Česko – Německo | 3:0 (kon.) |
Třinec – Sparta | 2:1 (po pr.) |
St. Louis – Chicago | 5:2 (kon.) | | | Edmonton – Vegas | 5:1 (kon.) | | | Vancouver – Arizona | 3:4 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Pardubice | 4:2 (kon.) |
Finsko – Švýcarsko | 3:1 (kon.) | | | Česko – Německo | 1:0 (kon.) | | | Kanada – Švédsko | 5:1 (kon.) |
Česko – Lotyšsko | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Michalovce – Nitra | 5:2 (kon.) |
Slovensko – Švýcarsko | 3:0 (1:3 po s.n.) |
Vsetín – Slavia | 2:8 (kon.) |
Czech Dragons – Havlíčkův Brod | 1:2 (2:3 po s.n.) | | | Czech Dragons – Havlíčkův Brod | 4:3 (kon.) | | | Stasa Hockey – RJJ Academy | 1:2 (2:3 po s.n.) |
Stasa Hockey – RJJ Academy | 3:0 (kon.) | | | SHL Select – PP Academy | 4:0 (kon.) | | | SHL Select – PP Academy | 1:0 (kon.) |
Pukémoni – Czech Ice Hockey Academy | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Pukémoni – Czech Ice Hockey Academy | 3:1 (kon.) | | | Ice Kings – Czech Dragons | 0:2 (kon.) |
Ice Kings – Czech Dragons | 5:1 (kon.) | | | Aliens Zlín – Stasa Hockey | 2:0 (kon.) | | | Aliens Zlín – Stasa Hockey | 3:1 (kon.) |
LZ Fox – SHL Select | 0:3 (kon.) | | | LZ Fox – SHL Select | 1:3 (kon.) | | | Vikings Hockey – Pukémoni | 3:0 (kon.) |
Vikings Hockey – Pukémoni | 2:1 (kon.) |
Leona Tomcová
Branky a nahrávky:
13. Tomášek (Lenc), 34. Tomášek (Červenka, Pyrochta), 59. Tomášek (Ščotka)
Rozhodčí: Kika, Šindel – Gerát, Brejcha
Diváci: 5549
Neproměněná penalta:
Česko:
Frodl (Klimeš) – Mašín, Zábranský, Pyrochta, Zámorský (A), Sirota, Šustr, Ščotka, Gazda – Červenka (C), Špaček, Stránský, Lenc, Tomášek, Kubík, Kovařčík O., Kovařčík M., Flek, Rychlovský, Filippi (A), Beránek
Náhradníci:
Trenér: Radim Rulík
Německo: Ancicka (Tiefensee) – Müller (C), Sennhenn, Ugbekile, Fohrler, Wagner (A), Hüttl, Karrer, Weber – Schütz, Stachowiak, Krauss, Plachta, Loibl (A), Fischbuch, Karachun, Pfaffengut, Schinko, Napravnik, Soramies, Ehl, Hungerecker
Náhradníci:
Trenér: Harold Kreis
Náhradníci:
Trenér: Radim Rulík
Německo: Ancicka (Tiefensee) – Müller (C), Sennhenn, Ugbekile, Fohrler, Wagner (A), Hüttl, Karrer, Weber – Schütz, Stachowiak, Krauss, Plachta, Loibl (A), Fischbuch, Karachun, Pfaffengut, Schinko, Napravnik, Soramies, Ehl, Hungerecker
Náhradníci:
Trenér: Harold Kreis
Rozhodčí: Kika, Šindel – Gerát, Brejcha
Diváci: 5549
Ondřej Beránek – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu Německo:
Fabio Wagner – 2+2, krosček, odpyká Matthias Plachta.
Ondřej Beránek – 2 min., hákování.
Andrej Šustr – 2 min., podrážení.
Julius Karrer – 2 min., držení.
Matthias Plachta – 2 min., hrubost.
Hungerecker – 2 min., nedovolené bránění.