Toronto – Tampa 1:4 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 4:3 (kon.) | Dallas – Edmonton 5:0 (kon.)
Los Angeles – Seattle 5:2 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:2 (kon.)
New York Rangers
4:3 (2:0, 0:3, 2:0)
New Jersey Devils
Čtvrtek 04.04.2024, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

53:38
    Přesilovka pro NY Rangers! Dvě minuty za hákování si odjel odsedět Brendan Smith.

35:19
    Hosté si zahrají přesilovku, na trestnou lavici zamířil s dvouminutovým trestem za podrážení Chris Kreider.

19:00
    Přesilovka tentokrát pro New Jersey, dvouminutový trest za hákování vyfasoval Vincent Trocheck.

15:56
    Zase se vylučuje na straně New Jersey, tentokrát za krosček, kterým se provinil Tomáš Nosek.

09:22
    Hostující trenér ještě zkusil challenge, když reklamoval ofsajd, sudí ale po poměrně krátké chvíli gól uznali a na New York tak čeká přesilovka za neúspěšnou trenérskou výzvu. Dvouminutový trest odsedí Alexander Holtz.

04:27
    Jak Will Cuylle, tak i Dawson Mercer vyfasovali pětiminutové tresty za bitku, domácí útočník navíc dvě minuty za vražení na hrazení a ten hostující zase dvě minuty za vyvolání bitky a desetiminutový osobní trest.

00:54
    No a po hromadné bitce tu máme i klasické vyloučení a první přesilovku pro New Jersey. Dvě minuty za vraženi na hrazení obdržel Jack Roslovic.

00:02
    Vyloučení v týmu New York Rangers:
    Jacob Trouba – 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    K'Andre Miller – 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    Matt Rempe – 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    Barclay Goodrow – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
    Chris Tierney – 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    John Marino – 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    Kurtis MacDermid – 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
    Kevin Bahl – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

Pro všechny tyto hráče tak zápas skončil hned po úvodním buly. Pravidlo zní jasně. Pokud se některá dvojice pustí do bitky, mají to aktéři po pěti minutách. Pokud se ale přidají další, ti už k pětiminutovým trestům přidají i ten do konce utkání.