Pardubice – Hostivař 2:3 (po pr.) | Svítkov – Kert Park Praha 4:5 (2:3 po s.s.)
po s.s. (2:3)
HBC Svítkov Stars Pardubice
4:5 (1:3, 0:1, 3:0 - 0:0) Stav série: 1:2
HC Kert Park Praha
Sobota 11.05.2024, 16:00 • Sportovní komplex Pardubice • CROSSDOCK Extraliga • Semifinále

To je ode mě vše, přeji hezký zbytek dne. (18:37:19)

Je rozhodnuto! V tomto zápase vítězí Kert Park Praha a strhává vedení v semifinálové sérii na svou stranu, kterou vede 2:1.

55:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým HC Kert Park Praha.
    Je rozhodnuto! V nájezdech byl lepší tým z Prahy a rozhodující branku vstřelil kapitán VOJTĚCH JÁGR

0:0

Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi, budou tak následovat samostatné nájezdy.

55:00
    Prodloužení skončilo.

54:52
    Tvrdá střela domácích brankou nekončí.

54:40
    Hosté se snaží strhnout výhru na svou stranu, ale obrana domácích pozorná.

53:34
    Toth nahození ukryl ve své lapačce.

53:21
    Na zemi zůstal ležet jeden z domácích hráčů a hra je přerušena.

52:50
    Domácí se snažili o rychlý průnik, ale hostující obrana i brankář pozorný.

52:20
    Tvrdá střela hostů, ale domácí brankář připraven.

51:30
    Zakázané uvolnění domácích.

50:00
    Na hřišti je opět rušno po hvizdu rozhodčího. Uvidíme zda se bude vylučovat.

48:53
    Tvrdá střela Laurince končí mimo hrací plochu.

48:01
    Vyloučení v týmu HBC Svítkov Stars Pardubice:
    Malý – 2 min. + 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha:
    Suchánek – 2 min. + 2 min., hrubost.

48:01
    Velká šance hostů! Kdy po střele se snažilo dorážet několik hráčů, následuje strkanice a bude se vylučovat.

47:41
    Domácí zastavuje offside, což se domácím nelíbí, ale na rozhodnutí to nic nemění.

47:01
    Zajímavá akce domácích, ale míček v brance nekončí.

45:01
    Míček mají na hokejkách hosté a snaží se založit útok.

0:0

Máme za sebou 45 minut hry a stav je nerozhodný. Domácím se povedlo v posledním dějství vyrovnat stav, když se postupně prosadili Kaštáne, Stromko a Hudec. Uvidíme tak prodloužení.

45:00

44:59
    Míček opět mimo. Je jisté, že půjdeme do prodloužení.

44:41
    Hosté pouze vyhazují na zakázané uvolnění.

44:35
    Míček mimo hrací plochu, vhazování před Tothem.

43:55
    Domácí nyní měli hodně štěstí, hosté se ocitli ve velmi nebezpečné pozici.

43:20
    Tyčka po střele jednoho z domácích!

42:40
    Tvrdá střela od modré brankou nekončí.

42:22
    Po střele končí míček mimo hrací plochu.

Domácí mají výhodu přesilové hry, podaří se jim strhnout vedení na svou stranu?

41:57
    Oddechový čas pro tým HBC Svítkov Stars Pardubice.

41:57
    Pavlík – 2 min., podražení.

41:35
    Hostům se povedlo usadit v pásmu a nyní to jsou domácí kdo se musí bránit.

40:52
    Další tvrdá střela domácích, kterou Toth přizvedl nad sebe a míček končí mimo hrací plochu.

40:27
    Oddechový čas pro tým HC Kert Park Praha.

40:18
    Bláhovi v nevhodný moment přeskočil míček hokejku jinak se mohl dostat do zajímavé střelecké pozice.

39:42
    Hra se nám nyní trochu uklidnila a stav je vyrovnaný. Do konce třetí třetiny nám zbývá pět minut.

38:45
    Domácí se dostali do přečíslení, ale Bláha to vzal na sebe, ale Toth si našel míček v lapačce.

37:44
    Před brankou hostů bylo hodně rušno a hosté mohli strhnout vedení na svou stranu, ale rozhodčí rozpažil.

36:57
    Svítkov právě vstřelil branku!
    A je srovnáno a zaslouženě. Hned po buly se dostal míček na hůl TOMÁŠE HUDCE, který z první prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Král Jakub.

36:55
    Domácí příznivci nyní ženou borce za vyrovnáním. Zakázané uvolněné hostů.

36:13
    Hostující obrana má plné ruce práce se ubránit a vidíme další menší strkanici.

35:00
    A další šance domácích! Domácí jsou jak politi živou vodou a hosté se nyní pouze brání.

34:19
    A je to o jednu branku! JAN STROMKO dostal nabito a střelou zápěstím vymetl levý roh branky. Asistence: Bláha Matyáš, Kaštánek Vít

33:38
    Domácí dost ožili a střílí z každé pozice, další střela proletěla těsně kolem branky.

32:19
    Matýs – 2 min. + 2 min., hrubost.

Macek – 2 min. + 2 min., hrubost.

32:19
    Obrovská šance domácích! Malý se dostal do samostatného úniku, ale Totha nepřekonal, ani následné dorážky nebyly úspěšné a následně se strhla mela. Bude se vylučovat.

31:03
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek, po střele Matýse se míček odrazil přesně na hokejku VÍTA KAŠTÁNKA a ten dorazil míček do branky. Asistence: Matýs Ondřej, Král Jakub

30:51
    Oba týmy jsou v plném počtu.

30:20
    Domácí mají míček na svých hokejkách a snaží se prosadit.

30:01

A oba týmy jsou opět zpět na hrací ploše, za malý okamžik začíná třetí třetina.

0:0

Máme za sebou třicet minut hry a hosté vedou o tři branky. Ve druhé části jsme viděli pouze jednu branku, když se prosadil hostující Vaněk.

30:00

29:48
    Třetina se už pouze dohrává.

29:17

28:51

28:40
    A bude se vylučovat i na hostující straně, domácí mají výhodu.

28:27
    Kaštánek – 2 min., držení hole.

28:10
    Hostům se povedlo dostat do útočného pásma vynutili si faul.

27:40

27:02
    Střela domácích zblokována a míček mimo hrací plochu, vhazování po pravici Totha.

25:55
    Pěkná střela od modré z domácí strany a před brankou možnost dorážky, ale Toth si vše pohlídal.

25:40
    Novák – 2 min., držení.

24:46
    Domácím se povedlo usadit v pásmu, ale opět stejný obraz hry, hosté pozorně brání a nepouští domácí do střel.

23:45
    Domácí se snaží založit další akci od své klece, ale hostující obrana je velmi pozorná.

23:01
    Domácí se snaží hned odpovědět, ale zastavuje offside a domácí hráč se po střele omlouvá.

21:57
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Hosté si berou tříbrankové vedení zpět. Krásná kombinace, kdy RADOMÍR VANĚK měl lehkou práci a to dopravit míček do odkryté klece. Asistence: Pavlík Jan, Zvonek Dalimil

21:32
    Menší strkanice do které museli rychle vstoupit oba rozhodčí.

21:03
    Celkem nezajímavá pasáž hry, kdy ani jeden z týmů se nemůže dostat do větší šance.

20:06
    Další snažení domácích zastavuje offside.

18:40
    Hosté se mohli dostat do přečíslení, ale poslední domácí obránce vše překazil.

17:48
    To byla rána jednoho z domácích po které bude fanouškům dlouho zvonit v uších, když se otřela o tyčku.

17:43
    Zakázané uvolnění hostů.

17:15
    Hosté jsou velmi aktivní a další velká šance, ale Novotný se roztáhl a zachránil tak další brance.

17:00
    Míček sice skončil v domácí brance, ale předtím ještě zazněla píšťalka rozhodčího a branka tak neplatí.

16:41

16:24
    Míček po další střele končí mimo hrací plochu.

15:46
    Domácím se daří vyhodil až za Tothovo branku.

15:29
    Novotný našel po střele míček v náruči a podržel ho.

15:10
    Tvrdá rána hostů, kterou zblokoval jeden z domácích.

15:01

Oba týmy jsou zpět a jdeme na druhou třetinu. Hosté budou začínat třetinu výhodou přesilové hry.

0:0

Máme za sebou úvodní třetinu a zatím jsou lepším týmem a vedou o dvě branky, během dvou minut se hostům povedlo třikrát skórovat, postupně se trefili J. Kruček, Zvonek a Mejzlík. Domácím se povedlo snížit vedení v závěru třetiny, kdy se prosadil Hudec.

15:00

14:41
    Korbel – 2 min., podražení.

14:40
    Jiří Kruček se dostal do zajímavé pozice, ale byl podražen, bude se vylučovat.

14:15

13:37
    Domácím se v závěru třetiny daří snížit. Kaštánek našel na pravé straně volného TOMÁŠE HUDCE, který zametl míček za bezmocného Totha. Asistence: Kaštánek Vít, Matýs Ondřej

13:05
    Mejzlík byl v dobré střelecké pozici, ale míček skončil vedle branky.

12:46
    Obrovská šance hostů, před brankou byla pořádná skrumáž, ale nikomu z hostů se nepovedlo dostat míček do branky. Následně hra přerušena pro postavení hráče v brankovišti.

12:36
    Novotný si nahození ze střední vzdálenosti pohlídal a míček ukryl v lapačce.

12:14

11:54
    Hosté nyní pouze nahodili na Novotného, aby získali pásmo.

11:38

11:20
    Domácí zatím nepouští hosty do větší šance v přesilové hře.

10:24

10:14
    Stromko – 2 min., vysoká hůl.

09:55
    Domácím se povedlo usadit v pásmu, ale poslední přihrávka byla nepřesná a hosté vyhazují.

09:25
    Míček mimo hrací plochu vhazovat se bude ve středním pásmu.

08:50
    Hosté opět brání velmi dobře a domácí mají problém s přechodem do pásma.

08:36
    Pavlík – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti.

08:30
    Královi se ani nadvakrát nepovedlo prostřelit Totha.

08:06

07:40
    Domácím se přesilová hra vůbec nedaří a hostům se daří míček držet pod kontrolou.

07:15
    Hosté se osvobozují.

07:04
    Domácí nyní mohli snížit v přesilové hře ale hostující Toth byl proti.

06:06
    Zvonek – 2 min., nedovolené bránění.

05:57
    A je to o tři branky! Hostům se daří na co sáhnout. Míček se odrazil od hole Suchánka a MAREK MEJZLÍK zametl míček do odkryté branky. Asistence: Suchánek Lukáš, Kruček Jiří.

05:40
    Hosté drží míček za svou brankou a hledají další vhodnou příležitost.

04:38
    Přečíslení dva na jednoho a hosté vedou o dvě branky. Pavlík před brankou našel hůl DALIMILA ZVONKA, který procpal míček do branky. Asistence: Pavlík Jan

04:30
    Domácí se snažili o rychlý průnik, ale hostující obrana pozorná.

03:39
    Zpoza branky přihrál Zvonek přímo na hůl JIŘÍHO KRUČKA, které se střelou nemýlil. Asistence: Zvonek Dalimil, Kruček Martin

03:01
    Novák to vzal od modré na sebe, ale Novotný si míček našel a vyráží.

02:36
    Korbel – 2 min., vysoká hůl.

02:36
    Na zemi zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, hra přerušena.

02:17
    Další zakázané uvolnění domácích.

02:10
    Ani jeden z týmů se nemůže usadit v pásmu.

01:03
    Velká šance domácího Hudce, ke kterému se míček odrazil a z blízkosti trefil Totha.

00:51
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

00:40
    Hosté z Prahy se usadili v pásmu a domácí Novotný si připisuje první zákrok.

00:01
    Úvodní vhazování vyhráli hosté.

00:01

Oby týmy jsou již nastoupeny na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

HBC Svítkov Stars Pardubice: Novotný (Šťovíček) – Bureš, Fanderlík, Hrabica (C), Hrubý, Kaščák, Kaštánek, Korbel (A), Korec, Martínek – Bláha (A), Hudec, Kábrt, Kantor, Kohoutek, Král, Malý, Matýs, Šimůnek, Stromko, Waber
    Trenér: Kopečný Petr

HC Kert Park Praha: Toth (Návara) – Hrdlička, Kovárník, Laurinc (A), Macek, Novák, Šperl, Vilikus – Jágr (C), Javůrek, Jelen, J. Kruček, M. Kruček, Lhota, Mejzlík, Pavlík, Roušal, Suchánek, Vaněk, Zvonek (A)
    Trenér: Kuna David

Rozhodčí: Radek Koskuba, Lukáš Hrubý.

Kert Praha si ve čtvrtfinále poradilo s Letohradem také lehce 3:0 na zápasy. V kanadském bodování si nejlépe vede Martin Kruček, který nasbíral 12 bodů za 4 góly a 8 asistencí.

Svítkov Pardubice si překvapivě ve čtvrtfinále poradili s Ústeckou Elbou, kterou vyřadili 3:0 na zápasy. V probíhajícím semifinále je stav vyrovnaný. V bodování si nejlépe zatím vede Ondřej Matýs se 13 body za 3 góly a 10 asistencí.

Vítám tu všechny milovníky hokejbalu! V sobotním utkání CROSSDOCK Extraligy, kde se ve 3 semifinále proti sobě postaví HBC Svítkov Stars Pardubice a HC Kert Park Praha. Přeji příjemné počtení.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Lukáš Kimmel

Branky a nahrávky: 14. Hudec (Kaštánek, Matýs), 32. Kaštánek (Matýs, Král), 35. Stromko (Bláha, Kaštánek), 37. Hudec (Král) – 4. Kruček (Zvonek, M.Kruček), 5. Zvonek (Pavlík), 6. Mejzlík (Suchánek, Kruček), 22. Vaněk (Pavlík, Zvonek), rozh. náj. Jágr