Motorlet – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Domažlice – Č. Budějovice B 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Povltavská 1:2 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
1:2 (0:1)
Povltavská fotbalová akademie
Sobota 18.05.2024, 18:00 • Drahovice UMT • Česká fotbalová liga (A) • 27. kolo

Je dobojováno. Povltavská FA si díky brance v samém závěru odváží z půdy Karlových Varů všechny 3 body a upevňuje si 3. místo v tabulce.
    Naopak svěřenci Mariana Geňa zůstávají namočeni v boji o záchranu, na poslední Králův Dvůr mají náskok 4 body. (20:40:39)

90+4

90+3
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
    ze hřiště odchází Bicenc, přichází Vala.

90+1
    Povltavská fotbalová akademie právě vstřelila branku!
    Autorem branky je FILIP MAREŠ.

88
    Střídání v týmu Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Ostapenko, přichází Didier,
    ze hřiště odchází Horník, přichází Kharebashvili.

88
    Žlutá karta pro tým Povltavská fotbalová akademie (Mareš).

84
    ze hřiště odchází Novák, přichází Gruntorád.

76
    ze hřiště odchází Hejda, přichází Dvořák.

71
    Žlutá karta pro tým Povltavská fotbalová akademie (Drobílek).

70
    ze hřiště odchází Černý, přichází Milidrag.

65
    Žlutá karta pro tým Slavia Karlovy Vary (Alozie).

1
    Aktuálně z místa konání zápasu bohužel neproudí signál a tak Vám budeme přenášet alespoň informace o změnách stavu. Doufejme, že se situace zlepší.

1

Slavia Karlovy Vary: Chára – Černý, Pěkný (C), Ostapenko, Markovych M., Vyleta, Červený, Alozie, Žilák, Horník, Tagne
    Náhradníci: Soloha – Didier, Markovych V., Kharebashvili, Shulika, Sajaia, Milidrag
    Trenér: Marian Geňo

Povltavská fotbalová akademie: Benada – Starý, Jakobovský (C), Zákostelský, Lanc, Mareš, Drobílek, Hejda, Bicenc, Novák M., Novák L.
    Náhradníci: Šimáček – Dvořák, Gruntorád, Vala
    Trenér: Zbyněk Busta

Rozhodčí: Hanousek – Řeháček, Pekař.

Vzájemný zápas

Poslední meření obou celků nabídlo na podzim 12. kolo ČFL a z domácí výhry 2:1 se radovala Povltavská FA. Hosté se zásluhou Václava Vylety dostali do vedení, ještě do poločasu ale vyrovnal Jan Zákostelský a 91. minutě rozhodl utkání ve prospěch Povltavské FA Štěpán Starý.
    Posledních 5 vzájemných duelů, které se všechny odehrály v rámci ČFL, pak opanovala Povltavská FA.

Povltavská fotbalová akademie přicestuje k zápasu se ziskem 43 bodů jako 3. tým tabulky. Na vedoucí rezervu pražské Slavie je ztráta již nedostižných 15 bodů, jinak ale prožívají svěřenci Zbyňka Busty povedenou sezonu. Na hřištích soupeřů navíc patří mezi nejlepší týmy ligy, doposud zapsali hráči Povltavské FA pouze 3 porážky venku za celou sezonu.
    Minulé ligové kolo porazila Povltavská FA v přímém souboji o 3. místo Viktorii Plzeň B 2:1 a přeskočila ji tak v tabulce. O branky domácích se postaraly Martin Novák a Štěpán Starý.
    Nejlepším střelcem týmu je s 12 góly 23letý záložník Martin Novák.

Slavia Karlovy Vary je v tabulce ČFL na 15. místě se ziskem 26 bodů. Svěřenci trenéra Mariana Geňa tak drží poslední nesestupové místo s náskokem 4 bodů na poslední Králův Dvůr. Čeká je tak 4 kola před koncem ještě tuhý boj o záchranu. Valnou většinu bodů získali Karlovy Vary právě v domácím prostředí a budou na to chtít navázat i proti Povltavské FA.
    Minulé ligové kolo podlehli hráči Karlových Varů Vltavínu na jeho půdě vysoko 4:0, když bylo rozhodnuto prakticky po 1. poločase, který skončil 3:0.
    Nejlepším střelcem týmu je s 6 góly 20letý útočník Sebastian Horník.

Hezký sobotní podvečer všem fanouškům fotbalu! Je před námí utkání 27. kola ČFL skupiny A, Slavia Karlovy Vary na svém hišti přivítá Povltavskou FA.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.