Frýdek-M. – Karviná 28:33 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 32:27 (kon.) | Lovosice – SHC Maloměřice 36:30 (kon.)
Královo Pole – Plzeň 22:28 (kon.) | Nové Veselí – Zubří 25:29 (kon.) | Hranice – Dukla 28:41 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:33 (11:16)
HC Baník Karviná
Sobota 02.03.2024, 18:00 • Hala Frýdek-Místek • Chance Extraliga mužů • 25. kolo

55
    Franc dle rozhodčích úmyslně zasáhl míč nohou a musí jít na střídačku. Domácí budou hrát dvouminutovou přesilovku. (24:31)

30
    Frýdek-Místek si v závěru první půle zahraje přesilovou hru, vyloučen byl karvinský Ptáčník. (10:16)

19
    Nepovedené zakončení Fulneka si nenechal karvinský hráč pro sebe a na adresu rozhodčích vypustil pár slov, které znamenaly dvouminutový trest. (6:11)

18
    Solák porušil pravidla při rozehrávce soupeře a dostal dvouminutový trest. (6:11)

16
    S Patzelem to nevypadá dobře, za pomocí spoluhráčů odkulhává na střídačku. Rozhodčí udělili faulujícímu Noworytovi přímou červenou kartu a zápas pro něj končí. Karviná bude hrát dvouminutovou přesilovku. (6:10)

9
    Chelminski fauloval karvinského hráče, inkasoval dvě minuty a navíc nabídl soupeři sedmičku. (4:5)