Colorado – Winnipeg 0:7 (kon.) | Florida – Buffalo 3:2 (po pr.) | Philadelphia – New Jersey 1:0 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Ottawa – Montreal 5:4 (1:0 po s.n.) | Toronto – Detroit 4:5 (po pr.)
Nashville – Columbus 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Boston 4:6 (kon.) | Edmonton – Vancouver 1:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 3:1 (kon.) | San Jose – Minnesota 2:6 (kon.) | St. Louis – Seattle 4:1 (kon.)
Vegas – Colorado 4:3 (po pr.)
Los Angeles Kings
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Anaheim Ducks
Neděle 14.04.2024, 04:30 • Crypto.com Arena, Los Angeles • NHL

50:16
    To však nyní zastavuje hlavní rozhodčí, který na trestnou lavici posílá hned dva hráče. Za Anaheim se zde vrátí Frank Vatrano (ANA), jenž dostává dvě minuty za hrubost a za LA na trestnou putuje Andreas Englund (LAK), jenž vyfasoval dvě minuty za sekání.

47:09
    Frank Vatrano (ANA) se stává dalším vyloučeným hráčem Anaheimu, když dostává dvě minuty za hákování.

37:45
    Killorn však byl u své dorážky hákován Drewem Doughtym (LAK), jenž tak dostává dvě minuty.

28:02
    Cam Fowler (ANA) znova posílá svůj tým do oslabení, když si zkušený obránce Anaheimu vysloužil dvě minuty za hákování.

21:59
    Kings tedy budou hrát svou druhou přesilovou hru, protože dvě minuty za podrážení dostává Olen Zellweger (ANA).

14:06
    Přesilovou hru si nyní vyzkouší i hosté z Anaheimu, protože dvě minuty za vysokou hůl dostává Akil Thomas (LAK).

10:09
    Nicméně nyní opět čeká práce spíše Dostála, protože Los Angeles bude hrát první přesilovou hru v utkání. Na dvě minuty za držení je vyloučen Sam Colangeno (ANA).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 23. Dubois (Arvidsson, Kempe), 31. M. Roy (Lizotte, A. Thomas), 58. Fiala (Lewis, Doughty) – 52. Zegras (Zellweger, Fowler)

Los Angeles Kings: Rittich (Talbot) – M. Anderson, Doughty, Gavrikov, M. Roy, Englund, Spence, Moverare – Byfield, Kempe, Moore – Danault, Arvidsson, Fiala – Dubois, Lewis, A. Thomas – Lizotte, Laferriere.
    Trenér: Jim Hiller

Anaheim Ducks: Dostál (Gibson) – Fowler, Zellweger, LaCombe, Gudas, Lagesson, Lindström – Killorn, Carlsson, Terry – Vatrano, Zegras, R. Strome – Colangelo, Lundeström, Silfverberg – R. Johnston, Meyers, Leason.
    Trenér: Greg Cronin

Rozhodčí: Schlenker, Hanson – Hughes, Pancich