Ajax – Aston Villa 0:0 (kon.) | Molde – Club Bruggy 2:1 (kon.) | Sturm Graz – Lille 0:3 (kon.)
Olympiakos – Maccabi Tel Aviv 1:4 (kon.) | Servette – Plzeň 0:0 (kon.) | St.Gilloise – Fenerbahce 0:3 (kon.)
Dinamo Záhřeb – PAOK 2:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Fiorentina 3:4 (kon.)
Molde FK
2:1 (1:0)
Club Bruggy KV
Čtvrtek 07.03.2024, 18:45 • Aker Stadion, Molde • Evropská konferenční liga • Osmifinále

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:7. (20:45:21)

Tohle je z dnešního utkání vše, děkujeme za pozornost.

Byli jsme svědky velmi vyrovnaného utkání, které nakonec skončilo 2:1. Molde šlo do vedení závěrem prvního poločasu, kdy se prosadil Stenevik. Následně se hra uklidnila a branku jsme po delší dobu neviděli. V 83. minutě nařídil rozhodčí pokutový kop za zahraní míče rukou od jednoho z hráčů Molde, a De Cuyper vyrovnal potom, co proměnil pokutový kop. Vše už vypadalo na remízu, když v 92. minutě se po krásné akci domácích prosadil Gulbrandsen a Molde tak zvítězili 2:1.

90+5

90+4
    Střídání v týmu Molde FK:
    ze hřiště odchází Mats Daehli, přichází Niklas Ödegaard.
    90+2. Fredrik GULBRANDSEN - 2:1

90+2
    Molde právě vstřelilo branku!
    Berisha vyslal dopředu přihrávkou vzduchem rozběhnutého FREDRIKA GULBRANDSENA, který zakončil přízemní střelou k levé tyči naprosto s přehledem.

90+1
    Hráči Brugge kombinovali v pokutovém území soupeře, ale k finální střele se nedostali.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Sabbe se teď dopustil faulu na polovině hřiště.

89
    Střídání v týmu Club Brugge KV:
    ze hřiště odchází Ferran Jutgla, přichází Víctor Barberà.

89
    Gulbrandsen se dostal k zakončení, ale jeho střela nijak neohrozila bránu hostů.

87
    Vypadá to, že Club Brugge celkem povzbudil ten vyrovnávací gól a aktuálně jsou na míči aktivnější.
    85. Maxim De Cuyper - 1:1

85
    Bruggy právě vstřelily branku!
    DE CUYPER proměnil pokutový kop a vyrovnává tak skóre utkání na 1:1.

83
    Martin Linnes zahrál míč rukou ve vlastním pokutovém území a rozhodčí nařídil pokutový kop pro Club Brugge.

83
    Byla nařízena penalta.

81
    ze hřiště odchází Brandon Mechele, přichází Joel Ordóñez.

81
    Brugge se teď snaží dostat co nejblíž k bráně domácích a nakonec vybojovali rohový kop.

Michal Sklenařík

Branky: 43. Stenevik (Kaasa), 90+2. Gulbrandsen (Berisha) – 85. De Cuyper (pen.)

Karty:   79. Hagelskjaer (MLD)

Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:7.
    Molde FK: O. Petersen – Öyvann, Haugan (16. Stenevik), Hagelskjaer – Linnes (C), Kaasa, Daehli (90+4. Ödegaard), Hestad (62. Eriksen), Haugen – Gulbrandsen, Berisha.
    Náhradníci: Karlström – Bakke, Juberg-Hovland, Nyheim, Solheim.

Trenér: Moe E.

Club Bruggy KV: Jackers – Spileers (46. Sabbe), Mechele (81. Ordóñez), Meijer – Odoi, Nielsen (73. Skov Olsen), Vanaken (C), Onyedika, De Cuyper – Skóraś (73. Zinckernagel), Jutgla (89. Barberà).
    Náhradníci: Bursik – Boyata, Homma, Talbi.

Trenér: Deila R.

Rozhodčí: Glova – Polacek, Bednar
    Čtvrtek 14.03.2024
    Club Bruggy - Molde 3:0

Branky: 45+1. Skov Olsen (Meijer), 48. Skov Olsen (Jutgla), 70. Skóraś (Vanaken)

Karty:   88. De Cuyper (BGY) – 88. Gulbrandsen (MLD)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:11.