Liverpool – Sheffield Utd. 3:1 (kon.) | Chelsea – Manchester Utd. 4:3 (kon.)
Chelsea FC
4:3 (2:2)
Manchester United
Čtvrtek 04.04.2024, 21:15 • Stamford Bridge, Londýn • Anglická Premier League • 31. kolo

Ufffff! To byl konec zápasu. Chelsea ještě pár minut před koncem nastavení prohrávala 2:3, nakonec si vše vzal do parády COLE PALMER a z penalty nejprve vyrovnal na 3:3 a následně po rychle rozehraném rohovém kopu vybojoval pro Chelsea tři důležité body! Děkuji za pozornost u tohoto krásného zápasu, který byl reklamou na fotbal a u dalších textových přenosů napočtenou. (23:23:26)

90+13

Dnešní utkání sleduje 39 694 diváků.

90+12
    Žlutou kartu mimo hřiště ještě obdržel Moises Caicedo.
    90+11. Cole PALMER - 4:3

90+11
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Neskutečné! Chelsea jde po dvou minutách opět do vedení a zdá se, že vyhraje tento bláznivý zápas! Rohový kop rozehráli domácí hodně rychle a míč se dostal ke COLEU PALMEROVI, který za pomoci teče Scotta McTominaye dostává míč do sítě a hattrickem nejspíše vybojoval pro Chelsea vítězství – 4:3! Asistence: Enzo Fernández.

90+11
    Domácí ještě mohli vyhrát! Střela Chukwuemeky za vápnem byla sražená jedním z hostujících fotbalistů pouze na roh!

90+10
    COLE PALMER si vybral stejné místo, jako při první penaltě a ve sté minutě vyrovnává skóre utkání – 3:3!

90+9
    Pokutový kop je potvrzený, zahrávat ho bude znovu Cole Palmer!

90+8
    Hlavní rozhodčí ještě vše konzultuje s kolegy u videa!

90+7
    Obrovská chyba Dioga Dalota, který nebyl obezřetný a podrazil Maduekeho v pokutovém území a v poslední minutě budou mít domácí k dispozici druhý pokutový kop v utkání!

90+6
    Přihrávka na Bruna Fernandese skončila až za autovou čarou. Domácí mají míč, ale potřebují rychle do útoku.

90+4
    Mountovi se nepovedla klička, ale následně se k míči opět dostal a hosté vybojovali další autové vhazování.

90+3
    Manchesteru se teď daří držet míč daleko od své branky, navíc následuje faul na Fernandese a hosté zůstanou na míči.

90+2
    Domácím tlak dopředu nevyšel a hosté získali míč, přihrávku Rashforda na Fernandese zachytil až Petrović.

90+1
    Centr Maduekeho podržel ve svých rukách Onana.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
    Rozehraný roh nakrátko hosté znovu ubránili a drží míč daleko od své branky.

89
    Střídání v týmu Chelsea FC:
    ze hřiště odchází Conor Gallagher, přichází Noni Madueke.

Matyáš Hampl

Branky: 4. Gallagher, 19. Palmer (pen.), 90+10. Palmer (pen.), 90+11. Palmer (Fernández) – 34. Garnacho, 39. Fernandes (Dalot), 67. Garnacho (Antony)

Karty:   32. Gusto (CHE), 35. Fernández (CHE), 90+12. Caicedo (CHE)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 18:14. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 7:15.
    Chelsea FC: Petrović – Gusto (75. Gilchrist), Disasi (75. Chalobah), Badiashile, Cucurella – Caicedo (71. Chukwuemeka), Fernández – Palmer, Gallagher (C) (89. Madueke), Mudryk (71. Sterling) – N. Jackson.
    Náhradníci: Bettinelli – Casadei, T. Silva, Tauriainen.

Trenér: Mauricio Pochettino

Manchester United: An. Onana – Dalot, Varane (46. Evans, 66. Kambwala), Maguire, Wan-Bissaka – Casemiro (75. McTominay), Mainoo – Antony, Fernandes (C), Garnacho (85. Mount) – Højlund (66. Rashford).
    Náhradníci: Heaton – Amrábat, Amad Diallo, Eriksen.

Trenér: Erik ten Hag

Rozhodčí: Gillett – Dann, Davies

Diváci: 39 694