Motorlet – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Domažlice – Č. Budějovice B 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Povltavská 1:2 (kon.)
FK Motorlet Praha
3:0 (3:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 18.05.2024, 10:15 • Stadion SK Motorlet, Praha-Jinonice • Česká fotbalová liga (A) • 27. kolo
    38. Ifechukwu AMOBI - 3:0

38
    Demolice v prvním poločase! IFECHUKWU AMOBI v rychlostním souboji po dlouhém pasu do běhu z vlastní obrany smazal několikametrový náskok domácího obránce, dostal se k míči, silou si ho pokryl a zkušeně skóroval střelou ke vzdálenější tyči.
    24. Daniel ŽÍŽALA - 2:0

24
    Tohle byla paráda! Rychlý brejk Motorletu po pravém křídle skončil u přízemního centru na DANIELA ŽÍŽALU, který dotykem lehce změnil směr přihrávky a překonal přesouvajícího se Tetoura. Tohle je studená sprcha pro hostující hráče, kteří v posledních minutách převzali iniciativu v zápase.
    5. ŽÍŽALA - 1:0

5
    Motorlet právě vstřelil branku! Po nedovolené. Zákroku ve vápně se k penaltovému kopu postavil DANIEL ŽÍŽALA. Brankář Tetour sice dokázal vystihnout směr přízemní střely sparťanského odchovanec, míč ale přesto smolně skončil za jeho zády.