Kolín nad Rýnem – Leverkusen 0:2 (kon.) | Hoffenheim – W. Brémy 2:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:1 (2:0)
Werder Brémy
Neděle 03.03.2024, 17:30 • PreZero Arena (Sinsheim) • Německá Bundesliga • 24. kolo

84
    Olivier Deman (Brémy) zajel zbytečně do Baumanna, který si kryl přízemní centr, a došlápl mu bolestivě na ruku, za což vidí jako první hráč hostů žlutou kartu.

78
    Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) vidí žlutou kartu za faul na Njimaha u postranní čáry a příští ligové kolo ve Frankfurtu nuceně vynechá.

73
    Druhá žlutá a následně červená karta pro TSG 1899 Hoffenheim! Marius Bülter přišlápl zezadu nohu Romana Schmida a během 12 minut se stihl vykartovat.

61
    Marius Bülter (Hoffenheim) je už třetím domácím držitelem žluté karty za posledních 13 minut. Opět si pro faul došel hbitý Weiser.