Zlínsko – Zlín B 2:2 (kon.) | Hodonín – Blansko 0:0 (kon.) | Rosice – Hlučín 2:0 (kon.)
FC Slovan Rosice
2:0 (0:0)
FC Hlučín
Pátek 07.06.2024, 18:00 • Rosice • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 31. kolo

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:55:01)

Je dobojováno. Rosice díky dvěma trefám v rozmezí pěti minut rozhodli ve 2. poločase utkání ve svůj prospěch a po výhře 2:0 si připisují 3 body do tabulky. Hosté navíc dohrávali po druhé žluté a tedy červené kartě pro Radima Plesníka o deseti.
    Rosice zůstávají v tabulce kolo před koncem soutěže i přes dnešní výhru na 12. místě, hosté z Hlučína se také tabulkově neposunuli a patří jim 7. místo.

90+2

90+2
    Dlouhý nákop hostů nenašel nikoho v zeleném a míč tak končí až u Jágrika. Ten jej posílá zpět do hry dlouhým nákopem.

90+1
    Dobrý presing domácích teď způsobuje hostům značné problémy s rozehrávkou.

90
    Hlavní rozhodčí Lubomír Habermann nastavuje 2 minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    Kroucený centr na zadní tyč hlavičkuje obrana Hlučína do bezpečí.

87
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FC Hlučín (Plesník).

87
    Po dalším faulu hostujícího kapitána Radima Plesníka budou standardku ze zajímavé pozice zahrávat domácí. Hlavní rozhodčí navíc ukazuje Plesníkovi za faul druhou žlutou a následně červenou kartu. Hosté tak budou dohrávat utkání o deseti.

87
    Centr směřující na velké vápno si obrana Rosic pohlídala a získává míč do své moci.

86
    Po faulu domácích mají k dispozici volný přímý kop také hosté.

84
    Centr z přímého kopu končí na kopačkách hráčů v zeleném.

83
    Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Plesník).

83
    Rosice mají po faulu Radima Plesníka možnost k ohrožení branky z volného přímého kopu.

82
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
    ze hřiště odchází Goj, přichází Němeček.

81
    Roh hostů směřující na přední tyč úspěšný nebyl, míč mají domácí a mohou vyrazit do protiútoku.

80
    Akce hostů po levé straně končí po teči domácí obrany. Hlučín má k dispozici rohový kop.

78
    ze hřiště odchází Koláčný, přichází Haminger.

77
    Rosice právě vstřelily branku!
    Domácí dávají v krátké době další gól a navyšují svoje vedení. Branku si připisuje střídající STANLEY CHUKWUDI CHARLES – 2:0!