Třinec – Sparta | 4:1 (kon.) |
Zlín – Vsetín | 3:4 (kon.) |
Boston – Florida | 3:2 (po pr.) | | | Chicago – Dallas | 3:2 (kon.) | | | Minnesota – Winnipeg | 2:4 (kon.) |
San Jose – St. Louis | 3:2 (po pr.) | | | Columbus – Philadelphia | 6:2 (kon.) | | | Montreal – Toronto | 2:4 (kon.) |
Ottawa – New Jersey | 3:4 (kon.) | | | NY Islanders – Nashville | 2:0 (kon.) | | | Los Angeles – Vancouver | 6:3 (kon.) |
Calgary – Edmonton | 2:4 (kon.) | | | Detroit – Buffalo | 3:1 (kon.) | | | Chicago – Minnesota | 0:4 (kon.) |
Carolina – Columbus | 3:0 (kon.) |
Pardubice – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Finsko – USA | 3:5 (kon.) | | | Švédsko – Japonsko | 6:2 (kon.) | | | Kanada – Česko | 5:0 (kon.) |
Vyškov – Chomutov | 2:5 (kon.) | | | Tábor – Havířov | 4:1 (kon.) |
Nitra – Michalovce | 4:7 (kon.) |
Prešov – Pov. Bystrica | 3:0 (kon.) |
Liberec – Plzeň | 6:4 (kon.) |
Slavia – Vsetín | 4:1 (kon.) |
Plzeň – Mountfield HK | 6:2 (kon.) |
HP Select – Raiders One Five | 2:3 (kon.) | | | Czech Canadian Hockey – LZ Fox | 6:4 (kon.) | | | HP Select – Raiders One Five | 2:11 (kon.) |
Czech Canadian Hockey – LZ Fox | 3:0 (kon.) | | | Vikings Hockey – TF Academy | 3:4 (kon.) | | | SHL Select – PP Academy | 1:4 (kon.) |
Vikings Hockey – TF Academy | 2:5 (kon.) | | | SHL Select – PP Academy | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Kings Těrlicko – Pukémoni | 6:5 (kon.) |
Ice Flyers – RJJ Academy | 0:1 (0:1 po s.n.) | | | Kings Těrlicko – Pukémoni | 0:8 (kon.) | | | Ice Flyers – RJJ Academy | 3:4 (0:1 po s.n.) |
TF Academy – SHL Select | 8:1 (kon.) | | | Ice Kings – Czech Ice Hockey Academy | 9:0 (kon.) | | | TF Academy – SHL Select | 3:0 (kon.) |
Ice Kings – Czech Ice Hockey Academy | 7:3 (kon.) | | | Raiders One Five – Czech Canadian Hockey | 4:1 (kon.) | | | LZ Fox – HP Select | 2:4 (kon.) |
Raiders One Five – Czech Canadian Hockey | 4:2 (kon.) | | | LZ Fox – HP Select | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Hungary Gladiators – Czech Dragons | 1:2 (kon.) |
PP Academy – Vikings Hockey | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Hungary Gladiators – Czech Dragons | 1:2 (kon.) | | | PP Academy – Vikings Hockey | 7:6 (kon.) |
Pukémoni – Ice Flyers | 4:0 (kon.) | | | RJJ Academy – Kings Těrlicko | 2:3 (kon.) | | | Pukémoni – Ice Flyers | 7:1 (kon.) |
RJJ Academy – Kings Těrlicko | 2:5 (kon.) | | | Czech Dragons – Ice Kings | 3:7 (kon.) | | | Czech Ice Hockey Academy – Hungary Gladiators | 2:7 (kon.) |
Czech Dragons – Ice Kings | 3:7 (kon.) | | | Czech Ice Hockey Academy – Hungary Gladiators | 1:5 (kon.) | | | Vikings Hockey – SHL Select | 4:3 (2:1 po s.n.) |
PP Academy – TF Academy | 2:4 (kon.) | | | Vikings Hockey – SHL Select | 3:1 (kon.) | | | PP Academy – TF Academy | 0:7 (kon.) |
LZ Fox – Raiders One Five | 0:0 (18:15) | | | HP Select – Czech Canadian Hockey | 0:0 (18:15) | | | LZ Fox – Raiders One Five | 0:0 (18:35) |
HP Select – Czech Canadian Hockey | 0:0 (18:35) |
konec
HC Tábor
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
Stav série: 1:2
AZ Havířov
Adam Pavlíček
Branky a nahrávky:
14. Severa (Hubata), 37. Zadražil (Hajič), 43. Hajič (K. Černý), 55. J. Duda (Hajič) – 2. Franek (Kunc, Klimša)
Rozhodčí: Hlinka, Čáp – Hradil, Sýkora
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Tábor:
Žajdlík (Gába) – Hubata, Gajdolín, Hajič, Suchánek, K. Černý, Říha, Plášil – Krliš, Milfait, J. Duda – A. Zeman, Matušík, Zadražil – Nevšímal, Severa, Huna – Šulek, Prášek, Zíb.
Náhradníci:
Trenér: Jakub Grof
AZ Havířov: Šimonů (Sachr) – Kunc, Ficek, Valenta, Ščurek, Vosátko, Michálek, Ševčík – Apolenář, Bednář, Ćmiel – Kratochvil, Spratek, Pavlík – Karafiát, Antoníček, Mrva – Franek, Haas, Křivohlávek – Klimša.
Náhradníci:
Trenér: Jiří Raszka
Náhradníci:
Trenér: Jakub Grof
AZ Havířov: Šimonů (Sachr) – Kunc, Ficek, Valenta, Ščurek, Vosátko, Michálek, Ševčík – Apolenář, Bednář, Ćmiel – Kratochvil, Spratek, Pavlík – Karafiát, Antoníček, Mrva – Franek, Haas, Křivohlávek – Klimša.
Náhradníci:
Trenér: Jiří Raszka
Rozhodčí: Hlinka, Čáp – Hradil, Sýkora
Diváci:
Tábor | 3 | 4 | Havířov |
#1 | Středa 03.04.2024 • 17:30 |
Havířov - Tábor 4:2 | |
#2 | Čtvrtek 04.04.2024 • 17:30 |
Havířov - Tábor 5:1 | |
#3 | Neděle 07.04.2024 • 18:00 |
Tábor - Havířov 4:1 | |
#4 | Pondělí 08.04.2024 • 18:00 |
Tábor - Havířov 2:1 | |
#5 | Středa 10.04.2024 • 17:30 |
Havířov - Tábor 2:1 | |
#6 | Pátek 12.04.2024 • 18:00 |
Tábor - Havířov 8:1 | |
#7 | Neděle 14.04.2024 • 17:00 |
Havířov - Tábor 2:1 po s.n. (2:1) |
Jan Nevšímal – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu AZ Havířov:
Daniel Spratek – 2 min., krosček,
Šimon Kratochvil – 2 min., hrubost.
Tomáš Hubata – 2 min., vysoká hůl.