Prostějov – Vyškov 0:1 (kon.) | Sparta B – Příbram 5:1 (kon.) | Táborsko – Žižkov 5:0 (kon.)
Dukla Praha – Opava 2:0 (kon.) | Olomouc B – Kroměříž 4:2 (kon.) | Chrudim – Varnsdorf 1:1 (kon.)
Vlašim – Líšeň 4:5 (kon.) | Brno – Jihlava 1:0 (kon.)
konec
FC SILON Táborsko
5:0 (2:0)
FK Viktoria Žižkov
Středa 17.04.2024, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Chance Národní Liga • 23. kolo
Předzápasové kurzy
   
  67
  Táborsko právě vstřelilo branku! Žižkovští už nevědí, kde jim hlava stojí... Opět skóruje PAVEL SVATEK, který využil ledabylé hry hostů ve vápně – 5:0.
   
  64
  Táborsko právě vstřelilo branku! Demolice pražského týmu pokračuje a Táborsko vede už 4:0. Další útočnou akci domácích zakončil nechytatelně PAVEL SVATEK. Domácí tak útočí na svou nejvyšší výhru v sezoně, kterou zatím zaznamenali při říjnovém duelu s rezervou Olomouce (6:2).
   
  60
  Táborsko právě vstřelilo branku! Domácí přidávají další zásah. Na centr si naskočil PAVEL NOVÁK a poslal hlavou balon k tyči. Bajza se jen díval, jak míč končí v jeho síti. Táborsko vede nad Žižkovem už 3:0!
   
  7
  Táborsko právě vstřelilo branku! Akce po pravé straně znovu slaví úspěch a BOJAN DORDIČ bude útočit ve zbytku zápasu na hattrick! Se zakončením se vůbec nepáral a důraznou ránou nedal Bajzovi šanci. Táborsko vede po sedmi minutách nad Žižkovem už 2:0!
   
  4
  Táborsko právě vstřelilo branku! Zeman unikl po pravém křídle a poslal krásný centr před branku, odkud hlavičkoval nejlepší střelec Jihočechů BOJAN DORDIČ. Při domácích stálo i štěstí, jelikož míč šel po Dordičově hlavičce do branky od břevna. Táborsko vede nad Viktorií Žižkov 1:0.

  Josef Janda

  Branky: 4. Dordić, 7. Dordić, 60. Novák, 64. Svatek, 67. Svatek

  Karty:   53. Kateřiňák (TAB) – 56. Divíšek (ZIZ), 72. Muleme (ZIZ)


  FC SILON Táborsko: Pastornický – Novák (C), Tusjak, Koné, Bláha – Sojka (75. Nsunzu), Zeman (67. Osmančík), Dordić (82. Šplíchal), Varačka, Kateřiňák – Svatek (75. J. Mach).
  Náhradníci: Kerl – Šašinka, Kopáček.

  Trenér: Roman Nádvorník

  FK Viktoria Žižkov: Bajza – Kozojed (46. Batioja), Broukal, M. Richter (C), Divíšek (63. Rosa) – Muleme, Petrák, Hönig, Sixta (84. Ret) – Toula (63. Sodoma), Kovinić (46. Prošek).
  Náhradníci: Kotek – Jirásek.

  Trenér: Marek Nikl

  Rozhodčí: Szikszay – Hrabovský, Pfeifer

  Diváci: 903