Start Brno – Ostrava B 0:2 (kon.) | Zlínsko – Blansko 2:1 (kon.) | Hlučín – Třinec 3:2 (kon.)
Hranice – Znojmo 1:2 (kon.)
FC Zlínsko
2:1 (0:0)
FK Blansko
Pátek 19.04.2024, 17:00 • Stadion Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 24. kolo

90+2
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Weber, přichází Vintr.

90+1
    Žlutou kartu za faul ve středu hřiště vidí Souamene Dano (Zlínsko).

89
    Penaltu si vzal Veljko Jovanović, ale neproměnil. Dobrý zákrok gólmana Nešetřila, pokračuje se za stavu 2:1.

88
    Ale chvíli nato už to penalta po faulu na Dostála je!

86
    Blansko podniklo rychlý brejk, na jehož konci byl Moses Gimsay, ale jeho zakončení do protipohybu Kaliny se nepovedlo a míč skončil v autu.

85
    Tomáš Weber byl u míče dříve než gólman Nešetřil a přihrál před odkrytou branku, kde se ale k míči neprobil Jovanović.

82
    Zlínsko poté zamířilo do rychlého brejku, který zakončoval Tomáš Weber, míč propadl brankáři Nešetřilovi, ale z postranní čáry míč odkopnul jeden z vracejících se obránců Blanska!

76
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Je sníženo na 2:1, ještě není nic jistého! První přihrávku sice Tobiáš Slovák ještě zblokoval, jenže poté se k míči dostal JIŘÍ TULAJDAN a zblízka překonal brankáře Kalinu – 2:1.

74
    Tým Zlínsko právě vstřelil branku!
    Zlínsko sice bylo v posledních minutách pod tlakem, ale nakonec střílí druhou branku! Roh rozehráli domácí nakrátko, následný Dostálův centr letěl někam do prostoru, kde se nacházel Fabrice Sami a hlavně MARTIN KRAKOVČÍK, od kterého se balon nakonec odrazil do sítě – 2:0! Asistence: Radim Dostál.

72
    Blansku se rozehrávka vůbec nepovedla a naopak na druhé straně měl tutovku po přihrávce Samiho střídající Dostál, ale zblízka brankáře Nešetřila nepřekonal.

71
    ze hřiště odchází Pecuch, přichází Dostál.

67
    Michal Galus zkusil zakončení přímo na branku, ale hostující gólman Nešetřil dobře zasáhl a vyrazil balon.

64
    Střídání v týmu FK Blansko:
    ze hřiště odchází Blažík, přichází Rajčinec,
    ze hřiště odchází Kocůrek, přichází Šedivý.

49
    Přetažený centr Porče našel osamoceného Tulajdana, kterého ale zblízka reflexivním zákrokem vychytal brankář Kalina! Z následného rohu Blansko zakončilo, ale jen vedle vzdálenější tyče.

47
    Domácí jdou zkraje druhé půle do vedení! Blansko zachycovalo v rozehrávce, následně přihrál Martin Pecuch do mezery osamocenému VELJKU JOVANOVIĆOVI, který zblízka překonal brankáře Nešetřila – 1:0! Asistence: Martin Pecuch.

46
    Do druhé půle už nezasáhne Tomáš Feik, jeho místo zaujme střídající Manji Moses Gimsay.

41
    První žlutou kartu zápasu vidí domácí Fabrice Sami, který nedovoleně atakoval při rozehrávce brankáře Nešetřila.

21
    ze hřiště odchází Russmann, přichází Kuběna.

11
    Danův dlouhý aut prodloužil Slovák k Pernatskému, od kterého se balon příhodné odrazil, ale jeden z obránců Blanska míč zastavil přesně na brankové čáře! Tohle už hodně zavánělo!

5
    Zlínsko vstoupilo do utkání aktivně, tentokrát utíkal sám na brankáře Blanska Fabrice Sami, zblízka ale nedokázal gólmana Nešetřila přelobovat!

3
    První šance zápasu! Po centru z pravé strany zakončoval osamocený Veljko Jovanović, ale balon zblízka poslal nad břevno Nešetřilovy branky!