Štafeta mužů 4x7,5 km, Soldier Hollow | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Sprint žen 7,5 km, Soldier Hollow | Vítěz: J. Braisazová-Bouchetová (FRA) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Oslo | Vítěz: D. Huber (AUT) (kon.) |
NHL - Poslední přestupový den | (kon.) |
konec
SP - Sprint žen 7,5 km, Soldier Hollow
Vítěz: J. Braisazová-Bouchetová (FRA)
Karel Jedlička
Konečné výsledky
- 1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 20:42,7 (1)
- 2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +13,4
- 3. Lou Jeanmonnotová (FRA) +19,2
- 4. Lisa Vittozziová (ITA) +29,1
- 5. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +48,2
- 6. Anna Gandlerová (AUT) +1:02,0
- 7. Julia Simonová (FRA) +1:15,2 (3)
- 8. Aita Gasparinová (SUI) +1:17,8
- 9. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +1:19,2 (2)
- 10. Tuuli Tomingasová (EST) +1:22,8 (2)
- 11. Markéta Davidová (CZE) +1:24,1 (2)
- 12. Lotte Lieová (BEL) +1:37,0
- 13. Selina Grotianová (GER) +1:38,7 (1)
- 14. Emma Lunderová (CAN) +1:39,7
- 15. Regina Ermitsová (EST) +1:40,6 (2)
- 16. Tereza Voborníková (CZE) +1:42,7 (1)
- 17. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:48,6
- 18. Anamarija Lampičová (SLO) +1:50,9 (5)
- 19. Michela Carraraová (ITA) +1:51,5 (2)
- 20. Janina Hettichová-Walzová (GER) +1:57,2 (2)
- 21. Hanna Öbergová (SWE) +1:58,0
- 22. Marthe Kråkstad Johansenová (NOR) +1:58,7 (1)
- 23. Baiba Bendiková (LAT) +2:02,6 (4)
- 24. Jessica Jislová (CZE) +2:03,0
- 25. Samuela Comolová (ITA) +2:04,3 (1)
- 26. Lucie Charvátová (CZE) +2:04,7 (2)
- 27. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:07,6 (2)
- 28. Elvira Öbergová (SWE) +2:07,8 (2)
- 29. Natalia Sidorowiczová (POL) +2:13,9 (1)
- 30. Ida Lienová (NOR) +2:19,3 (4)
- 31. Gilonne Guigonnatová (FRA) +2:19,3 (2)
- 32. Margie Freedová (USA) +2:22,3 (2)
- 33. Julija Džimová (UKR) +2:31,3 (2)
- 34. Jeanne Richardová (FRA) +2:32,5 (3)
- 35. Hannah Auchentallerová (ITA) +2:34,5 (3)
- 36. Vanessa Voigtová (GER) +2:34,8 (1)
- 37. Mona Brorssonová (SWE) +2:35,1 (3)
- 38. Joanna Jakielová (POL) +2:37,6 (2)
- 39. Beatrice Trabucchiová (ITA) +2:40,1 (2)
- 40. Stina Nilssonová (SWE) +2:40,5 (4)
- 62. Kristýna Otcovská (CZE) +3:39,4 (3)
- 85. Anastasia Kuzminová (SVK) +4:41,8 (6)
- 86. Zuzana Remeňová (SVK) +4:45,8 (4)
- 88. Mária Remeňová (SVK) +5:09,4 (6)
Startovní listina
- 1. Lidija Žurauská (LTU)
- 2. Karoline Offigstad Knottenová (NOR)
- 3. Suvi Minkkinenová (FIN)
- 4. Anna Gandlerová (AUT)
- 5. Mona Brorssonová (SWE)
- 6. Samuela Comolová (ITA)
- 7. Anamarija Lampičová (SLO)
- 8. Aita Gasparinová (SUI)
- 9. Juni Arnekleivová (NOR)
- 10. Joanna Jakielová (POL)
- 11. Lena Häckiová-Grossová (SUI)
- 12. Tuuli Tomingasová (EST)
- 13. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
- 14. Lisa Vittozziová (ITA)
- 15. Sophia Schneiderová (GER)
- 16. Elvira Öbergová (SWE)
- 17. Anna Magnussonová (SWE)
- 18. Anastasia Tolmačevová (ROU)
- 19. Baiba Bendiková (LAT)
- 20. Lou Jeanmonnotová (FRA)
- 21. Valentina Dimitrovová (BUL)
- 22. Markéta Davidová (CZE)
- 23. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
- 24. Hannah Auchentallerová (ITA)
- 25. Julia Simonová (FRA)
- 26. Anastasija Merkušynová (UKR)
- 27. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
- 28. Emma Lunderová (CAN)
- 29. Deedra Irwinová (USA)
- 30. Janina Hettichová-Walzová (GER)
- 31. Chrystyna Dmytrenková (UKR)
- 32. Lotte Lieová (BEL)
- 33. Vanessa Voigtová (GER)
- 34. Tereza Voborníková (CZE)
- 35. Anna Mąková (POL)
- 36. Julija Džimová (UKR)
- 37. Regina Ermitsová (EST)
- 38. Michela Carraraová (ITA)
- 39. Marthe Kråkstad Johansenová (NOR)
- 40. Sara Anderssonová (SWE)
- 41. Selina Grotianová (GER)
- 42. Hanna Öbergová (SWE)
- 43. Tamara Steinerová (AUT)
- 44. Ida Lienová (NOR)
- 45. Polona Klemenčičová (SLO)
- 46. Gilonne Guigonnatová (FRA)
- 47. Nadia Moserová (CAN)
- 48. Jessica Jislová (CZE)
- 49. Zuzana Remeňová (SVK)
- 50. Lea Meierová (SUI)
- 51. Anastasia Kuzminová (SVK)
- 52. Anna Juppeová (AUT)
- 53. Polina Jegorovová (KAZ)
- 54. Jeanne Richardová (FRA)
- 55. Sanita Bulinová (LAT)
- 56. Johanna Puffová (GER)
- 57. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
- 58. Irina Petrenková (UKR)
- 59. Margie Freedová (USA)
- 60. Lora Hristovová (BUL)
- 61. Susan Külmová (EST)
- 62. Un-čong Ko (KOR)
- 63. Jelena Čirkovová (ROU)
- 64. Maren Kirkeeideová (NOR)
- 65. Lena Repincová (SLO)
- 66. Noora Kaisa Keränenová (FIN)
- 67. Lucie Charvátová (CZE)
- 68. Marija Zdravkovová (BLR)
- 69. Anna-Karin Heijdenbergová (SWE)
- 70. Rebecca Passlerová (ITA)
- 71. Venla Lehtonenová (FIN)
- 72. Chloe Levinsová (USA)
- 73. Natalia Sidorowiczová (POL)
- 74. Judita Traubová (LTU)
- 75. Eve Bouvardová (BEL)
- 76. Benita Peifferová (CAN)
- 77. Anna Kryvonosová (UKR)
- 78. Annija Keita Sabuleová (LAT)
- 79. Lea Rothschopfová (AUT)
- 80. Susanna Meinenová (SUI)
- 81. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
- 82. Jun-a Čchoi (KOR)
- 83. Beatrice Trabucchiová (ITA)
- 84. Sonja Leinamová (FIN)
- 85. Daniela Kadevová (BUL)
- 86. Johanna Talihärmová (EST)
- 87. Mária Remeňová (SVK)
- 88. Arina Krjukovová (KAZ)
- 89. Kelsey Joan Dickinsonová (USA)
- 90. Kaja Zorčová (SLO)
- 91. Kamila Żuková (POL)
- 92. Julia Kinková (GER)
- 93. Natalja Kočerginová (LTU)
- 94. Kristýna Otcovská (CZE)
- 95. Andreea Mezdreaová (ROU)
- 96. Emily Dicksonová (CAN)
- 97. Stina Nilssonová (SWE)
Pořadí SP
- 1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 934 b
- 2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 845 b
- 3. Lisa Vittozziová (ITA) 816 b
- 4. Julia Simonová (FRA) 798 b
- 5. Lou Jeanmonnotová (FRA) 738 b
- 6. Elvira Öbergová (SWE) 722 b
- 7. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 686 b
- 8. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 577 b
- 9. Franziska Preussová (GER) 539 b
- 10. Vanessa Voigtová (GER) 532 b
- 19. Tereza Voborníková (CZE) 305 b
- 20. Markéta Davidová (CZE) 269 b
- 22. Jessica Jislová (CZE) 246 b
- 38. Lucie Charvátová (CZE) 125 b
- 68. Ema Kapustová (SVK) 31 b
- 72. Zuzana Remeňová (SVK) 19 b
Pořadí disciplíny
- 1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 394 b
- 2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 376 b
- 3. Lisa Vittozziová (ITA) 283 b
- 4. Lou Jeanmonnotová (FRA) 258 b
- 5. Elvira Öbergová (SWE) 238 b
- 6. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 237 b
- 7. Julia Simonová (FRA) 209 b
- 8. Franziska Preussová (GER) 193 b
- 9. Mona Brorssonová (SWE) 185 b
- 10. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 179 b
- 17. Tereza Voborníková (CZE) 104 b
- 25. Jessica Jislová (CZE) 72 b
- 27. Lucie Charvátová (CZE) 69 b
- 34. Markéta Davidová (CZE) 57 b
- 78. Ema Kapustová (SVK) 2 b
1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 934 b
2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 845 b
3. Lisa Vittozziová (ITA) 816 b
4. Julia Simonová (FRA) 798 b
5. Lou Jeanmonnotová (FRA) 738 b
6. Elvira Öbergová (SWE) 722 b
7. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 686 b
8. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 577 b
9. Franziska Preussová (GER) 539 b
10. Vanessa Voigtová (GER) 532 b
...
19. Tereza Voborníková (CZE) 305 b
20. Markéta Davidová (CZE) 269 b
22. Jessica Jislová (CZE) 246 b
38. Lucie Charvátová (CZE) 125 b
68. Ema Kapustová (SVK) 31 b
72. Zuzana Remeňová (SVK) 19 b (00:32:19)
1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 394 b
2. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 376 b
3. Lisa Vittozziová (ITA) 283 b
4. Lou Jeanmonnotová (FRA) 258 b
5. Elvira Öbergová (SWE) 238 b
6. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 237 b
7. Julia Simonová (FRA) 209 b
8. Franziska Preussová (GER) 193 b
9. Mona Brorssonová (SWE) 185 b
10. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 179 b
...
17. Tereza Voborníková (CZE) 104 b
25. Jessica Jislová (CZE) 72 b
27. Lucie Charvátová (CZE) 69 b
34. Markéta Davidová (CZE) 57 b
78. Ema Kapustová (SVK) 2 b
Spokojeny mohou být i české biatlonistky. Markéta Davidová si díky devátému běžeckému času i se dvěma trestnými koly dojela pro nejlepší letošní výsledek ve sprintu v podobě 11. místa, Tereza Voborníková rozjela závod pomaleji, ale dostávala se do tempa a doběhla šestnáctá, Jessicu Jislovou pomalý běh nepustil ani při čisté střelbě výš než na 24. místo a těsně za ní vystartuje do stíhačky po dvou chybách Lucie Charvátová. Postup unikl o vlásek jen debutující Kristýně Otcovské.
1. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 20:42,7 (1)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +13,4
3. Lou Jeanmonnotová (FRA) +19,2
4. Lisa Vittozziová (ITA) +29,1
5. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +48,2
6. Anna Gandlerová (AUT) +1:02,0
7. Julia Simonová (FRA) +1:15,2 (3)
8. Aita Gasparinová (SUI) +1:17,8
9. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +1:19,2 (2)
10. Tuuli Tomingasová (EST) +1:22,8 (2)
11. Markéta Davidová (CZE) +1:24,1 (2)
12. Lotte Lieová (BEL) +1:37,0
13. Selina Grotianová (GER) +1:38,7 (1)
14. Emma Lunderová (CAN) +1:39,7
15. Regina Ermitsová (EST) +1:40,6 (2)
16. Tereza Voborníková (CZE) +1:42,7 (1)
17. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:48,6
18. Anamarija Lampičová (SLO) +1:50,9 (5)
19. Michela Carraraová (ITA) +1:51,5 (2)
20. Janina Hettichová-Walzová (GER) +1:57,2 (2)
21. Hanna Öbergová (SWE) +1:58,0
22. Marthe Kråkstad Johansenová (NOR) +1:58,7 (1)
23. Baiba Bendiková (LAT) +2:02,6 (4)
24. Jessica Jislová (CZE) +2:03,0
25. Samuela Comolová (ITA) +2:04,3 (1)
26. Lucie Charvátová (CZE) +2:04,7 (2)
27. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:07,6 (2)
28. Elvira Öbergová (SWE) +2:07,8 (2)
29. Natalia Sidorowiczová (POL) +2:13,9 (1)
30. Ida Lienová (NOR) +2:19,3 (4)
31. Gilonne Guigonnatová (FRA) +2:19,3 (2)
32. Margie Freedová (USA) +2:22,3 (2)
33. Julija Džimová (UKR) +2:31,3 (2)
34. Jeanne Richardová (FRA) +2:32,5 (3)
35. Hannah Auchentallerová (ITA) +2:34,5 (3)
36. Vanessa Voigtová (GER) +2:34,8 (1)
37. Mona Brorssonová (SWE) +2:35,1 (3)
38. Joanna Jakielová (POL) +2:37,6 (2)
39. Beatrice Trabucchiová (ITA) +2:40,1 (2)
40. Stina Nilssonová (SWE) +2:40,5 (4)
...
62. Kristýna Otcovská (CZE) +3:39,4 (3)
85. Anastasia Kuzminová (SVK) +4:41,8 (6)
86. Zuzana Remeňová (SVK) +4:45,8 (4)
88. Mária Remeňová (SVK) +5:09,4 (6)