Zlínsko – Zlín B 2:2 (kon.) | Hodonín – Blansko 0:0 (kon.) | Rosice – Hlučín 2:0 (kon.)
FC Zlínsko
2:2 (0:0)
FC Zlín B
Pátek 07.06.2024, 17:00 • Stadion Otrokovice • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 31. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou. (19:33:08)

Dnešní utkání sledovalo 212 diváků.

Zápas 31. kola Moravskoslezské fotbalové ligy mezi domácím Zlínskem a B-týmem Zlína končí nerozhodným výsledkem 2:2.
    Do utkání vstoupili lépe hosté, ale brankáře Kalinu příliš neprověřili. S postupem času začali přebírat iniciativu domácí hráči, kteří se také dostali do několika šancí, avšak v té největší trefil Pernatskyi vzdálenější tyč Bachůrkovy svatyně. Ke konci první části hry mohli otevřít skóre oba celky, ale ani jeden nakonec gól nevstřelil.
    Co se nepovedlo v první půli, to se povedlo pár minut po přestávce. Skvělý vstup Zlínska do druhého poločasu korunoval brankou domácí Gouamene Dano, který využil chyby obrany Zlína a otevřel gólový účet duelu. Zlínu se povedlo vyrovnat v 58. minutě, a to když se po opakovaném centru Červinky prosadil hlavou Šimon Polášek. V 75. minutě si ale vzali hráči z Otrokovic své vedení zpět, a to když pohlednou kombinaci domácích zakončil střídající Veljko Jovanović – 2:1. Zlínsko poté drželo svého soka na uzdě, ale v 84. minutě se prosadil také náhradník Libor Bobčík, jehož střelu ještě tečoval mimo dosah brankáře Kaliny kapitán domácích Martin Krakovčík. V závěru duelu tlačil hlavně otrokovický celek a Ševci hrozili hlavně z brejků, ale další gól už nepadl a oba celky se nakonec rozešly za výsledku 2:2.

90+4

90+4
    Krakovčíkovi ale balon odskočil a protože útok na druhou stranu přerušil Dano, zápas skončí remízou 2:2.

90+3
    Domácí mají ještě k dispozici vhazování na útočné polovině, asi poslední šance na vítěznou branku.

90+3
    Jovanović udržel balon pro Krakovčíka, kterému ale poté míč od nohy odskočil.

90+2
    Veljko Jovanović po levé straně neprošel a na druhou stranu musí rychle obránci Zlínska.

90+1
    Petra Mirvalda fauloval u postranní lajny Ovesný, rozehrává Zlínsko.

90
    Domácí Veljko Jovanović dohrál po odehrání stopera Slouka, za následné debaty s rozhodčím navíc vidí žlutou kartu domácí Oleksandr Pernatskyi.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Nepříjemný nástřel od hráčů Zlína skončil jen těsně vedle Kalinovy branky.

89
    Domácí Fabrice Sami málem zakončoval zcela osamocený před brankářem Bachůrkem, ale nakonec je stejně pískán ofsajd.

89
    Zlínsko rozehrává z vlastní obranné poloviny, konkrétně smolař posledních minut stoper Krakovčík.

88
    Zlín rozehrává od vlastního brankáře a vypadá to, že zatím je s bodem spokojený.

87
    Hra je teď přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, asi jde o kapitána Kulíška.

86
    Žlutou kartu mezitím viděl i domácí Robert Russmann.

84
    Zlín B právě vstřelil branku!
    Zlín se dočkává vyrovnání! Po přihrávce Radka Ovesného napřáhl ke střele z dálky střídající LIBOR BOBČÍK, jehož následnou ránu ještě lehce tečoval mimo dosah brankáře Kaliny kapitán domácích Martin Krakovčík – 2:2.