Letohrad – Hostivař 0:2 (kon.) | Karviná – Svítkov 0:3 (kon.) | Prachatice – Kladno 0:5 (kon.)
Kert Park Praha – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 4:5 (kon.) | Dobřany – Plzeň 3:4 (po s.s.)
SK Hokejbal Letohrad
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HBC Hostivař
Sobota 02.03.2024, 14:00 • Hokejbalový stadion SK Hokejbal Letohrad. (Letohrad) • CROSSDOCK Extraliga • 16. kolo

U hokejbalu se budu těšit zase příště. (15:48:41)

Hostivař si dnes vítězství zasloužila. Ubránila 8 přesilových her domácích. Hrála tedy více jak třetinu v oslabení, a to je co říct. Jeleni dnes neměli střelecký den, a tak si Štoural vychytal nulu. Nejlepším hráčem zápasu za Letohrad byl gólman Křemenák a za Hostivař to byl Matěj Taufer.

44:55
    Buly pro hosty. Taufer vyváží a netrefuje prázdnou klec z půlky.

44:50
    Jeleni se dostali do útočného pásma díky zakázanému uvolnění.

44:20

44:10
    Dostál dorážel, ale Štoural míček našel jako první.

44:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

43:50
    Hostivař výborně stojí a čas hraje v její prospěch.

43:20
    Hosté teď posílají každý míček na Štourala, ale ten je jistý.

43:00
    Míček šel těsně kolem letohradské branky.

42:50
    Jeleni nemají balónek na holích.

42:20
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař:
    Daniel Vaniš – 2 min., vysoká hůl.

Poslední šance Vaniš neuhlídal svou hůl. Letohrad hraje v šesti.

42:10
    Cvejn využil signalizovaného faulu a šel z boku sám na Štourala, ale ani nevystřelil. Chtěl přihrávat, ale ani to se mu nepovedlo.

42:05
    Oddechový čas pro tým SK Hokejbal Letohrad.

42:00
    Jeleni pouze pozičně brání, hosté hrají kolem hrazení, to jim ale stačí.

41:30
    Lehner čekal na přihrávku do prázdné klece, Bečka ji ale vylehl.

41:00
    Čas utíká. Hostivařští borci mají míček ve své moci, a to v rohu letohradské třetiny.