Česká Lípa – Mladá Boleslav 6:14 (kon.) | Královské Vinohrady – Liberec 9:6 (kon.) | Bohemians – Tatran 1:6 (kon.)
Ostrava – Karlovy Vary 6:5 (2:1 po s.n.) | Vítkovice – BUTCHIS 17:0 (kon.) | Pardubice – Black Angels 3:6 (kon.)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – FB Hurrican Karlovy Vary 6:5
    Branky a nahrávky: 7. Pešat, 25. Chatrný (Daniš), 36. Herblich (Pešat), 45. Němec (Pešat), 47. Bräuer (Daniš) – 5. Hozman, 11. Hrbáček (Svatek), 33. Hozman (Strachota), 43. Kún (Korbel), 57. Korbel (M. Klápa). Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Zásahy brankářů: 12:20. Po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2 – 0:0. (19:12:43)

Ostrava zvládla drama v posledním kole základní části. Vyrovnané utkání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů, ve kterých byli úspěšnější domácí zásluhou Lukáše Pobořila a Daniela Chatrného. FBC Ostrava tak vítězí 6:5.

3. série
    2:1
    Michal Strachota si položil Bindera. Ten však na poslední chvíli do jeho střely strčil ruku, a tak se Ostrava může radovat.

3. série
    2:1
    Daniel Chatrný taktéž po zemi zakončuje přesně. Adam Draslar je překonán.

2. série
    1:1
    Vojtěch Kún naopak uspěl. Po druhé stahovačce zamířil přesně do dolního rohu.

2. série
    1:0
    Adama Draslar proti Danišovi vystrčil své nohy. Ten už se pak k zakončení nedostal. Stav nájezdů zůstává neměnný.

1. série
    1:0
    Jan Binder se na poprvé předvedl ve skvělém světle. Na Klápovu otočku nezareagoval a nenechal se rozhodit. Jeho nájezd chytá.

1. série
    1:0
    Lukáš Pobořil si položil Adama Draslara a zakončením do pravého horního rohu posílá Ostravu do vedení.

Samostatné nájezdy začínají.

Také prodloužení nerozhodlo o vítězi utkání. Na řadu tak přichází samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:40
    Marek Hofman dvacet vteřin do konce prodloužení míček raději podržel a předal jej spoluhráčům. Vypadá to, že prodloužení se obejde bez vážnější šance.

63:29
    Sledujeme velmi opatrné prodloužení. Oba týmy se nepouštějí do rychlých brejkových akcí.

62:36
    Adam Draslar neměl těžkou práci. I tak byla však důležitá a Draslar ji zvládl.

61:24
    Šimon Šmajda se snažil otočkou překonat jednoho z bránících Ostravanů. To se mu však nepovedlo. Míček tak zaváží opět do hlubších končin obranného pásma Varů.

60:41
    Tomáš Rosa poprvé v prodloužení získává míček pro hostující stranu.

60:05
    S míčkem vpřed vyráží Lukáš Pešat. Ke střele se však neodhodlal.

60:01

Filip Prokeš

Branky a nahrávky: 7. Pešat, 25. Chatrný (Daniš), 36. Herblich (Pešat), 45. Němec (Pešat), 47. Bräuer (Daniš) – 5. Hozman, 11. Hrbáček (Svatek), 33. Hozman (Strachota), 43. Kún (Korbel), 57. Korbel (M. Klápa)