Šépka, Sedlák – Pfretzschner, Winter 2:0 (kon.) | Perušič, Schweiner – Luini, Varenhorst 0:0 (skreč) | André, George – Šépka, Sedlák 2:0 (kon.)
Pátek 07.06.2024, 19:00 • Ostrava • Elite 16 - Ostrava (muži) • Skupina D

Z dnešního volejbalového programu je to vše. Turnaj pokračuje v Ostravě i zítra a v neděli. Chybět nebudou ani online přenosy ze zápasů českých hráčů. Dnes už vám jen přeji dobrou noc a krásný víkend. (21:00:55)

Dvojici George, André ani toto dvousetové vítězství neudrželo ve hře. Po předchozích prohrách končí ve skupině na posledním místě a v turnaji už nebudou pokračovat.

Český pár si zahraje play-off o postup do čtvrtfinále, kam postoupí z druhého místa. Vítězem skupiny bude vítěz druhého duelu mezi nizozemským párem Boermans, de Groot a německou dvojicí Pfretzschner, Winter.

Čeští reprezentanti nezvládli svůj poslední duel v základní skupině a s brazilským párem prohráli 0:2 na sety. V prvním setu Brazilci byli lepší, druhý set už byl mnohem vyrovnanější, ale Jihoameričané lépe zvládli koncovku.

Konec zápasu

26:24
    Je konec! Sedlákova smeč z pravé strany byla zablokována a Brazilci vítězí v tomto utkání.

25:24
    Sedlákovi se nepovedl útok, z protiútoku složil míč do levé části kurtu George. Mečbol pro Brazilce.

24:24
    André rychle odpověděl útokem ve směru skoku z levé strany.

23:24
    Špatný Andrého příjem znamenal šanci na útok pro Šépku, který ulívkou složil míč na zem.

23:23
    George mohl uzavřít zápas, ale Češi jeho atak přijali a následně Šépka zaútočil ke koncové čáře.