Hostivař – Karviná 4:5 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 1:4 (kon.) | Kert Park Praha – Letohrad 5:3 (kon.)
Kladno – Svítkov 4:5 (po pr.)
HC Kert Park Praha
5:3 (2:0, 1:1, 2:2) Stav série: 2:0
SK Hokejbal Letohrad
Neděle 21.04.2024, 14:00CROSSDOCK Extraliga • Čtvrtfinále

Je zde konec utkání druhého čtvrtfinálového utkání CROSSDOCK Extraligy mezi domácím týmem HC Kert Park Praha a hosty SK Hokejbal Letohrad. Ve třetí třetině přibyly ještě čtyři branky, dvě na každé straně, ovšem vítěz se nemění a Kert Park tak vede ve čtvrtfinálové sérii již 2:0 na zápasy. Druhou výhru si připsal výsledkem 5: po gólech Kručka, dvou gólech Jágra a dvou gólech Lhoty. Za hosty se prosadili Flynn, Faltus a Cvejn. Kert Park tak má po dnešku velice dobře nakročeno do semifinále letošního ročníku nejvyšší tuzemské hokejbalové soutěže. Přeji vám krásný zbytek dne a budu se na vás těšit u dalšího sportovního přenosu. Do té doby na počtenou! (15:50:00)

44:50
    Zakázané uvolnění hostů a poslední vhazování utkání. O vítězi je rozhodnuto.

44:25
    Letohrad právě vstřelil branku!
    Na 5:3 snižuje JAKUB CVEJN střelou z levého kruhu. Asistence: Filip Faltus, Michal Macháček.

43:51
    Skvělý zákrok si připisuje brankář Návara, před kterým se ocitl střílející Halbrštát, ovšem gól nevstřelil a znovu se vhazuje před Návarou.

43:13
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Po dalším buly to už však neplatí! K míčku se šikovně dostal LUKÁŠ LHOTA, který v běžeckém souboji přetlačil obránce a uklidil balónek do prázdné branky. Bez asistence.

43:02
    Hosté již hrají bez brankáře a stále drží míček v útočném pásmu.

42:52
    Další vhazování před domácím brankářem.

42:32
    Letohrad se dostává do závěrečného tlaku a jeho hráči teď uzavřeli domácí ve svém pásmu.

42:01
    Oddechový čas pro tým SK Hokejbal Letohrad.

42:01
    Další balónek, který končí v lapačce domácího brankáře. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

41:34
    Offside pražského celku, po kterém se bude vhazovat ve středním pásmu.

40:22
    Domácím se podařilo vypíchnout přihrávku a přejít do protiútoku, ovšem po chvíli míček ztrácí a dopředu vyráží hosté z Letohradu.

39:34
    Míček je v moci brankáře Návary, který drží náskok Kert Parku stále dvougólový.

39:09
    Vhazuje se před brankářem Křemenákem, konkrétně po jeho pravici.

39:01
    Domácí se dokázali ubránit po celou dobu přesilovky a ta tak zůstává nevyužita.

38:52

38:01
    Domácí se ubránili a drží stejné skóre v první minutě oslabení.

36:52
    Za hrubost je na dvě minuty vyloučen domácí hráč David Šperl a je tu další přesilovka Letohradu.

36:31
    Je tu však okamžitá reakce Letohradu! Střelou od modré se totiž prosazuje z přesilovky FILIP FALTUS: Asistence: Macháček.

35:58

35:19
    Dobrý tlak na rozehrávku Letohradu vyústil v chybu, po které přichází čtvrtá branka domácího týmu z hole LUKÁŠE LHOTY! Tento útočník krásně vymetl horní roh branky Křemenáka a navyšuje na 4:1. Asistence: Mejzlík.

35:06
    Síly na hrací ploše se vyrovnávají. Vojtěch Jágr jde na trestnou lavici na dvě minuty za krosček.

34:37
    Brankář Letohradu zalehl puk a bude se vhazovat po jeho levici.

33:58
    Podrážení, po kterém jdou hosté na dvě minuty do oslabení. Provinil se Jan Bečka.

33:28
    Hra je přerušena po srážce hráče Letohradu a Prahy. Oba snad budou v pořádku a bude se brzy pokračovat ve hře.

32:22
    Sám na brankáře Letohradu jel Dalimil Zvonek, ovšem ani jeho pokus neskončil brankou. Brankář Křemenák se opět činil a zabránil gólu.

31:38
    Brána domácího celku je posunuta a dochází k potyčce před brankářem Návarou.

31:04
    Domácí neproměnili velkou šanci, když Jágr těsně před brankou promáchl a netrefil míček. Letohrad ihned přešel do protiútoku.

30:36
    Offside Letohradu. Následuje vhazování ve středním pásmu.

30:20
    Začala poslední třetina tohoto střetnutí. Úvodní buly vyhráli domácí.

30:01

Druhá třetina nám přinesla další dvě branky, tentokrát se však prosadily oba týmy. Tato třetina byla jako na houpačce, nejprve měli navrch domácí, poté se hosté dostali ke gólu a měli navrch oni a poslední pětiminutovka patřila opět domácím. V této části se prosadili za hosty z přesilovky Flynn a za domácí podruhé v zápase Jágr. Poslední třetina začne zhruba v 15:15.

30:00

29:06
    Obrovská šance domácích! Sám na branku šel jeden z útočníků, ovšem brankář Křemenák se skvěle roztáhl a útočník trefil jen beton. Skóre tak stále zůstává stejné.

28:47
    Další míček v lapačce brankáře hostů, který má nyní spoustu práce.

28:39
    Zakázané uvolnění Letohradu.

27:38
    Brankář Křemenák opět drží míček a vhazuje se po jeho pravici.

27:29
    Velký závar před brankou Letohradu, který končí i drobnou potyčkou mezi hráči. Míček však v brance není.

26:09
    Prudká střela VOJTĚCHA JÁGRA propadla brankáři Křemenákovi mezi betony za jeho záda a náskok Kert Parku je znova dvougólový. Asistence: Martin Kruček.

25:31
    Těsná situace u branky domácích! Jeden z útočníků Letohradu se dostal ke šťastnému zakončení bekhendem, ale branku těsně minul.

24:30
    Závar před svou brankou dokázali domácí vyřešit a alespoň vyhodili míček do bezpečí. Letohrad je však aktivní a znovu míří dopředu.

23:58
    Tato přesilovka se domácím nepovedla a nedostali se ani ke střele. Po dalším buly okamžitě do útoku vyráží Letohrad.

23:58

23:00
    Nahozený míček se nepříjemně odrazil k brankáři, který s ním však měl problémy a musel jej podržet. Vhazování před brankou Kert Parku.

22:40
    Vhazovat se bude před brankou domácího týmu po vysoké holi.

22:31

21:58
    Síly na hrací ploše se navíc vyrovnávají po sekaní Oscara Flynna.

21:58
    Domácí se dokázali osvobodit z tlaku Letohradu a vyhodili mimo své pásmo.

21:08
    K zajímavé střele se dostal jeden z hráčů Letohradu u pravého kruhu a brankář Návara drží svůj tým a vyráží mimo hrací plochu.

20:31
    A je tu další přesilovka pro Letohrad! Dalimil Zvonek jde na trestnou lavici na dvě minuty za hrubost.

19:35
    K nahození před brankáře se dostal kapitán hostů David Halbrštát, tam si puk našel OSCAR FLYNN, který dokázal míček dopravit do branky, využít přesilovku a snížit na 2:1. Asistence: Halbrštát, Faltus.

18:33
    I přesto, že domácí hrají oslabení, tak to tak nevypadá a spíše oni jsou u míčku i v této části hry.

17:57
    Za hrubost jde na dvě minuty na trestnou lavici hráč domácích Marek Mejzlík.

17:23
    Míček skončil v zámezí a vhazovalo se uprostřed hřiště. Ihned se domácí opět dostali do útočné třetiny.

16:47
    Ke střele se nyní dostali i hosté, ovšem domácí neustávají ve svém tlaku.

15:54
    Domácí vstoupili do druhé třetiny velice aktivně a okamžitě se dostali k několika střelám. Vše ovšem brankář Letohradu pokryl a skóre se nemění.

15:01

Skončila nám první třetina druhého čtvrtfinále české CROSSDOCK Extraligy mezi Kert Parkem Praha a Hokejbalem Letohrad. V první třetině jsme viděli dvě branky, obě do sítě Letohradu. Jednou se prosadil Michal Kruček, podruhé Vojtěch Jágr při přesilovce 5 na 3. Druhá třetina utkání začne zhruba v 14:35.

15:00

14:51
    Pár sekund před koncem první třetiny si připisuje zákrok hostující brankář Křemenák, který sice pustil za svá záda míček dvakrát, ale párkrát už svůj tým podržel.

14:42

13:14
    Patrik Novák vyzkoušel střelu od modré, brankář Křemenák dokázal vyrazit míček betonem, ale jen do míst kde čekal VOJTĚCH JÁGR, který už uklidil míček do prázdné branky a navýšil na 2:0. Asistence: Novák, Zvonek.

12:42
    Za nesportovní chování je vyloučen také Lukáš Lajčiak a domácí hrají přesilovku 5 na 3.

12:22
    Okamžitě je tu však další prohřešek na straně Letohradu a další dvouminutová početní výhoda pro domácí Kert Park po sekání, kterým se provinil Michal Macháček.

11:54

11:42
    Už se domácí dostávali do finální fáze, ovšem přihrávku před branku vypíchl obránce Letohradu a vyhodil míček na zakázané uvolnění. Přesilovka tak bude nevyužita.

10:46
    Domácí se v přesilovce ještě k ničemu nedostali. Nejsou schopni si přesně nahrát a často ztrácí míček.

09:54
    Filip Lux je vyloučen na dvě minuty za podrážení a i domácí mají k dispozici přesilovku.

09:26
    Šperl vyzkoušel zakončit až od půlicí čáry, ovšem i jeho střelu brankář Křemenák chytá.

08:26
    Kert Park se dostal do rychlého protiútoku, MARTIN KRUČEK si parádně zaběhl za obranu, kde jej našel Pavlík, a už jen uklízel míček kolem brankáře do odkryté části branky. Asistence: Pavlík, Jágr.

08:11
    Vhazování před brankou domácích vyhráli hosté, kteří však rychle ztrácí míček a domácí jdou do útoku.

07:50
    Hosté uklidňují hru, střídají a zakládají útok.

07:20

06:28
    Letohrad drží pásmo, ovšem do výraznějšího ohrožení branky domácích se nedostali.

05:20
    Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen domácí hráč David Šperl.

05:12
    A další velká šance domácích! Kert Park přešel do přečíslení a sám před brankou zakončoval jeden z útočníků, ovšem ani tentokrát nebyl brankář Křemenák překonán a skóre se nemění.

04:42
    Míček končí mimo hrací plochu a vhazuje se před brankou Letohradu.

03:55
    Velká šance Kert Parku! Sám šel na branku hostů jeden z útočníků pražského týmu, ale brankář Křemenák předvedl perfektní zákrok a zabránil vstřelení úvodní branky zápasu.

03:02
    Prudká střela jednoho z hostujících hráčů skončila těsně vedle branky Kert Parku a neohrozila tak domácí, kteří okamžitě přešli do protiútoku.

02:27
    Letohrad vyhazuje a vhazuje se před jeho brankou.

01:29
    Velká šance, ve které byli domácí! Jeden z útočníků se dostal k balónku kousek před brankou a z voleje zakončoval, ovšem jeho střela nebyla přesná.

01:02
    Znovu musel zasahovat brankář domácího celku a vhazuje se po jeho pravici.

00:30
    Hosté se dostali k zakončení a míček skončil mimo hrací plochu. Vhazuje se před brankou domácích.

00:10
    Domácí se ihned po úvodním buly dostali do útočné třetiny, kde ovšem ztratili míček a Letohrad míří do protiútoku.

00:01

HC Kert Park Praha: Návara, Toth – Hrdlička, Kovárník, Laurinc, Macek, Novák, Šperl, Vilikus – Jágr (C), Javůrek, Jelen, Kruček M., Kruček J., Lhota, Mejzlík, Pavlík, Plzák (A), Roušal, Suchánek, Vaněk, Zvonek (A).
    Trenér: David Kuna

SK Hokejbal Letohrad: Křemenák, Novák – Adamec, Anýž (A), Bečka, Doskočil, Dostál, Lajčiak (A), Lux – Chovanec, Cvejn, Faltejsek, Faltus, Flynn, Halbrštát (C), Hubálek, Krejsa, Macháček, Šíma, Švec, Vodvárka.
    Trenér: Tomáš Friml

Rozhodčí: Martin Černý, Tomáš Zbořil.

Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z hokejbalu. Nejvyšší tuzemská soutěž CROSSDOCK Extraliga má v neděli jednadvacátého dubna na programu druhé čtvrtfinálové zápasy play-off. My společně prostřednictvím tohoto textového přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy HC Kert Park Praha a SK Hokejbal Letohrad. Včerejší první utkání série ovládli domácí a to rozdílem třídy 8:3 a vedou ve čtvrtfinálové sérii 1:0. Druhý zápas je na programu v neděli ve 14:00. Sledujte ho společně se mnou!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Josef Ján Horký

Branky a nahrávky: 9. Kruček (Pavlík, Jágr), 14. Jágr (Novák, Zvonek), 27. Jágr (Kruček), 36. Lhota (Mejzlík), 44. Lhota – 20. Flynn (Halbrštát, Faltus), 37. Faltus (Macháček), 45. Cvejn (Faltus, Macháček)

Rozhodčí: Martin Černý, Tomáš Zbořil