Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Carolina – Montreal 4:1 (kon.) | Columbus – Edmonton 4:2 (kon.)
Florida – Philadelphia 1:2 (kon.) | New Jersey – St. Louis 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Washington 0:6 (kon.)
Tampa – Calgary 3:6 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:2 (kon.) | Arizona – Minnesota 2:5 (kon.)
Vegas – Vancouver 1:3 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 4:3 (po pr.) | San Jose – NY Islanders 2:7 (kon.)
Florida Panthers
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Philadelphia Flyers
Pátek 08.03.2024, 01:00 • Amerant Bank Arena, Sunrise • NHL

59:39
    Domácí si vyžádali oddechový čas a zkoušejí to v šesti!
    59:38 Garnet HATHAWAY - 1:2

59:38
    5/5
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Hosté dávají gól 21,3 sekundy před koncem třetí třetiny! Marc Staal vypálil od modré čáry. Puk propadl za Bobrovského vedle branky. Od brankové čáry si ho vytáhl GARNET HATHAWAY a zasunul do svatyně Panterů – 1:2. Asistence: Marc Staal a Noah Cates.
    Hathaway G., Zamula J., Staal M., Poehling R., Cates N.
    Bennett S., Tkachuk M., Verhaeghe C., Montour B., Ekman-Larsson O.

35:20
    Oba celky jsou kompletní. Po nahrávce Konecnyho měl velkou šanci Ronnie Attard. Bobrovskij se přesunul včas!

33:17
    Menší pošťuchovanou mezi Matthewem Tkachukem a Garnetem Hathawayem rozhodčí vyřešili dvěma minutami pro oba hráče. Hraje se 4 na 4.

28:38
    Obrovská šance Panterů! Barkov připravil puk před poloodkrytou branku Samovi Reinhartovi, ovšem Ersson se roztáhl a domácí útočník nepřehodil jeho pravý beton!

Florida právě vstřelila branku!
    Další rána GUSTAVA FORSLINGA už zapadla na místo určení! Švédský obránce na modré opět naznačil střelu z nápřahu. Pak vypálil švihem v momentě, kdy Ersson neměl ideální výhled a puk prolétl nad jeho levým betonem k tyčce – 1:1. Asistence: Aaron Ekblad a Anton Lundell.
    Forsling G., Ekblad A., Rodrigues E., Lundell A., Luostarinen E.
    Sanheim T., Poehling R., Cates N., Ginning A., Foerster T.

23:24
    První vyloučení zápasu. Nick Cousins spíše ztratil rovnováhu a spadl pod nohy hostujícího obránce Zemuly. Každopádně je potrestán za podrážení.
    20:10 Ryan POEHLING - 0:1

20:10
    5/5
    Hosté skórují po 10 sekundách druhé třetiny! Na levém křídle se dostal k puku RYAN POEHLING. Ten se natlačil až před Bobrovského a zvedl kotouč do jeho bližšího horního růžku. Asistence: Cameron York a Travis Sanheim.
    Poehling R., Sanheim T., York C., Hathaway G., Cates N.
    Ekblad A., Bennett S., Tkachuk M., Verhaeghe C., Forsling G.

18:43
    Sam Reinhart se dostal do samostatného úniku. Kotouč ale nedokázal úplně zkrotit, jelikož ten stále poskakoval. Domácí útočník ho nakonec nametl do břicha brankáře Erssona!

11:04
    Na pravé straně nastartoval Travis Konecny, který přebruslil obranu soupeře a dostal se do samostatného úniku. Bobrovskij však jeho střelu přečetl a vyrazil puk levým betonem!

08:27
    Aleksander Barkov vyzval Vladimira Tarasenka. Ten střílel z mezikruží do pravého betonu Erssona! Následnou ránu Dmitrije Kulikova od modré čáry schoval gólman Letců do lapačky.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 28. Forsling (Ekblad, Lundell) – 21. Poehling (York, Sanheim), 60. Hathaway (M. Staal, N. Cates)

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Ekblad (A), Forsling, Montour, Mikkola, Kulikov, Ekman-Larsson – Reinhart, Barkov (C), Tarasenko – M. Tkachuk (A), Bennett, Verhaeghe – Rodrigues, Lundell, Luostarinen – Lomberg, Stenlund, Cousins.
    Trenér: Paul Maurice

Philadelphia Flyers: Ersson (Sandström) – Sanheim, York, M. Staal, Zamula, Attard, Ginning – Konecny (A), Laughton (A), Farabee – Atkinson, Frost, Tippett – Foerster, Poehling, N. Cates – Hathaway, Couturier (C), Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Hebert, Schrader – Tobias, Kelly

Diváci: 18 817