Kroměříž – Táborsko 0:2 (kon.) | Dukla Praha – Sparta B 6:0 (kon.) | Líšeň – Chrudim 1:2 (kon.)
Vlašim – Brno 2:2 (kon.) | Žižkov – Prostějov 0:2 (kon.) | Příbram – Vyškov 2:0 (kon.)
Olomouc B – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Opava – Jihlava 4:1 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
2:2 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 25.05.2024, 17:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 30. kolo

Dnešní zápas tedy skončil remízově podobně jako na podzim, jen dnes jsme viděli o dvě branky více. V obou půlích měli hosté úvodní slovo a vždy po pěti minutách se ujali vedení. Ani jednou ale Vlašim Zbrojovce náskok nenechala a nakonec se tedy oba týmy, kterým už nehrozil ani pád ani postup, rozešli smírně 2:2.

Děkuji vám za pozornost a bude se těšit na počtenou. (18:52:53)

90+3

90+3
    Už nic nenasvědčuje, že bychom ještě viděli pátý gól zápasu.

90+1
    v nastavení jsou v poli aktivnější hosté.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Domácí brankář M. Kolář bude odkopávat od branky, z rohu nebylo žádné nebezpečí.

88
    Potočný vybojoval pro Zbrojovku roh, ale moc námahy nemusel vynaložit.

85
    Brňané chtěli pro Zbrojovku vybojovat výhru, ale patička ve vápně nikoho ve žlutočerném nenašla.

84
    Bylo o něm ale zbytečné psát.

84
    Po sérii střídání je to brněnský roh pro Zbrojovku.

83
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
    ze hřiště odchází Jakub Řezníček, přichází Filip Večeřa.

82
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
    ze hřiště odchází Štěpán Beran, přichází Tadeáš Vachoušek,
    ze hřiště odchází Bartosz Pikul, přichází Erik Biegon.

81
    Utkání na podzim skončilo remízou 1:1, a dnes to také nevypadá, že by chtěl někdo zvítězit.

80
    Někteří hráči na bou stranách jsou už v předklonu, ale tempo zápasu zase tak překotné rozhodně není.

78
    ze hřiště odchází Jiří Hamza, přichází Jiří Texl,
    ze hřiště odchází Denis Alijagić, přichází Roman Potočný.

77
    Moc vzruchu na hřišti teď nezažíváme.

75
    Do konce zápasu nám zbývá asi 15 minut, rozsekne se nerozhodné skóre na jednu ze stran?

71
    Domácí se po rohu mohli radovat, ale míč v síti neskončil a hráči i trenér se jen drželi za hlavu.