Chrudim – Kadaň 11:0 (kon.)
konec
FK Chrudim
11:0 (5:0)
International Futsal Club Kadaň
Sobota 24.02.2024, 18:00 • Sportovní hala Heřmanův Městec • 1. Futsal liga • 20. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
   
  Úvodní sestavy:

  FK Chrudim: Espindola (Javorski) – Everton, Mareš, Vincenzo, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, André, Igor, Slováček, Krotil, Stránský.
  Trenér: Alecio

  International Futsal Club Kadaň: Klička (Novák, Treml) – Cesar Caio, Vitinho, Olenjak, Filinger, Chmelan, Baran, Maur, Salák
  Trenér: Michal Salák

  Rozhodčí: Rygl, Soukupová – Vaněk.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  00:11
  Kadaň ihned po rozehrávce vysunula brankáře na útočnou polovinu a ihned jí to přineslo několik nepříjemností. Nakonec právě vracející se Klečka odpálil balon daleko mimo vymezené území.
   
  00:39
  Vzápětí Everton prudkou ranou z levé lajny orazítkoval tyčku!
   
  01:00
  Zahraniční čtyřka Chrudimi i nadále svírá Kadaň před jejich brankou. Zkoušel to znovu Everton, tentokrát ale minul úplně.
   
  01:09
  Kadaň po rohu hraje ryzí power-play, rozlišovací dres si oblékl Baran.
   
  01:50
  Hostující pětice kombinuje na polovině Chrudimi, která trpělivě brání.
   
  02:43
  Michal Salák to z půlky rozdává velmi zajímavě, nyní připravil velkou šanci pro Matěje Maura, jehož ale skvěle chystal Victor Espindola!
   
  03:40
  A další Maurův pokus, nyní vypálil hostující futsalista nad branku.
   
  04:16
  Trenér Alecio chce zřejmě něco zásadního sdělit svým svěřencům a poměrně rychle si vybírá oddechový čas.
   
  04:45
  Brazilec Vincenzo se pokusil otočit s míčem na hranici vápna, ale jeho prudká rána skončila nad. Stejně jako následný pokus Andrého po rohovém kopu.
   
  05:09
  Dlouhý nákop na chrudimskou branku nakonec znamená nepřímý volný kop, protože Baran vysokou nohou hrál těsně u hlavy Victora Espindoly.
   
  05:57
  Kombinace domácího týmu nebezpečnější zakončení nepřinesla, a tak je tu zase kadaňská power-play.
   
  06:05
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Jenže nyní si hosté až příliš hráli s ohněm, David Filinger místo odkopu volil přesnou přihrávku. Tu mu však vystihl Vincenzo, který naservíroval míč před prázdnou branku na IGORA, jenž pohodlným zakončením otevírá skóre dnešního střetnutí – 1:0!
   
  07:03
  Chrudim právě vstřelila branku!
  A je to 2:0! Po Maxově přihrávce dostal nabito Matěj Slováček, který otřel míč o záda MICHALA SALÁKA (vlastní), od něhož se smolně odrazil přesně k tyči kadaňské branky – 2:0!
   
  08:10
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Tragická dvouminutovka pro Kadaň přináší i třetí chrudimskou radost! Max tentokrát našel na zadní tyči skružujícího PAVLA DROZDA, jenž vleže dopravil balon do sítě brankáře Klečky – 3:0!
   
  09:24
  Ani oddechovým čas hostům příliš nepomohl, sám na gólmana šel nyní pro změnu David Drozd, který ale napálil pouze rameno Daniela Klečky!
   
  10:08
  Vincenzo nabil Andrému, jeho zakončení pravou nohou prolétlo asi půl metru nad břevnem.
   
  11:13
  A znovu muž se sedmičkou na zádech Vincenzo, jenž rozdává jednu přesnou přihrávku za druhou. Nyní však po jeho pasu zakončil nepřesně Igor.
   
  12:09
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Tak to byla paráda, kterou nyní předvedl VINCENZO! Dostal míč na pozici pivota, patičkou zakončil tak nebezpečně, že mu Klečka zvládl mít pouze odrazit zpět na jeho nohu a chrudimský střelec rozšířil brankový účet prvního poločasu – 4:0!
   
  13:29
  V polovině čtrnácté minuty vidíme první akumulovaný faul dnešního zápasu, provinil se Baran.
   
  15:01
  Matěj Slováček si vyběhl na pravou stranu a vystřelil po zemi na vzdálenější tyč. V jeho podání už jsme v letošní sezoně rozhodně viděli vydařenější pokusy.
   
  15:19
  Chrudimská defenzíva si teď vybrala slabší chvilku a umožnila jít Michalovi Salákovi sám na gólmana! Vicotr Espindola se ale nenechal rozhodit, vyběhl a kvalitním zákrokem udržel čisté konto na počtu vstřelených branek Kadaně!
   
  16:15
  Kadaň se soustředí především na bránění, nyní včas zablokovala jistě nebezpečný pokus Davida Drozda.
   
  17:31
  Nástup elitní čtyřky načal střelou vysoko nad Everton.
   
  18:22
  Mnohem nebezpečnější bylo pěkné zakončení Igora, proti kterému se ale vytáhl Daniel Klečka a předvedl fantastický zákrok!
   
  18:39
  Chrudim právě vstřelila branku!
  K čemu jsou Klečkovi jeho skvělé zákroky, když si pak gól dají hosté prakticky sami. Vitinho u vlastní branky křižnou přihrávkou hledal spoluhráče, místo toho ale našel VINCENZA, jemuž stačilo přesně umístit balon za překvapeného brankáře – 5:0!
   
  19:53
  Chybu Césara Caia mohl potrestat André, jeho rychlý únik ale vytáhl Klečka na rohový kop!
   
  20:00
  První poločas skončil.
   
  Kadaň vstoupila do duelu na půdě vicemistra hodně aktivně, jenže dolů ji srazily tři rychlé branky v rozmezí 7.-9. minuty. Poté již domácí jednoznačně kontrolovali hru a mají nakročeno k pohodlnému vítězství.
   
  20:01
  Začal druhý poločas.
   
  20:31
  Chrudim právě vstřelila branku!
  A další hrubice Kadaně na vlastní obranné polovině a pohotová reakce IGORA, který zvýšil již na 6:0!
   
  20:58
  Hosté jsou nepoučitelní, tentokrát ztratil bylo César Caio a André nejprve donutil Klečku k zákroku, následná dorážka lobem skončila na tyči!
   
  22:27
  Chrudim je zatím stále na míči a kombinuje, hráči Kadaně se k balonu ve druhé půli prakticky ještě nedostali.
   
  23:22
  Vincenzo nyní při forčekinku podrazil Chmelana a zapsal na konto domácích již druhý faul.
   
  25:35
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Kredit za sedmou trefu Chrudimi jde jednoznačně za Tomášem Koudelkou, který se v akci jeden na jednoho šikovnou kličku zbavil na pravé lajně protihráče a poté naservíroval milimetrový balon na levačku DAVIDA DROZDA – 7:0!
   
  26:12
  Kadaň v krátkém sledu posbírala tři fauly a v této statistice se ujala vedení – 3:2.
   
  27:08
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Domácí drtí svého soupeře! MATĚJ SLOVÁČEK vyslal z velké dálky nechytatelnou ránu přímo do šibenice a zvýšil již na 8:0!
   
  27:30
  Chrudimští jsou k nezastavení a Kadaň tak chce reagovat. Rozlišovací dres si bere hrající trenér David Filinger a hosté půjdou, stejně jako na začátku zápasu, do power-play.
   
  28:43
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Jenže tah s hrou bez brankáře hostů znovu vůbec nevyšel, kombinaci na vlastní polovině zachytil EVERTON a v poklidu trefil odkrytou klec Kadaně – 9:0!
   
  29:29
  Desítku chtěl dokonat střelou z poloviny hřiště Igor, Michal Salák mu ale na poslední chvíli hlavou vyškrábl balon z pod břevna na roh!
   
  29:59
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Domácí trhají pátý tým tabulky jako kus papíru! André sebral míč soupeři a přečíslení tři na jednoho již vyřešil s Vincenzem a zakončujícím EVERTONEM na podtrženou jedničku – 10:0!
   
  30:14
  Ránu Pavla Drozda z pravé strany vychytal střídající brankář Novák.
   
  32:10
  Rychlé přečíslení Chrudimi končí nepřesným pasem Pavla Drozda na svého bratra Davida, který na zadní tyči na míč o kousek nedosáhl.
   
  32:54
  Tentokrát pro změnu Pavel Drozd netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
   
  33:41
  Snad první zákrok Victora Espindoly ve druhém poločase poté, co šel na něj z pravé strany zcela sám Matěj Maur. Jenže chrudimská jednička dalším jistým zákrokem udržela nulu!
   
  34:29
  Střídání v týmu FK Chrudim:
  ze hřiště odchází Victor Espindola, přichází Daniel Javorski.
   
  35:44
  Kadaň znovu zkouší hru bez brankáře.
   
  36:02
  Max zkusil štěstí z ostrého úhlu, ale míč poslal pouze do boční sítě. O několik sekund později zapsal Max na konto Chrudim pátý akumulovaný faul!
   
  36:37
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Další kombinace domácího týmu a jedenáctá radost! Max vyslal na zteč po pravé lajně ANDRÉHO, který trefil přesně ke vzdálenější tyči – 11:0!
   
  37:08
  Roman Mareš se také chtěl zapsat do střelecké listiny, jeho prudkou ránu ale Novák vytáhl mimo!
   
  38:12
  Ještě jeden oddechový čas pro Chrudim.
   
  Konec zápasu. (19:32:09)

  Petr Dejnožka

  Branky: 7. Igor (Vincenzo), 8. Salák (vla.), 9. P. Drozd (Max), 13. Vincenzo (André), 19. Vincenzo, 21. Igor, 26. D. Drozd (Koudelka), 28. Slováček (D. Drozd), 29. Everton, 30. Everton (Vincenzo), 37. André (Max)


  FK Chrudim: Espindola (35. Javorski) – Everton, Mareš, Vincenzo, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, André, Igor, Slováček, Krotil, Stránský.
  Trenér: Alecio

  International Futsal Club Kadaň: Klečka (29. Novák, Treml) – Cesar Caio, Vitinho, Olenjak, Filinger, Chmelan, Baran, Maur, Salák
  Trenér: Michal Salák

  Rozhodčí: Rygl, Soukupová – Vaněk
  bahis siteleri