ZVVZ USK Praha – Famila Schio 74:54 (kon.)
ZVVZ USK Praha
74:54 (16:16, 34:22, 55:42) Stav série: 2:1
Beretta Famila Schio
Středa 06.03.2024, 19:00 • Hala Královka, Praha • Euroliga - ženy • Čtvrtfinále

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Hezký zbytek dne. (20:51:06)

Utkání je u konce. USK i ve druhé půli pokračovalo ve výborném výkonu a díky efektivitě v zakončení bylo lepším týmem a dotáhlo ho do vítězného konce. USK tak postupuje do Final Four, tedy mezi čtyři nejlepší týmy.

Konec zápasu. (74:54)

39:04
    Condeová to zkusila za tři body, ale neuspěla. (74:54)

38:18
    Magbegorová znovu uspěla střelou za dva body. (74:54)

37:37
    Magbegorová dostala pod koš hezkou nahrávku a uspěla střelou za dva body. (72:54)

37:04
    Condeová házela dva trestné hody a oba úspěšně proměnila. (70:54)

36:29
    Guirantesová se protáhla kolem Voráčkové a zakončila střelou za dva body. (68:54)

35:50
    Parksová to zkusila za tři body, avšak neúspěšně. (68:52)

35:23
    Juhaszová rychle přešla do útoku a uspěla střelou za dva body. (68:52)

34:49
    Cazaorlaová krásně naservírovala míč Saballyové, která se střelou za dva body nemýlila. (68:50)

34:20
    Na druhé straně přišel rychlý protiútok zakončený úspěšným pokusem Sottanaové. (66:50)

33:43
    Veronika Voráčková uspěla hezkou střelou za dva body ze střední vzdálenosti. (66:48)

33:12
    Za tři body uspěla na druhé straně Saballyová. (64:48)

32:58
    Juhaszová uspěla střelou za tři body. (61:48)

32:33
    Další úspěšná dvoubodová střela od Saballyové. (61:45)

32:02
    Nájezd USK z pravé strany nebyl úspěšný. (59:42)

Hofová ho proměnila. (59:42)

31:25
    Hofová uspěla z prostoru pod košem za dva body a byla u toho faulovaná. Jeden trestný hod pro USK, který zahraje právě Hofová. (58:42)

30:55
    Condeová znovu zkoušela střelu za tři body, ale tentokrát neuspěla. (56:42)

29:59
    Condeová to zkusila pár desetin sekundy před koncem třetí čtvrtiny za tři body a současně s klaksonem se jí to povedlo a pokus za tři body je platný. (55:42)

29:44
    Míč mimo palubovku. Balon budou mít domácí hráčky. USK. (52:40)

29:26
    Guirantesová zahrávala dva trestné hody, které oba proměnila. (52:40)

29:24
    Vyoralová zkusila z dálky střelu za tři body, ale koš netrefila. (52:38)

28:43
    Magbegorová se hezky protáhla pod koš a úspěšně zakončila za dva body. (52:38)

Oddechový čas pro tým ZVVZ USK Praha. (50:38)

28:19
    Bestagnová to zkusila za tři body a byla úspěšná. (50:38)

27:46
    Guirantesová zkusila střelu za tři body, ale neuspěla. Míč pak získala Juhaszová, která nedala střelu za dva body. (50:35)

27:25
    Po faulu házelo dva trestné hody Schio, které v obou případech proměnila Sivkaová. (50:35)

26:53
    Parksová navíc domácí hráčku při zakončení faulovala a Ayayiová zahrávala jeden trestný hod, který proměnila. (50:33)

26:53
    Ayayiová dostala míč hezky do běhu a dovezla ho až do koše a jsou to další dva body pro USK. (49:33)

26:36
    Saballyové odpískány kroky. Míč pro hráčky Schia. (47:33)

26:18
    Parksová zahrávala dva trestné hody a oba proměnila. (47:33)

26:18
    Faul Cazorlaové. (47:31)

26:02
    USK zahrávalo dva trestné hody, ale ani jeden neproměnilo. (47:31)

25:43
    Guirantesová hezky uvolnila Parksovou, pak jí poslala míč a Parksová uspěla střelou za dva body. (47:31)

Oddechový čas pro tým Beretta Famila Schio. (47:29)

25:00
    Ayayiová uspěla s pěknou střelou z dálky za tři body. (47:29)

24:40
    Saballyová úspěšně doskočila míč a dopíchla ho do koše. (44:29)

Keysová proměnila ale pouze jeden. (42:29)

24:15
    Další odpískaný faul USK, tentokrát proti Keysové. Dva trestné hody pro Schio. (42:28)

23:54
    USK odpískány kroky. (42:25)

23:34
    Guirantesová byla při zakončení faulovaná Magbegorovou. Jeden trestný hod pro Schio. (42:25)

23:14
    Nyní to zkusila Condeová, ale její pokus nebyl úspěšný. (42:25)

22:44
    Cazorlaová přešla do rychlého útoku a proměnila střelu za dva body. (42:25)

22:12
    Také Ayaiová zkusila střelu za tři body, která nebyla úspěšná. Pro míč si následně doskočila Voráčková, ale ani ona neuspěla. (40:25)

21:57
    Schio zkusilo střelu za tři body, ale neuspělo. (40:25)

21:35
    Po krásné akci se míč po parádní nahrávce Condeové dostal k Magbegorové, která opět skóruje za dva body. (40:25)

21:20
    Další dva body od Magbegorové. (38:25)

21:05
    Guirantesová se nedokázala prosadit z velmi těžké pozice. (36:25)

20:39
    Ayayiová sehrála hezkou akci se zakončující Magbegorovou, která pak uspěla se střelou za dva body. (36:25)

20:01
    Začala třetí čtvrtina. (34:22)

Je za námi první půle dnešního utkání. V první čtvrtině byla hra hodně vyrovnaná a vyrovnaným skóre také první čtvrtina skončila. Ve druhé čtvrtině se ale Schio začalo střelecky trápit, naopak USK bylo efektivní v koncovce a i díky tomu vede po první půli o 12 bodů. Druhý poločas začne zhruba v 19:55.

20:00
    Druhá čtvrtina skončila. (34:22)

19:31
    Na druhé straně uspěla Veronika Voráčková střelou za dva body. (34:22)

19:12
    Juhaszová zahrávala dva trestné hody, ale proměnila jen jeden. (32:21)

18:57
    Další úspěšná dvoubodová střela od Saballyové. (32:21)

18:43
    Míč mimo palubovku. Rozehrávat bude USK. (30:21)

18:27
    Condeová ale nyní faulovala. Schio bude mít míč. (30:21)

18:19
    Condeová neuspěla při zakončení z pozice pod košem. (30:21)

17:34
    Sottanaová se pokusila znovu uspět střelou za tři body, což se jí povedlo a snižuje na rozdíl devíti bodů. (30:21)

16:35
    Saballyová skvěle sebrala míč hráčce Schia, vydala se dopředu a ještě nahrála Magbegorové, která uspěla za dva body. (30:18)

Oddechový čas pro tým Beretta Famila Schio. (28:18)

16:12
    Další úspěšná dvoubodová střela Saballyové. (28:18)

16:01
    Veronaová se dopustila třetí osobní chyby. (26:18)

15:46
    Juhaszová dostala nahrávku od Parksové, ale neuspěla za dva body. (26:18)

15:27
    Voráčková to zkusila za tři body, ale koš netrefila. (26:18)

15:10
    Magbegorová skvělým doskokem obrala o míč jednu z hráček Schia. (26:18)

14:37
    Faul na hráčky USK. Balon tedy budou mít domácí. (26:18)

14:15
    Saballyová obrala hráčku Schia o balon, vyrazila dopředu a uspěla střelou za dva body z pod koše. (26:18)

13:53
    Saballyová hezkou akcí dovezla míč až do koše úspěšnou střelou za dva body. (24:18)

13:31
    Oddechový čas pro tým Beretta Famila Schio. (22:18)

13:24
    USK dobře ubránilo další útočnou akci Schia. (22:18)

13:14
    Ani USK teď nestihlo zakončit do vymezených 24 sekund. (22:18)

13:05
    Míč, který mělo Schio skončil mimo palubovku. Balón pro USK. (22:18)

12:48
    Schiu vypršelo 24 sekund na zakončení. Předtím hráčky USK skvěle ubránily útok Schia. (22:18)

12:14
    Ayayiová zahrává dva trestné hody. (20:18)

12:14
    Na druhé straně se snažilo Schio srovnat, ale střela za dva body nebyla úspěšná. (20:18)

11:50
    Vyoralová uspěla dobrou střelou za dva body a USK opět vede. (20:18)

11:35
    Hráčky Schia si nyní neporozuměly a míč skončil mimo palubovku. Balon pro USK. (18:18)

11:16
    USK sebraly balon hráčkám Schia, ale posléze jim míč skončil mimo palubovku, takže ho budou mít hráčky Schia. (18:18)

10:58
    Faul na Bestagnovou. Míč bude mít Schio. (18:18)

10:31
    Na druhé straně ale odpovídá stejným způsobem Voráčková. (18:18)

10:12
    Reisingerová uspěla za dva body. (16:18)

10:01
    Začala druhá čtvrtina. (16:16)

10:00
    První čtvrtina skončila. (16:16)

09:40
    Míč šel do zámezí. Rozehrávat budou domácí hráčky. (16:16)

09:16
    Bestagnová uspěla za dva body a srovnává skóre. (16:16)

09:02
    Voráčková proměnila střelu za dva body a posílá USK do vedení. Voráčková ještě bude házet jeden trestný hod. (15:14)

09:00
    Poslední minuta první čtvrtiny. (13:14)

08:33
    USK kvůli krokům přišlo o míč a má ho Schio. (13:14)

08:12
    Guirantesová neuspěla z pod koše. (13:14)

07:34
    Jedna z hráček Schia zkusila střelu za tři body, ale neuspěla. (13:14)

07:10
    Ayayiová byla úspěšná a po krásné kombinaci dává střelu za dva body. (13:14)

06:20
    Hofová uspěla za dva body a USK ztrácí tři body. (11:14)

06:12
    Juhaszová zahrávala dva trestné hody, ale proměnila jen jeden. (9:14)

05:50
    Condeová pokračuje ve skvělém výkonu a povedenou střelou přidává další dva body pro USK. (9:13)

05:30
    Ayayiová skvělým obranným zákrokem nedovolila hráčce Schia dostat míč do koše. (7:13)

04:57
    Keysová ale proměnila střelu za dva body a Schio opět vede o 6 bodů. (7:13)

04:30
    Condeová odčinila faul a uspěla za dva body. Navíc to bylo s faulem, takže trestný hod pro USK. (6:11)

Schio dokázalo proměnit trestný hod a vede 11:7. (4:11)

04:12
    Condeová faulovala a Schio bude házet jeden trestný hod. (4:10)

03:45
    Schio bude házet dva trestné hody. (4:5)

03:27
    Voráčková snižuje na rozdíl jediného bodu střelou za dva body. (2:5)

03:06
    Magbegorová neuspěla se střelou pod košem. (2:5)

02:32
    Condeová je první úspěšnou střelkyní domácích za dva body. (0:5)

Juhaszová uspěla střelou za dva body. (0:5)

00:55
    Schio to znovu zkusilo za tři body, ale neúspěšně. (0:3)

00:20
    Parksová úspěšně za tři body. (0:3)

00:10
    Faul Cazorlaové. Rozehrávat bude Schio. (0:0)

00:01
    Utkání právě začalo. (0:0)

ZVVZ USK Praha: Andělová, Ayayiová, Cazorlaová, Condeová, Hofová, Magbegorová, Saballyová, Šípová, Voráčková, Vyoralová (C)
    Trenér: Natália Hejková

Trenér: Dikaioulakos.

Dobrý den všem fanouškům dobrého evropského basketbalu! Vítám vás u přenosu z utkání čtvrtfinále Euroligy žen mezi domácím týmem ZVVZ USK Praha a hostujícím Schiem. Dnešní utkání rozhodne o tom, který tým se dostane mezi 4 nejlepší týmy. Stav série, která se hraje na dvě vítězná utkání, je 1:1. USK nejprve doma vyhrálo 78:60. Nejvíce bodů si v tomto utkání připsala Australanka Ezi Magbegorová, která zapsala 15 bodů, 10 doskoků a 1 asistenci. V odvetě na palubovce italského týmu pak Schio vyhrálo 73:61 a srovnalo stav série na 1:1. V tomto utkání měla nejvíc bodů za USK Francouzka Valeriane Ayayiová, která měla 19 bodů, 7 doskoků a 5 asistencí. Svěřenkyně trenérky Hejkové ale doma hrají velmi dobře a budou mírnými favoritkami. Utkání ve Sportovní hale Královka začíná s úderem 19. hodiny.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Mateo

Beretta Famila Schio: Bestagnová, Crippaová, Guirantesová, Juhaszová, Keysová, Parksová, Pennaová, Sivkaová, Sottanaová (C), Veronaová, Reisingerová
    Trenér: Georgios Dikaioulakos
    Čtvrtiny: 16:16, 34:22, 55:42, 74:54