Plzeň – Servette 0:0 (3:1 po pen.) | Fenerbahce – St.Gilloise 0:1 (kon.) | PAOK – Dinamo Záhřeb 5:1 (kon.)
Fiorentina – Maccabi Haifa 1:1 (kon.) | Aston Villa – Ajax 4:0 (kon.) | Club Bruggy – Molde 3:0 (kon.)
Lille – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Olympiakos 1:6 (po pr.)
Club Bruggy KV
3:0 (1:0)
Molde FK
Čtvrtek 14.03.2024, 21:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Evropská konferenční liga • Osmifinále

Já děkuji za pozornost, loučím se vámi a příště zase na počtenou!! (23:06:02)

Byli jsme svědky pěkného duelu, ve kterém to po první půli vypadalo na scénář s penaltami. Na ten nedošlo, Bruggy se chytily a ve druhém poločase dominovaly. Molde nemělo šanci a nemohlo ve druhé půli konkurovat. Skov Olsen poslal dvěma góly belgický tým do čtvrtfinále Evropské Konferenční ligy.

Bruggy postupují celkovým skóre 4:2, a díky domácímu duelu, ve kterém vyhrály 3:0 postupují do čtvrtfinále Konferenční ligy, kde bude figurovat i Viktoria Plzeň.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:11.

90+5

90+5
    Molde už nemůže hrát dále, je pískán konec, akci už nedohraje, tu si můžou fanoušci ohrát v mysli.

90+4
    Molde bojuje tvrdě v poli, ještě napadá Mignoleta při rozehře. Ale nedaří se, nedaří.

90+3
    Norský tým zakombinoval a z hranice vápna pálil, ale nad branku. Tím asi zhasínají veškeré naděje tohoto týmu na postu do dalšího kola Konferenční ligy.

90+2
    Bruggy se snaží rozbít nastavený čas střídáním.

90+2
    Střídání v týmu Club Brugge KV:
    ze hřiště odchází Bjorn Meijer, přichází Kyriani Sabbe.

90+2
    Faul na norského hráče.

90+1
    Molde pálí vedle brány. To už bude opravdu velmi složité.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Skóraś jde do ofenzívy, ale je zastaven v postupu na branku.

90
    Na Molde je už vidět zoufalost.

89
    Aut z pravé strany asi půjde do šestnáctky, ano, ale domácí odhlavičkovali.

89
    Norové ještě budou zlobit, posílají balón dlouhým nákopem dopředu.

88
    Žlutá karta pro tým Club Brugge KV (Maxim De Cuyper).

88
    Žlutá karta pro tým Molde FK (Fredrik Gulbrandsen).

Jan Volf

Štěpán Navrátil

Branky: 45+1. Skov Olsen (Meijer), 48. Skov Olsen (Jutgla), 70. Skóraś (Vanaken)

Karty:   88. De Cuyper (BGY) – 88. Gulbrandsen (MLD)

Club Bruggy KV: Mignolet – Meijer (90+2. Sabbe), Mechele, Ordóñez, De Cuyper – Vetlesen (84. Nielsen), Onyedika, Vanaken (C), Skov Olsen (67. Skóraś) – Jutgla (84. Nusa), Thiago.
    Náhradníci: Jackers – Balanta, Barberà, Odoi, Spileers.

Trenér: Ronny Deila

Molde FK: O. Petersen – Haugen, Hagelskjaer, Öyvann – Lövik (67. Stenevik), Hestad (84. Nyheim), Daehli, Kaasa, Linnes (C) – Berisha (24. Eriksen), Gulbrandsen.
    Náhradníci: Karlström – Bakke, Juberg-Hovland, Ödegaard.

Trenér: Erling Moe
    07.03.2024
    Molde - Club Bruggy 2:1

Branky: 43. Stenevik (Kaasa), 90+2. Gulbrandsen (Berisha) – 85. De Cuyper (pen.)

Karty:   79. Hagelskjaer (MLD)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:7.