29:29 (15:17)
Česko
Pátek 15.03.2024, 19:30 • Topsportcentrum, Almere • Přípravný zápas

Nizozemsko – Česko 29:29 (15:17)
    Nejvíce branek: N. Versteijnen 6, ten Velde 5/1, Schagen 4 – Kašpárek 5, V. Patzel 4, Štěrba 3/1. Rozhodčí: Weijmans, Wolbertus. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 2:1. (21:08:17)

Zápas je u konce. V druhém poločase si Češi dokázali tvořit náskok, byli dlouho lepším týmem a několikrát vedli o čtyři branky. Závěr se jim ale moc nepovedl. Soupeř dokonce srovnal, ale i tak mělo Česko ještě poslední útok, který nevyužilo. Naopak Hrdlička dokázal zlikvidovat brejk Versteijnena v posledních sekundách. Oba týmy se tak rozešly smírně. Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni Stanislav Kašpárek a Rutger ten Velde.

Konec zápasu. (29:29)

60
    Češi nevyužili poslední útok, na druhé straně se v posledních sekundách do samostatného brejku dostal Niels Versteijnen, kterého ale parádně vychytal Hrdlička. (29:29)

60
    Xavier Sabate si vzal oddechový čas. (29:29)
    60
    I přes zákrok Hrdličky se Nizozemci dostali k míči znovu. A Lars Kooij toho využil. Je opět srovnáno. (29:29)
    59
    Jan Blecha dává z levého křídla po krátké odmlce velice důležitý gól. (28:29)
    58
    Niels Versteijnen ani nevyskakoval, ale z levé strany zaúřadoval absolutně parádním silným podstřelem. Je srovnáno. (28:28)
    55
    Dani Baijens skvěle zmátl obránce a dostal se před něj. Z levé strany pak vymetl pravý vingl. (27:28)
    53
    Bobby Schagen opět po delší době pálil dobře z pravého křídla. Míč poslal do levé dolní části branky. (26:28)
    53
    Gól vstřelil tým Česko (Jonáš Patzel). (25:28)
    51
    Dani Baijens zůstal na pivotu sám. Napřáhl, poslal míč do sítě, do pravého vinglu, a snížil rozdíl už jen na dvě branky. (25:27)
    50
    Rutger ten Velde proměnil první nizozemskou sedmičku. Míč poslal velkou silnou hned z prvního nápřahu. (24:27)

50
    Vyloučení pro tým Česko (Jakub Štěrba). (23:27)
    50
    Vojtěch Patzel 10 minut před koncem opět nastavuje rozdíl mezi týmy na čtyři góly. (23:27)
    49
    Niels Versteijnen přiskočil do brankoviště z pravé strany a brutální dělovkou poslal míč do branky k zemi. (23:26)
    49
    Stanislav Kašpárek vstřelil nádhernou branku. Míči dal při výskoku rotaci a otřel ho o zem. Ten změnil trajektorii po odrazu a zamířil do branky. (22:26)