SuperG žen, Kvitfjell Vítězka: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | Slalom mužů, 1. kolo, Aspen Vítěz: C. Noel (FRA) (kon.)
Slalom mužů, 2. kolo, Aspen Vítěz: Loïc Meillard (SUI) (kon.)

Clément Noël (FRA) DNF (21:54:52)

Druhé kolo a celý dnešní slalom v Aspenu je u konce. Loïc Meillard si tady po dvou stříbrech v superobřím slalomu připisuje zlato z klasického slalomu. Druhý skončil Linus Strasser a bronzu se ujmul Henrik Kristoffersen.

Dnešní slalom mužů v Aspenu je u konce.

30
    Clément Noël vystartoval dost pomalu a již na prvním mezičase ztratil tři desetiny. No a pak ve druhém chytal špicara a vyjel z trati. Tím pádem je mimo medaile a Meillard vítězí.

29
    Loïc Meillard vystartoval obrovsky rychle. První mezičas měl totiž doposud nejrychlejší. Pak to jeho tempo opadlo a propadl se na osmou pozici. To ho ale tolik mrzet nemusí, protože ve výsledku předběhl Strassera o 89 setin a ujímá se vedení!

28
    Henrik Kristoffersen taky nepředvedl úplně nejlepší jízdu v druhém kole. Zaostal o 1 sekundu a 1 setinu. Ve výsledku tak zaostal za Strasserem, ale obsadil druhou pozici a má šanci na medaili.

27
    Alexander Steen Olsen neměl vůbec povedené druhé kolo. Všechny jeho mezičasy patřily k nejhorším. V druhém kole byla ztráta 1 sekundy a 80 setin. A ve výsledku se propadl až na jedenáctou pozici.

26
    Dave Ryding tak rychlý nebyl. I když to vypadalo po prvním mezičase dobře, pak se hodně propadl. Je to tak až šestnáctý čas druhého kola, což znamená, že Ryding končí průběžně až pátý.

25
    Linus Strasser, druhý muž disciplíny, předvedl rozhodně lepší jízdu, než lyžař před ním. Ve výsledku vlastně zajel na setinu stejně, jako Vinatzer. Strolze sesadil z křesla pro vedoucího muže s náskokem 39 setin.

24
    Daniel Yule taky začal hodně pomalu. Jen ve druhém úseku zaostal o celou sekundu, a v tom posledním dokonce o více, než dvě. Nakonec tedy obrovská ztráta +3,73. Yule se tak ze sedmého místa v prvním kole propadl až na předposlední místo, a jediným kdo zůstane za ním, bude Luke Winters, který trať nedokončil.

23
    Tommaso Sala bude hodně zklamán. Jeho jízda byla od začátku špatná. Zaostal ve druhém kole bez jedné vteřiny o dvě sekundy. Ve výsledku tak je zatím až jedenáctý.

22
    Armand Marchant, který překvapil v prvním kole, je dole. Tentokrát mu to tolik nesedlo. V druhém kole totiž skončil až patnáctý se ztrátou +1,26. Ve výsledku tak zatím končí až osmý.

21
    Dole je lídr disciplíny, Rakušan Manuel Feller. Jeho druhá jízda ale nebyla o moc podařenější, než ta první. Až sedmá nejrychlejší. Ve výsledku tak o 7 setin zaostal za krajanem Strolzem.

20
    Fabio Gstrein zatím druhým nejrychlejším Rakušanem druhého kola. Byla to ale až dvanáctá nejlepší jízda. Čtyři Rakušané se tak od 12. pozice seřadili za sebe. V celkovém pořadí to ale stačí na páté místo pro Gstreina.

19
    Marcu Rochatovi se to moc nepovedlo, ve druhém kole totiž zajel až stejný čas jako Juan Del Campo, tedy se ztrátou 90 sekund, a ve výsledku ztratil půl vteřiny přesně, a zatím tak je pátý.

18
    Johannes Strolz vyjel hodně pomalu, ale postupně zrychlil a na posledním úseku byl dokonce doposud nejrychlejší. Ve výsledku mu to ještě s 25 setinovou rezervou stačilo na první místo.

17
    Steven Amiez ale rychle Aerniho z třetí pozice sesazuje. Byl o 11 vteřin rychlejší ve druhém kole, ve výsledku ztratil jen 11 vteřin na prvního Haugana.

16
    Luca Aerni byl až pátým nejrychlejším v druhém kole. Kvůli toho se dostal až na třetí míst, za Haugana a Taylora.

15
    Istok Rodeš uzavřel polovinu dnešních jezdců. V druhém kole skončil až šestý, v celkovém pořadí mu to stačí na průběžné třetí místo.