Bohemians B – Loko Praha 1:3 (kon.) | Dukla B – Robstav 1:1 (kon.) | Slavia B – Č. Budějovice B 5:4 (kon.)
Táborsko akademie – Admira Praha 1:2 (kon.)
FK Dukla Praha B
1:1 (0:1)
FK Robstav
Neděle 02.06.2024, 10:15 • Fotbalové hřiště Zbuzany • Česká fotbalová liga (A) • 29. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne.
    (12:12:22)

Máme za sebou utkání 29. kola ČFL (A), ve kterém domácí FK Dukla Praha B remizovala s FK Robstav 1:1.
    Do utkání lépe vstoupili domácí, ale velké šance, které měli, neproměnili. A tak Robstav ve 31. minutě trestal, když se po dobré akci prosadil Šulc.
    Ve druhé půli jakoby se role otočili. Hosté byli lepší, měli velké množství šancí, ale nedali branku. Naopak domácí vyrovnali ze standardní situace zásluhou Ulman. V 80. minutě kopala Dukla penaltu, ale tu kapitán Krenciv zazdil, když poslal balón vysoko nad. Utkání tak skončilo za stavu 1:1.

90+5

90+4
    Hra už je opět v plném proudu a běží poslední vteřiny dnešního utkání.

90+2
    Hra je pozastavena, neboť na hřišti leží s křečí hostující Musa.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Tak to co teďka spálil Krenciv je až k nevíře. Po skvělé kombinaci domácích se k míči dostal Krenciv, kterého skvěle svým rychlým přesunem vychytal brankář Hinterholzinger.

90
    Hostující kapitán Štarsa se provinil útočným faulem.

89
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Hübl, přichází Kocman.

87
    Hosté jsou v tlaku a drží Duklu B na své polovině. K vážné šanci se však zatím nedostali.

85
    Po faulu na Tvaroha budou hosté zahrávat volný přímý kop.

84
    Hosté z Přeštic budou zahrávat rohový kop.

82
    Hosté mají výhodu autového vhazování poblíž šestnáctky hostí.

80
    K pokutovému kopu se postavil kapitán Krenciv, ale vypálil otřesně. Jeho střela o hodně přeletěla horní tyč hostující brány. Stav je tak stále 1:1.

79
    A pozor!! Po faulu na Hübla budou hráči Dukly zahrávat pokutový kop!

79
    ze hřiště odchází Uhlíř, přichází Lopatář.

78
    K velmi dobré šanci se dostal Zeman, ale těsně minul bránu.

77
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Robstavu.

76
    Střídání v týmu FK Robstav:
    ze hřiště odchází Aw, přichází Havel,
    ze hřiště odchází Tolno, přichází Popovič.

73
    Domácí mají k dispozici volný přímý kop.

71
    Hostující Zeman si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
    69. ULMAN - 1:1

69
    Dukla B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je FILIP ULMAN!!!
    Po velmi dobře rozehraném volném přímém kopu si na centr naskočil FILIP ULMAN, který přetlačil všechny a hlavou zavěsil za záda brankáře Hinterholzingera. Ten neměl sebemenší šanci jeho střelu lapit.

69
    Domácí hráči mají k dispozici velice zajímavou standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

67
    Hra je pozastavena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Musa.

66
    Hosté se provinili útočným faulem.

64
    Domácí Atsuta si nepohlídal své postavení, což neuniklo pozornosti asistentovi rozhodčího, který mu odmával postavení mimo hru.

61
    ze hřiště odchází Nikl, přichází Atsuta,
    ze hřiště odchází Bilstrup, přichází Fojt.

60
    Domácí hráči kombinují s míčem kolem půlící čáry a vyčkávají na chybu v obraně hostí.

58
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Dukly a odevzdali míč jen soupeři, který se s ním okamžitě vydal dopředu.

57
    Po dobré práci hostů budou zahrávat rohový kop.

56

55
    Hostující brankář Hinterholzinger dobře vyběhl proti průniku domácího Bačisnkého.

53
    Domácí hráči mají k dispozici výhodu v podobě volného přímého kopu.

52
    Po nepřesné střele hostí bude hra pokračovat odkopem od domácí brány.

51
    Hosté mají k dispozici autové vhazování poblíž šestnáctky hostí.

49
    Velmi laksní rozehrávku předvedli hráči Dukly a k míči se dostal Štarsa. Naneštěstí pro něj se nacházel v ofsajdu, což neuniklo pozornosti asistentovi rozhodčího.

47
    Hostující Zeman centroval míč do vápna, kde si jej s lehčími problémy brankář Gothard zpacifikoval.

46

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:18.

Máme za sebou první poločas utkání 29. kola ČFL(A), po kterém domácí Dukla Praha B prohrává s Robstavem 0:1.
    Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří se drželi na míči a byli i nebezpečnější. Ve 14. minutě měl obrovskou šanci Hübl, ale brankář Hinterholzinger předvedl skvělý zákrok. V minutě 31. však udeřili hosté, když se po dobré akci prosadil Lukáš Šulc.
    Skóre po první půli je 0:1.

45

45
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Dukly B.

43
    Velkou šanci měl hostující Štarsa, který se otáčel s míčem ve vápně a vystřelil. Jeho střela však byla sražena obranou Dukly.

41
    Domácí mají k dispozici standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

40
    Domácí obrana teďka dobře zapracovala proti útočnému snažení hostů.

39
    S rohovým kopem si obrana Robstavu poradila.

38
    Domácí hráči mají k dispozici rohový kop.

36
    Hosté se provinili útočným faulem a zamezili tak svému útoku.

34
    Hra je přerušena, neboť ve vlastním pokutovém území leží jeden z hráčů Robstavu.

33
    Obrovskou šanci na otevření skóre měli domácí, ale po překonání brankáře přišla špatná finální přihrávka, a tak se obrana hostí stihl vrátit a balón odpravit do bezpečí.
    31. ŠULC - 0:1

31
    Robstav právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ ŠULC!!!
    Po dobré práci obrany hostí a skvělé kombinaci se k míči dostal LUKÁŠ ŠULC, který zavěsil míč za záda brankáře Gotharda.

30
    Domácí hráči velmi dobře napadají rozehrávku Robstavu. Ten tak má problém vyjet ze své vlastní poloviny.

28
    Bačinský se probil až do šestnáctky, ke nebezpečně vypálil. Brankář Hiterholzinger měl plné ruce práce, ale nakonec jeho střelu vytěsnil mimo tři tyče.

27
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl Bačinský a odevzdal míč jen soupeři.

26
    Domácí mají k dispozici rohový kop.

23
    Hosté kombinují s míčem okolo půlící čáry a vyčkávají na možnost útoku.

22
    Brankář Gothard si stáhl centr ze strany a založil rychlý protiútok. Ten ale kvůli nepřesnosti neměl dlouhého trvání.

21
    Po faulu na Awa budou hosté zahrávat volný přímý kop.

19
    Domácí mají k dispozici zajímavou standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

17
    Domácí Krenciv si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

16
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

14
    První vážnější akci zápasu má na svědomí Hübl, který z odraženého míče po rohovém kopu prověřil gólmana. Ten předvedl dobrý zákrok.

13

12
    Hostující Rádl posílal se strany centr na nabíhající spoluhráče do vápna, ale brankář Gothard stačil zasáhnout.

11
    Domácí hráči se provinili útočným faulem a odevzdali míč jen soupeři.

10
    Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají na chybu v obraně Robstavu.

8
    Domácí hráči budou vhazovat poblíž šestnáctky hostí.

6
    Hostující Tolno si nabíhal na flouhý nákop od brankáře Hinterholzingera, ale obrana Dukly stačila na poslední chvíli zasáhnout.

5
    Hra už je v plném proudu a na míči jsou hráči Dukly B.

3
    Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop, neboť byl faulován Uher, který je aktuálně v péči lékařů.

2
    Hostující hráči kombinují s míčem a vyčkávají na možnost útoku obranou Dukly.

1

Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

FK Dukla Praha B: Gothard (B) – Bačinský, Bilstrup, Hübl, Krejčí, Krenciv (C), Mikeš, Nikl, Uher, Uhlíř, Ulman
    Náhradníci: Vácha (B) – Atsuta, Fojt, Jelínek, Kocman, Lopatar, Magdi
    Trenér: Aleš Majer

FK Robstav: Hinterholzinger (B) – Aw, Musa, Petr, Rádl, Řezáč, Štursa (C), Šulc, Tolno, Tvaroh, Zeman
    Náhradníci: Hrabačka (B) – Havel, Heger, Kraml, Popovič, Rahimic, Vandas
    Trenér: Stanislav Purkart

Rozhodčí: Nejedlo – Hes, Hamouz.

Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního utkání 29. kola ČFL (A), ve kterém domácí Dukla Praha B hostí FK Robstav.
    Přeji Vám příjemnou zábavu.

V rámci 29. kola české fotbalové ligy A se mezi sebou utkají týmy FK Dukla Praha B a FK Robstav.

Domácí FK Dukla Praha B:
    je na tom po odehraném 28. kole obstojně, když má na svém kontě celek 34 bodů za 7 výher, 13 remíz a 8 porážek s negativním skóre 38:47. Domácí se tak nacházejí na 10. místě ligové tabulky s 8 bodovým náskokem na poslední Králův Dvůr. Forma v posledních kolech není dobrá, když si z posledních 5 utkání připsali pouhé dva body. V minulém kole padli na hřišti Povltavské FA 2:0.

To hostující FK Robstav:
    na tom není o moc lépe. Po 28. odehraném kole má na svém kontě celkem 35 bodů za 9 výher, 8 remíz a 11 porážek s pasivním skóre 49:50. Hosté se tak nacházejí na 8. místě ligové tabulky. Forma je však lepší než u Pražanů, když z posledních pěti duelů vyšli dvakrát bodově naplno, jednou odešli se smírem a dvakrát si připsali porážku. V minulém kole remizovali s Karlovými Vary 1:1.

Utkání bude řídit pan Tomáš Nejedlo, na čarách mu budou asistovat pánové Filip Hes a Jakub Hamouz.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.