí dokázal vyhodit alespoň na zakázané uvolnění.
   
  55:47
  Hejcman nabídl puk na kruh na Pospíšila, ten ale příliš dlouho váhal se střelou a jeho pokus tak Harkabus stihl zblokovat svou hokejkou.
   
  55:16
  Přerov znovu vyhazuje do středního pásma, utkání se už jen dohrává.
   
  54:53
  Prudkou ránu Bilčíka od modré Postava vůbec neviděl, ve skrumáži před brankou hostů však nikdo v červenožlutém dresu nedokázal vydolovat puk a pokusit se o dorážku.
   
  54:21
  Střela Přerova od modré trefila Goiše do těla, Dukla poté rychle vyhodila puk do útočného pásma.
   
  53:29
  Dukle nevyšla přihrávka v útočném pásmu, Pšurný tak mohl vyhodit puk až do útočného pásma a Přerov rychle vyslal na led čerstvé síly.
   
  53:07
  Další zakázané uvolnění Přerova.
   
  52:15
  Havránek znovu pálil hned z prostoru pro vhazování, Postava tentokrát musel proti puku se svými betony.
   
  51:45
  Menšík mohl ihned po vhazování znovu ukrojit z náskoku Přerova, jenže z bezprostřední blízkosti nedokázal poskakující puk tečovat. Hosté následně vyhodili pouze na zakázané uvolnění, Jihlava tak zůstane v útočném pásmu.
   
  51:14
  Nahození Indráka z dálky Beran rychle rozehrál lapačkou na Kočího a zabránil tak přerušení hry, Dukla se následně dostala ke střele, jenže střela domácích končí až na zadním plexiskle.
   
  50:21
  Přerov v přečíslení 2 na 1 ještě zkoušel přihrávku na malou vzdálenost, ta však byla nepřesná a projela dojíždějícímu Pospíšilovi mezi nohama.
   
  49:41
  Přerov tečuje puk ze středního pásma až na zadní plexisklo, hra se tak přerušovat nebude.
  Marken.cz

  Daniel Lhotský

  Branky a nahrávky: 47. Kočí (Menšík, Cachnín), 49. Menšík (R. Toman, Harkabus) – 3. Goiš (Jak. Svoboda), 4. Ministr (J. Adámek, Pšurný), 10. Hejcman (Pospíšil), 12. Březina (R. Černý), 39. Chludil (Chroboček), 48. Březina (Krisl)


  HC Dukla Jihlava: Maláč (21. A. Beran) – Dundáček, Kočí, Strejček, Koštoval, Bilčík, Chvátal – Čachotský, Menšík, Cachnín – Harkabus, T. Havránek, Šik – Štefančík, R. Toman, Jungwirth – Jelínek, Pořízek, V. Brož.
  Trenér: Viktor Ujčík

  HC ZUBR Přerov: Postava (Schnattinger) – R. Černý, Kudělka, Chroboček, J. Adámek, Krisl, F. Němec, Cubo – Březina, Pechanec, Mácha – Chludil, Hejcman, Pospíšil – Ministr, Pšurný, Indrák – Goiš, Zembol, Jak. Svoboda.
  Trenér: Michal Mikeska

  Rozhodčí: Jaroš, Šico – Polák, Komínek

  Diváci: 551
  bahis siteleri