Catanzaro – Cremonese 2:2 (kon.)
US Catanzaro 1929
2:2 (0:1)
US Cremonese
Úterý 21.05.2024, 20:30 • Stadio Nicola Ceravolo, Catanzaro • Serie B • 1 • Semifinále play off o postup

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 9:8. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:9. (22:33:34)

První semifinále mezi Catanzarem a Cremonese skončilo remízou 2:2. Hosté v zápase vedli o dva góly. Náskok však neudrželi a nakonec mohli klidně i prohrát.

V prvním poločase se skóre měnilo jednou. Ve 14. minutě poslal Cremonu do vedení Franck Tsadjout, který dorážel po střele Vázqueze do břevna. V 50. minutě pak přidal druhou trefu hostí přesnou hlavičkou Daniel Ciofani. Domácí však bleskově snížili. Technicky do šibenice se trefil Tommaso Biasci. V 68. minutě bylo vyrovnáno. Před bránou stál na správném místě střídající Enrico Brignola, jenž hrací předmět doťukl do sítě. V závěrečné desetiminutovce pak mohl dokonat domácí obrat náhradník Donnarumma. Toho nejprve ve velké šanci vychytal brankář Saro a o chvíli později napálil dokonce tyč. Cremonese tak může být za remízu nakonec rádo. Odveta je na programu v sobotu.

90+6

90+5
    Zahrával ji Vandeputte, ale nic velkého z toho nebylo.

90+4
    Leonardo Sernicola fauloval Nicola Brighentiho a domácí budou zahrávat standardní situaci z pravé strany.

90+2
    Horko bylo zase před hostující bránou. Oliveri poslal z levé strany před bránu výborný míč, který nedotlačil na místo určení Alfredo Donnarumma a po něm neuspěl ani Jari Vandeputte. Následně byl domácím navíc domávnut ofsajd.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o šest minut!

90
    Jari Vandeputte nezvládl dobře centr z pravé strany. Míč končí v zámezí a kopat se bude od brány, kterou hájí Saro.

90
    Střídání v týmu US Catanzaro 1929:
    ze hřiště odchází Pietro Iemmello, přichází Matteo Stoppa.

89
    Nyní převzal míč na pravém křídle Massimo Coda. Dostal se s ním do šestnáctky a levačkou zamířil o kousek nad! Zápas nabral v závěru velké obrátky!

87
    Na druhé straně střílel z dobré pozice Paolo Ghiglione. Ten mířil z pravého rohu pokutového území do boční sítě!
    85. Donnarumma napálil tyč.

85
    Hosté teď měli velké štěstí! Alfredo Donnarumma si to namířil s balónem do pokutového území a tvrdou ranou orazítkoval levou tyč! Následně ještě hlavičkoval po centru Oliveriho nad Pietro Iemmello.

84
    Domácí se snaží vstřelit vedoucí gól! Na odvetu do Cremony by rádi odjeli alespoň s nějakým náskokem.

82
    Další dobrá příležitost domácích. Z levé strany centroval Vandeputte. Našel na zadní tyč nabíhajícího Andreu Oliveriho, který však trefil jen prostor, kde byl Saro.
    81. Velká šance Donnarummy.

81
    Domácí mohli dokonat obrat! Střídající Alfredo Donnarumma dostal přihrávku za obranu a byl sám před Gianlucou Sarem. Brankář hostí stačil proti střelci vyběhnout a v pádu jeho zakončení vyrazil nohou!