Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (Strakoš) – Němec, Šulc, Jakubec (C), Šubert, Friedel, Pum – Herblich, Pešat, D. Prašivka, Daniš, Košarišťan, Kuczera, Mikoláš, Pobořil, Bräuer, Murín, Tomek.

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Jukl) – Stárek, Křenek, Štěrba, Slaný, F. Šedivý, Mlejnek, Seibert – Krajcigr (C), Pekárek, Trčka, Pšenička, Vavruška, Jirsa, Dzierža, Kouba.

Utkání začalo asi o minutu dříve, Ostrava už rozehrává z vlastní poloviny.

01:26
    Na míčku jsou teď hosté, ale brankáře Bindera se jim ohrozit nepovedlo.

02:00
    Na druhé straně si zákrok připisuje Dvořák, hosté následně rozehrávají po prohřešku Ostravy.

03:08
    Štěrba zkoušel poslat střílenou přihrávku na Krajcigra, ten však míček ztečoval jen nad bránu.

04:27
    Křenek se Stárkem si vyměňují míček na vlastní polovině.

05:16
    Zmatek před brankou Bindera poté, co Seibert obkroužil branku a snažil se zakončit.

06:15
    Kouba poslal v souboji Friedela přes mantinel.

07:04
    Herblich se dostal do dobré pozice, jeho střela však byla zblokována.

08:00
    Pšenička v rohu nedovoleně přidržel spoluhráče a domácí rozehrávají z vlastní poloviny.

09:11
    Krajcigrovu střelu pozorně zastavil Binder.

10:29
    Mikoláš těsně minul bránu hostů.

11:10
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
    Marek Bräuer – 2 min., Nedovolené vrážení.

11:32
    Stárkovu ránu z první zastavil Binder.

12:10

12:12
    Šulc zblokoval Štěrbovu střelu a domácí vyrazili ve dvou do protiútoku, k brance se však nedostali.

14:32
    Ostrava teď rozehrává z útočného rohu.

15:00
    Další rozehrávka Ostravy z útočné poloviny, po které přišla Šubertova střela mimo bránu.

16:15
    Střela Pobořila mířila jen na zadní mantinel.

16:37
    Krajcigr nahodil míček na Bindera.

16:54
    Velmi nebezpečně teď před Dvořákem tečoval míček Prašivka.

18:40
    Jakubec naběhl až do útočné poloviny a poslal míček na Košarišťana.

18:55
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa:
    Štěpán Slaný – 2 min., Hrubost.

19:11
    Ostrava právě vstřelila branku! Jan DANIŠ přízemní střelou z první propálil Dvořáka. Asistence: Šimon Kuczera.
    19:11 Jan DANIŠ - 1:0

20:00

Viděli jsme pěknou třetinu s jednou přesilovkou na obou stranách, tu domácí v poslední minutě využil Daniš, a domácí tak i přes mírnou střeleckou nevýhodu vedou 1:0.

20:01

20:34
    Buly vyhráli hosté a nahazují do útočné poloviny.

21:27
    Česká Lípa stále na míčku, následoval dokonce útok Štěrby, se kterým si Binder poradil.

23:50
    Kouba byl v rohu zbaven míčku dvěma protihráči.

24:22
    Ostrava právě vstřelila branku! LUKÁŠ PEŠAT využil skvělé práce Prašivky před brankou a dalekosáhlou střelou překonal Dvořáka. Asistence: Patrik Němec.
    24:22 Lukáš PEŠAT - 2:0

25:02
    Česká Lípa právě vstřelila branku! RADIM KŘENEK dostal od Jakuba Seiberta perfektní přihrávku k levé tyči a zakončoval do odkryté branky. Asistence: Jakub Seibert.
    25:02 Radim KŘENEK - 2:1

26:50
    Po rychlých gólech ostravští uklidňují hru a z vlastní poloviny hledají příležitost k útoku.

27:56
    Bräuer ze skvělé pozice těsně přestřelil bránu.

28:45
    Binder si teď poradil s nepříjemnou střelou Stárka.

29:27
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Téměř identická situace jako při prvním gólu, tentokrát to byl Ladislav Pekárek, kdo využil mezery v ostravské obraně a našel RADKA KRAJCIGRA, který zakončil do prázdné branky. Asistence: Ladislav Pekárek.
    29:27 Radek KRAJCIGR - 2:2

31:33
    Domácí si nerozuměli při rozehrávce a míček skončil na holi Slaného.

33:09
    Jakubec si v souboji počínal příliš ostře a hosté rozehrávají od vlastní branky.

35:09
    Koubovu střelu na přední tyč Binder vyrazil.

35:56
    Krajcigrovu střelu srazil Němec do rohu.

37:15
    Dvořák špičkou vyrazil střelu z bezprostřední blízkosti!

39:58
    Křenek se na samém konci třetiny dostal do šance, jeho pokus však Binder vykopl nohou.

40:00

Další zajímavá třetina dopadla tentokrát lépe pro hosty, kteří srovnali skóre. Jako první se přitom prosadili domácí, když Dvořáka překonal Pešat, poté však Česká Lípa dvakrát stejným způsobem potrestala chybu ostravské obrany, a stav je tak momentálně vyrovnaný.

40:01

40:01
    Úvodní vhazování pro hostující, kteří si hledají útočnou příležitost.

41:55
    Hosté hrají trpělivě, už míček dostali na útočnou polovinu, ale radši jej vrátili zpět.

43:05
    Vavruškova střela letěla nejspíš nad bránu, Binder ji však radši vyrazil.

43:40
    První příležitost Pešata, ta byla však před brankou zblokována.

44:08
    Míček skončil mimo hřiště a ostravští rozehrávají z vlastního rohu.

45:22
    Friedlovi střela nesedla a rozehrávají hosté.

47:26
    Slaný střílel z dálky, šance z toho však nebyla.

48:57
    Stárkova střela z dálky nebezpečně proskákala kolem brány.

49:40
    Němec prokličkoval do útočné poloviny, pak ale vrátil míček až za vlastní bránu.

50:34
    Košarišťan měl obrovskou šanci, Dvořák se ale skvěle přesunul od tyčky!

51:07
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Po střele Štěpána Slaného se míček odrazil na hůl TOMÁŠE PŠENIČKY, který zamířil přesně ke druhé tyči.
    51:07 Tomáš PŠENIČKA - 2:3

52:55
    Šubertovu střelu na bližší tyčku si Dvořák pohlídal.

54:35
    Kouba získal pro svůj tým čas skvělým pohybem za brankou soupeře.

55:45
    Binder drží naděje Ostravy zákrokem po průniku Šuberta.

56:24
    Křenek na poslední chvíli ztečoval střelu Mikoláše nad branku.

57:21
    Ostrava právě vstřelila branku! PATRIK NĚMEC z poloviny hřiště překonal Dvořáka a necelé tři minuty před koncem srovnává skóre. Asistence: Martin Šulc.
    57:21 Patrik NĚMEC - 3:3

57:53
    Česká Lípa právě vstřelila branku! Hosté však jdou znovu do vedení! K míčku se po několika odrazech dostal DANIEL ŠTĚRBA a rychlou střelou překonal Bindera. Asistence: Tomáš Pšenička.
    57:53 Daniel ŠTĚRBA - 3:4

58:00
    A Ostrava to zkouší v šesti!

59:10
    Bräuerova střela z první zamířila velmi vysoko.

59:49
    Česká Lípa právě vstřelila branku! VÁCLAV VAVRUŠKA trefuje prázdnou branku po nabídce Ladislava Pekárka. Asistence: Ladislav Pekárek.
    59:49 Václav VAVRUŠKA - 3:5

Velmi vyrovnaný zápas nakonec zvládli lépe hosté, kteří tak postupují do čtvrtfinále! Do vedení poslal Českou Lípu ve třetí třetině Pšenička a chvíli to vypadalo, že se domácím už nepodaří vyrovnat. V 58. minutě se to přeci jen povedlo zásluhou Patrika Němce, hosté se však nevzdali a hned po 30 vteřinách opět vedli po gólu Štěrby. Výhru pak do prázdné branky pojistil Václav Vavruška. (19:55:56)

Ema Jaworská

Branky a nahrávky: 20. Daniš (Kuczera), 25. Pešat (Němec), 58. Němec (Šulc) – 26. Křenek (Seibert), 30. Krajcigr (Pekárek), 52. Pšenička (Slaný), 58. Štěrba (Pšenička), 60. Vavruška (Pekárek)

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka