Pelhřimov – Vel. Meziříčí 8:3 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
8:3 (3:1, 5:1, 0:1)
HHK Velké Meziříčí
Úterý 05.03.2024, 19:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Po delší době opět zdravím z pelhřimovského stadionu, poslední dva duely jsem absentoval z důvodu nemoci a účasti na oslavě :-)

Zdravím všechny, kteří se dnes nedostaví k Bělé. Zdravím také fanoušky hostů, škoda, že to nemohu udělat naživo, zpod mostu u D1 žádný fanoušek nepřijel. Tak aspoň takhle na dálku :-)

Rozhodčí už se prohání po ledové ploše, čeká se na hráče obou týmů.

Velké Meziříčí právě nastupuje...

A následují domácí Poutníci!

A jde se na první třetinu!

00:01

00:15
    Pěkná rána Pospíchala od modré, bohužel pro domácí...minula cíl.

01:22
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Filip Střecha využil pohybu mezi domácími obránci a hlavním sudím a v nestřežený moment vypálil, Zour nestačil reagovat. Asistence Josef Kameník.

03:16
    Velké Meziříčí potřetí střílí úvodní branku zápasu, ale Poutníci hned zapnuli vyšší stupeň a postupně se tlačí za vyrovnáním. Puky ale zatím nemíří mezi tři tyče hostující branky.

04:51
    Hosté teď otravují život Zourovi v domácí brance, ten zatím drží Poutníky od další inkasované branky.

05:49
    Pospíchalova nabídka od modré končí v lapačce Judy.

06:25
    Sražená střela Hrnčíře končí v ochranné síti.

06:41
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Střelou po ledě domácí vyrovnávají. K tyči posílá puk TOMÁŠ CEJPEK. Asistence David Šulák a Dominik Kasalý.

08:00
    Domácíjsou při chuti a stahují se k brance hostů.

08:17
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Při signalizované výhodě se zblízka prosadil MARTIN HADRAVA. Asistence Martin Vysloužil a Ladislav Pospíchal.

09:03
    Dvořákův pokus sražen na tribunu.

09:10
    Pěkná individuální akce Šuláka, za jeho tvrdou střelou se Juda pouze ohlédl a zkontroloval, že minula jeho branku.

11:25
    Poutníci jsou i nadále aktivnější, ale v kombinaci nyní selhává přesnost.

13:37
    Po delší době má Zour zákrok, proti akci Hrnčíře, který zkoušel domácího brankáře prostřelit po ledě.

14:48
    Martin Hadrava zpoza branky zkoušel zasunout puk za Judu, ten ale rychle reaguje a drží hosty do třetí inkasované branky.

15:44
    Juda v posledních minutách několikrát podržel hosty, je zatím hlavní hvězdou Velkého Meziříčí v dnešním zápase.

16:21
    Vysoká hůl a dvě minuty pro Tomáše Dvořáka.

16:38
    Umělecký skok vpřed a sudí píská...dvě minuty pro Filipa Kasalého za nedovolené bránění.

19:51
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Puk za Judu zblízka dotlačil PETR VOTÁPEK, který dokončil akci Tomáše Dvořáka, Juda nemohl na odražený puk reagovat. Asistence Tomáš Dvořák a Josef Vrátný.

20:00

Pelhřimov vede po dvaceti minutách dvoubrankovým rozdílem, utkání je zatím vyhrocenější, zejména díky nervóznímu závěru třetiny, kdy sudí utkání mírně řečeno nezvládá. Druhá třetina začne cca v 19:50.

A jdeme na druhou třetinu!

20:01

20:32
    Rozmarín propálil Zoura, ale ten stačil puk tečovat mimo tři tyče.

21:25
    Pěkná souhra domácího útoku, Votápek ale nezamířil ideálně a trefuje pouze boční síť.

23:20
    Filip Kasalý se tlačil před Judu, ale puk neprocedil přes výstroj hostujícího brankáře.

23:59
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! MARTIN HADRAVA svižnou střelou přidává čtvrtou branku domácích po samostatné akci.

24:21
    Dvě minuty pro Šimona Kuřátka za držení.

24:27
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Bleskově využitá přesilovka z hole MARTINA VYSLOUŽILA, asistenci zapisují Vladimír Port a Filip Kasalý.

25:29
    Votápek páli do Judovy lapačky a hostující brankář si tak může opět sáhnout na puk jinak než při jeho lovení ze sítě.

26:10
    Dvě minuty za držení pro Tomáše Viskota.

26:28
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! FILIP KASALÝ zblízka přidává šestou branku domácích, když mu krásně zpoza brány nahrál Martin Vysloužil. Druhá asistence pro Ladislava Pospíchala.

Timeout pro hosty.

26:51
    Zour vyráží pohotový pokus Sobotky.

29:30
    Hra se nyní uklidnila, domácí hlídají svůj náskok a nepouští hosty do žádných větších akcí.

31:10
    Martin Hadrava zblízka nepropálil Judu, ten se navíc po zákroku neochotně zvedá, ale zdá se, že je v pořádku.

31:49
    Smyčka se stahovala kolem hostující branky, ale Poutníci nyní puk do brány nedotlačili.

33:00
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Po těsném offsidu se ke střele dostal Josef Kameník a snižuje stav utkání. Asistence Martin Pejchal.

33:50
    Šulák hledal před brankou Cejpka, ten minul skákající puk.

34:16
    Hosté chtějí využít vlnku euforie a tlačí se před Zoura, ten drží puk před brankovou čárou.

36:45
    Teď se zkoušel Šulák prosadit individuálně, ale finální pokus se mezi tři tyče nevešel.

37:13
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Martin Vysloužil na kruhách nesobecky našel MARTINA HADRAVU a ten uzavírá hattrick. Asistence Martin Vysloužil a Ladislav Pospíchal.

37:41
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Sype se do hostující svatyně, osmou branku domácích přidává zblízka TOMÁŠ DVOŘÁK. Asistence Josef Vrátný.

40:00

Ve druhé třetině domácí rázně vykročili za postupem do semifinále. Vypadá to, že třetí třetina se bude hrát jen z povinnosti, ale uvidíme...třetí třetina začne cca v 20:42.

A jdeme na třetí třetinu, bude poslední v tomto čtvrtfinále?

40:01

40:16
    Rozmarínův pokus vyráží Zour do tyče, puk se poté odráží mimo branku domácích.

41:34
    Šťávova pumelice od modré jde těsně minula zařízení.

42:49
    Šulákův blafák se také neujal, skóre se nemění.

43:50
    Další akce domácích útočníků, Juda tentokrát zasahuje a zatím neinkasuje devátý gól.

44:59
    Hákování a dvě minuty pro Michala Čapka.

45:16
    Zámek...

46:19
    Hosté vyhazují.

46:37
    Šimon Kuřátko a Petr Votápek, oba po vzájemné potyčce dvě minuty za hrubost.

47:59
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Korekce z hole hostů, puk za Zoura doráží Radomír Milotinský, předchozí pokus Vondráčka Zour vyrazil pouze před sebe. Asistence Václav Vondráček.

49:19
    Juda hned z protiútoku několikrát podržel puk před brankovou čárou.

50:33
    Dvě minuty pro Tomáše Viskota za sekání.