Nominační tisková konference reprezentace U21 | (kon.) | | | Nominační TK fotbalové reprezentace | (kon.) |
Los čtvrtfinále a semifinále Ligy mistrů | (kon.) | | | Los čtvrtfinále a semifinále Evropské ligy | (kon.) |
Los čtvrtfinále a semifinále Konferenční ligy | (kon.) |
Sprint mužů 10 km, Canmore | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Kvalifikace lety HS240, Vikersund | Vítěz: P. Prevc (SLO) (kon.) |
konec
SP - Kvalifikace lety HS240, Vikersund
Vítěz: P. Prevc (SLO)
Jan Vojkůvka
Pořadí Turné
- 1. Stefan Kraft (AUT) 1,566.8
- 2. Peter Prevc (SLO) 1,518.0
- 3. Johann Andre Forfang (NOR) 1,504.5
- 4. Jan Hörl (AUT) 1,493.3
- 5. Michael Hayböck (AUT) 1,460.0
- 6. Marius Lindvik (NOR) 1,446.6
- 7. Andreas Wellinger (GER) 1,434.4
- 8. Ren Nikaidó (JPN) 1,427.1
- 9. Timi Zajc (SLO) 1,424.9
- 10. Anže Lanišek (SLO) 1,416.3
Konečné výsledky
- 1. Peter Prevc (SLO) 228.3
- 2. Stefan Kraft (AUT) 224.8
- 3. Daniel Huber (AUT) 223.4
- 4. Rjójú Kobajaši (JPN) 214.7
- 5. Aleksander Zniszczoł (POL) 210.8
- 6. Niko Kytösaho (FIN) 209.4
- 7. Johann Andre Forfang (NOR) 209.4
- 8. Gregor Deschwanden (SUI) 208.0
- 9. Robert Johansson (NOR) 205.3
- 10. Andreas Wellinger (GER) 203.6
- 11. Pius Paschke (GER) 201.8
- 12. Jevhen Marusjak (UKR) 199.9
- 13. Timi Zajc (SLO) 196.7
- 14. Michael Hayböck (AUT) 196.7
- 15. Karl Geiger (GER) 193.8
- 16. Giovanni Bresadola (ITA) 193.5
- 17. Lovro Kos (SLO) 192.3
- 18. Halvor Egner Granerud (NOR) 189.8
- 19. Anže Lanišek (SLO) 189.7
- 20. Ren Nikaidó (JPN) 189.3
- 21. Daniel Tschofenig (AUT) 187.2
- 22. Stephan Leyhe (GER) 187.0
- 23. Domen Prevc (SLO) 186.9
- 24. Tate Frantz (USA) 183.8
- 25. Džunširó Kobajaši (JPN) 183.2
- 26. Erik Belshaw (USA) 183.1
- 27. Benjamin Østvold (NOR) 182.8
- 28. Marius Lindvik (NOR) 180.1
- 29. Manuel Fettner (AUT) 178.1
- 30. Jan Hörl (AUT) 177.3
- 31. Philipp Raimund (GER) 176.3
- 32. Kasperi Valto (FIN) 175.8
- 33. Kamil Stoch (POL) 174.4
- 34. Alex Insam (ITA) 172.0
- 35. Noriaki Kasai (JPN) 171.1
- 36. Piotr Żyła (POL) 165.0
- 37. Dawid Kubacki (POL) 162.5
- 38. Antti Aalto (FIN) 160.2
- 39. Artti Aigro (EST) 159.7
- 40. Fredrik Villumstad (NOR) 155.1
- 41. Eetu Nousiainen (FIN) 152.7
- 42. Maciej Kot (POL) 151.6
- 43. Vitalij Kaliničenko (UKR) 148.1
- 44. Valentin Foubert (FRA) 145.6
- 45. Killian Peier (SUI) 142.0
- 46. Keiči Sató (JPN) 123.7
- 47. Constantin Schmid (GER) 120.8
- Yanick Wasser (SUI) DSQ
Startovní listina
- 1. Kasperi Valto (FIN)
- 2. Noriaki Kasai (JPN)
- 3. Vitalij Kaliničenko (UKR)
- 4. Artti Aigro (EST)
- 5. Yanick Wasser (SUI)
- 6. Valentin Foubert (FRA)
- 7. Antti Aalto (FIN)
- 8. Benjamin Østvold (NOR)
- 9. Keiči Sató (JPN)
- 10. Eetu Nousiainen (FIN)
- 11. Stephan Leyhe (GER)
- 12. Tate Frantz (USA)
- 13. Jevhen Marusjak (UKR)
- 14. Karl Geiger (GER)
- 15. Killian Peier (SUI)
- 16. Robert Johansson (NOR)
- 17. Constantin Schmid (GER)
- 18. Giovanni Bresadola (ITA)
- 19. Fredrik Villumstad (NOR)
- 20. Halvor Egner Granerud (NOR)
- 21. Kamil Stoch (POL)
- 22. Domen Prevc (SLO)
- 23. Erik Belshaw (USA)
- 24. Dawid Kubacki (POL)
- 25. Alex Insam (ITA)
- 26. Džunširó Kobajaši (JPN)
- 27. Piotr Żyła (POL)
- 28. Maciej Kot (POL)
- 29. Philipp Raimund (GER)
- 30. Aleksander Zniszczoł (POL)
- 31. Daniel Tschofenig (AUT)
- 32. Rjójú Kobajaši (JPN)
- 33. Daniel Huber (AUT)
- 34. Lovro Kos (SLO)
- 35. Gregor Deschwanden (SUI)
- 36. Niko Kytösaho (FIN)
- 37. Manuel Fettner (AUT)
- 38. Pius Paschke (GER)
- 39. Anže Lanišek (SLO)
- 40. Timi Zajc (SLO)
- 41. Andreas Wellinger (GER)
- 42. Ren Nikaidó (JPN)
- 43. Michael Hayböck (AUT)
- 44. Marius Lindvik (NOR)
- 45. Peter Prevc (SLO)
- 46. Johann Andre Forfang (NOR)
- 47. Jan Hörl (AUT)
- 48. Stefan Kraft (AUT)
1. Stefan Kraft (AUT) 1,566.8
2. Peter Prevc (SLO) 1,518.0
3. Johann Andre Forfang (NOR) 1,504.5
4. Jan Hörl (AUT) 1,493.3
5. Michael Hayböck (AUT) 1,460.0
6. Marius Lindvik (NOR) 1,446.6
7. Andreas Wellinger (GER) 1,434.4
8. Ren Nikaidó (JPN) 1,427.1
9. Timi Zajc (SLO) 1,424.9
10. Anže Lanišek (SLO) 1,416.3 (17:32:07)
1. Peter Prevc (SLO) 228.3
2. Stefan Kraft (AUT) 224.8
3. Daniel Huber (AUT) 223.4
4. Rjójú Kobajaši (JPN) 214.7
5. Aleksander Zniszczoł (POL) 210.8
6. Niko Kytösaho (FIN) 209.4
7. Johann Andre Forfang (NOR) 209.4
8. Gregor Deschwanden (SUI) 208.0
9. Robert Johansson (NOR) 205.3
10. Andreas Wellinger (GER) 203.6
11. Pius Paschke (GER) 201.8
12. Jevhen Marusjak (UKR) 199.9
13. Timi Zajc (SLO) 196.7
14. Michael Hayböck (AUT) 196.7
15. Karl Geiger (GER) 193.8
16. Giovanni Bresadola (ITA) 193.5
17. Lovro Kos (SLO) 192.3
18. Halvor Egner Granerud (NOR) 189.8
19. Anže Lanišek (SLO) 189.7
20. Ren Nikaidó (JPN) 189.3
21. Daniel Tschofenig (AUT) 187.2
22. Stephan Leyhe (GER) 187.0
23. Domen Prevc (SLO) 186.9
24. Tate Frantz (USA) 183.8
25. Džunširó Kobajaši (JPN) 183.2
26. Erik Belshaw (USA) 183.1
27. Benjamin Østvold (NOR) 182.8
28. Marius Lindvik (NOR) 180.1
29. Manuel Fettner (AUT) 178.1
30. Jan Hörl (AUT) 177.3
31. Philipp Raimund (GER) 176.3
32. Kasperi Valto (FIN) 175.8
33. Kamil Stoch (POL) 174.4
34. Alex Insam (ITA) 172.0
35. Noriaki Kasai (JPN) 171.1
36. Piotr Żyła (POL) 165.0
37. Dawid Kubacki (POL) 162.5
38. Antti Aalto (FIN) 160.2
39. Artti Aigro (EST) 159.7
40. Fredrik Villumstad (NOR) 155.1
41. Eetu Nousiainen (FIN) 152.7
42. Maciej Kot (POL) 151.6
43. Vitalij Kaliničenko (UKR) 148.1
44. Valentin Foubert (FRA) 145.6
45. Killian Peier (SUI) 142.0
46. Keiči Sató (JPN) 123.7
47. Constantin Schmid (GER) 120.8
Yanick Wasser (SUI) DSQ
1. Daniel Huber (AUT) 223.4
2. Rjójú Kobajaši (JPN) 214.7
3. Aleksander Zniszczoł (POL) 210.8
4. Niko Kytösaho (FIN) 209.4
5. Gregor Deschwanden (SUI) 208.0
6. Robert Johansson (NOR) 205.3
7. Pius Paschke (GER) 201.8
8. Jevhen Marusjak (UKR) 199.9
9. Karl Geiger (GER) 193.8
10. Giovanni Bresadola (ITA) 193.5
11. Lovro Kos (SLO) 192.3
12. Halvor Egner Granerud (NOR) 189.8
13. Daniel Tschofenig (AUT) 187.2
14. Stephan Leyhe (GER) 187.0
15. Domen Prevc (SLO) 186.9