Blansko – Frýdek-Místek 2:2 (kon.) | Zlínsko – Ostrava B 1:3 (kon.) | Start Brno – Uničov 3:3 (kon.)
Hlučín – Slovácko B 2:2 (kon.) | Hranice – Hodonín 3:4 (kon.)
FK Blansko
2:2 (1:2)
FK Frýdek-Místek
Pátek 31.05.2024, 17:00 • Stadion na Údolní • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

90+3
    Konec zápasu. Velmi zajímavý duel končí nakonec remízou 2:2. Ve druhé půli začali velmi aktivně domácí, ale ke srovnání stavu to nevedlo. Poté byl vyloučen v 66. minutě Blažík a domácí tak hráli v oslabení. Několika dobrými zákroky se prezentoval Nešetřil, stejně tak na druhé straně Lasák, který byl dle mého názoru v permanenci více a vedl si opravdu znamenitě. Jen díky němu dnes Frýdek odváží body. 2 minuty před koncem nakonec srovnal skóre Porč, který využil brejku domácích. Oba týmy si tak body dělí. Děkuji vám za pozornost a u dalších zápasů naviděnou. (18:50:32)

90+2
    Novák mohl být hrdinou a otočit stav zápasu, ale jeho střela mířila mimo bránu a Lasák nemusel zasahovat.

90+2
    Jambor těsně nedosáhl na centr Tulajdana. Míč pro Frýdek.

90+1
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Hykel, přichází Huma,
    ze hřiště odchází Rubý, přichází Tomeček.

89
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec 90 minut.

88
    Hosté z rohu nic nevymysleli, Rubý přišel o míč a přišel brejk Blanska. Ten táhli Smrčka s Tulajdanem, který předal míč na Studeného. Ten byl zablokovaný, přesto ale míč našel Ondřeje PORČE, který levačkou na vzdálenější tyč propálil velmi dobře chytajícího Lasáka a srovnává stav zápasu! – 2:2. Asistence: Simon Studený.

87
    Frýdečtí drží míč na kopačkách a nepouštějí Blansko na svou polovinu. Hosté navíc budou rozehrávat rohový kop.

85
    Další rozvíjející šanci Frýdku zastavuje ofsajd.

84
    Dvě šance v rychlém sledu pro Frýdek! Nejprve Gorčica těžil z dobrého vedení míče Rubého, ale zakončil do boční sítě. O pár vteřin později se Rubý dostal ke střele, ale Nešetřil si poradil. Domnívám se, že domácím pomalu docházejí síly, navíc hrají v oslabení.

84
    Signál domácím vyšel, ale zakončení opět pokulhávalo.

82
    K míči se po rozehrávce dostal Porč, ale hlavní rozhodčí viděl další faul a přímý kop je teď podstatně nebezpečnější ze středu hřiště před vápnem.

82
    Smrčka vybojoval na Velnerovi další faul. Závěr zápasu začíná být vyhecovaný a hra se kouskuje.

81
    Studený kombinoval se spoluhráči a otevřel se mu střed hřiště, ale finální střela vůbec nemířila přesně a vysoko přeletěla bránu Lasáka.

79
    Kohut se střetl v souboji s gólmanem Nešetřilem a vypadá to, že jej zasáhl do kolene. Hostující hráč dostal žlutou kartu, domácí brankář pokračuje ve hře.

79
    Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Kohut).

78
    Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Velner).

78
    Velner se po rohovém kopu radoval z gólu, ale pomezní mával hned ofsajd. Frýdecký kapitán navíc za protesty vyfasoval žlutou kartu.

77
    ze hřiště odchází Michlík, přichází Zupko.

77
    Nešetřil opět zasáhl míč před pomezní lajnou a Frýdek tak zahrává další roh.

Adam Přikryl

Branky: 27. Kocůrek, 88. Porč – 19. Rubý, 29. Gorčica

Karty:   18. Smrčka (BLA) – 72. Michlík (FRM), 78. Velner (FRM), 79. Kohut (FRM)   66. Blažík (BLA)

FK Blansko: Nešetřil – Blažík, Porč, Kocůrek (70. Feik), Chyla, Němec (55. Studený), Jambor, Smrčka (C), Gimsay (70. Novák), Černý, Tulajdan
    Náhradníci: Kubica – Novák, Kouakou, Studený, Psota, Foltýn, Feik

Trenér: Jiří Vorlický

FK Frýdek-Místek: Lasák – Michlík (77. Zupko), Massaniec, Velner (C), Janjuš (57. Kohut), Obuch, Bialek, Hykel (90+1. Huma), Gorčica, Rubý (90+1. Tomeček), Neumann
    Náhradníci: Huma – Zupko, Kohut, Tomeček, Martinák

Trenér: Martin Šrámek

Rozhodčí: Kostelník – Vejtasa, Silný