Blansko – Karviná B 3:0 (kon.) | Znojmo – Hodonín 2:1 (kon.) | Hranice – Uničov 4:2 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:1 (2:1)
FK Hodonín
Pátek 14.06.2024, 17:30 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 32. kolo

Znojmo se loučí se sezónou domácí výhrou 2:1 nad Hodonínem. Výsledek utkání určil už první poločas. Už v 6. minutě poslal domácí do vedení Bakr Abdellaoui. Na to ještě hosté odpověděli trefou Martina Holka, ovšem nakonec rozhodující gól obstaral ve 4. minutě Onyekachi Eze Sillas. (21:16:16)

90+5

90+5
    Hosté ještě rozehrávají po nedovoleném zákroku. Už mají čas asi jen na poslední akci.

90+2
    Žlutou kartu dostal domácí Diogo Bessa.

90+1
    Sudí nastaví ještě pět minut!

90+1
    Už běží nastavený čas. Hosté rozehrávají od své brány a ještě to budou zkoušet.

90
    Do útoku se dostali také hráči Znojma, kteří zahrávají roh. Ti mají možnost minimálně nasbírat cenné sekundy.

88
    Hodonínští se tlačí na svou útočnou polovinu. Už jim ale dochází čas.

85
    Hosty dnes zrazuje koncovka. V krátkém sledu zase mířili hned dvakrát vedle brány.

81
    Přehoupáváme se do posledních deseti minut zápasu.

79
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
    ze hřiště odchází Joaquin Rodriguez, přichází Franko Skugor,
    ze hřiště odchází Gito, přichází Ondřej Čížek.

79
    Po standardní situaci přišlo hostující zakončení mimo znojemské tyče. Domácí stále drží vedení 2:1.

74
    Druhá žlutá karta pro domácí tým. Dostal ji Lukáš Lukčo.

73
    Hraje se slušný zápas. Vidíme fauly, které vyplývají ze hry. Rozhodčí Terber byl nucen udělit jedinou žlutou kartu.

72
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Jakub Vorel, přichází Lukáš Hamrle.

71
    Začíná už poslední dvacetiminutovka řádné hrací doby. Hosté se stále snaží o vyrovnání.

68
    Tentokrát už hosté zaměstnali brankáře Joaquina Rodrigueze. Ten si připsal úspěšný zákrok.

67
    Skóre duelu nezměnil ani už pátý rohový kop hostujícího týmu.

66
    ze hřiště odchází Bakr Abdellaoui, přichází Jakub Koukal,
    ze hřiště odchází Diogo Bessa, přichází Ondřej Čížek.

65
    Hodonínskému snažení schází přesnost ve finální fázi. Nyní jsme viděli střelecký pokus letící mimo bránu.

62
    Rohové kopy – 1:4

61
    Hodina hry za námi. Znojmo drží těsný náskok, který si zajistilo už v prvním poločase.

59
    Hosté nyní nezužitkovali standardku. Bude z toho odkop od brány.

58
    ze hřiště odchází Martin Holek, přichází Jegor Glušač.

57
    Hosté hrají aktivně a snaží se o vyrovnání. Znojmo je ale po technické stránce velmi kvalitní a otevřenější obrany soupeře tak mohou šikovní zahraniční fotbalisté využít.

53
    Znojmo letos na domácím hřišti vyhrálo 10 zápasů, 3x remizovalo a 3x prohrálo. Hodonín je čtvrtým nejlepším týmem venku s bilancí 6 – 4 – 4.

50
    Hosté nyní zahrávali rohový kop. Z něho nevytěžili vyrovnání.

49
    Hosté zahrávali standardní situaci. Po ní balón skončil za brankovou čarou a kope se tedy od brány Znojma.

47
    Úvodní akci druhého poločasu měli k dispozici domácí. Nyní se dostal k balónu také Hodonín.

46
    ze hřiště odchází Michal Guzik, přichází Tibor Jáger.

46
    ze hřiště odchází David Nzanza, přichází Miguel Velosa.

46

Po prvním poločase vede Znojmo nad Hodonínem 2:1, byť hosté jsou zatím celkem vyrovnaným soupeřem. V 6. minut poslal domácí do vedení Bakr Abdellaoui. Na jeho trefu odpověděl Martin Holek. Zatím rozdílovou trefu si připsal v závěru úvodního dějství Onyekachi Eze Silas.

45+2

45+2
    Krátce před přestávkou padla ještě žlutá karta na straně Znojma. Obdržel ji Marcelino Dos Reis.

45+1
    První poločas bude nastaven o obligátní minutu.

45
    Blížíme se do samotného závěru úvodního dějství. Míč má Hodonín.

41
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Domácí se prosazují po standardní situaci, kterou zužitkoval ONYEKACHI EZE SILAS a s blížícím se závěrem první půle tak strhávají vedení na svou stranu.

37
    K dalšímu zakončení se dostali hosté. Brankář Rodriguez ale nemusel zasahovat.

35
    Aktuálně se hra přelévá mezi šestnáctkami. Oba celky se střídají v držení míče.

30
    Po další hostující standardce se míč ocitl v zámezí. Rozehrává se od brány, kterou střeží Portugalec Joaquin Rodriguez.

28
    Hosté zahrávali přímý kop. Exekutor to zkoušel přímou střelou, ale ta minula bránu soupeře.

25
    Hráči Hodonína se chtějí rozloučit se sezónou dobrým výkonem. Z další aktivity vytěžili rohový kop, po němž se Znojemští ubránili.

19
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Teď už se ale hostím podařilo srovnat stav utkání! MARTIN HOLEK nasměroval míč za záda brankáře.

16
    ze hřiště odchází Ondřej Sukup, přichází Milan Kadlec.

13
    Hosté nehrají jen pasivně. Už se také dostali k exekuci dvou rohových kopů. Zatím ale nedokázali výrazněji zahrozit.

6
    Domácí fotbalisté se poměrně rychle ujali vedení! Prosadil se BAKR ABDELLAOUI.

1

1. SC Znojmo FK: Rodriguez – Silas, Ivanović (C), Carneiro, Abdellaoui, Dos Reis, Ferreira, Pinto, Lukčo, Afonso, Nzanta.
    Náhradníci: Skugor – Bessa, Čížek, Koukal, Vilela, Velosa, De Vasconcelos.
    Trenér: Rui Amorim

FK Hodonín: Ondraška – Dressler, Švantner, Vorel, Guzik, Sukup (C), Holek, Langer, Dunda, Bohun, Nečas.
    Náhradníci: Adamec – Glušač, Kadlec, Jáger, Veljaća, Hamrle, Mihál.
    Trenér: Pavol Švantner

Rozhodčí: Terber – Marek, Budović.

1. SC Znojmo FK:
    Znojmo se nachází na čtvrtém místě. Získalo 56 bodů při skóre 58:41. Na třetí Třinec ztrácí tři body a oba celky mají vyrovnanou vzájemnou bilanci. Poměr vstřelených a obdržených gólů však hovoří poměrně jasně pro konkurenty, takže naděje na medaile je už jen čistě teoretická. Znojemští jsou na poměry třetí nejvyšší soutěže unikátním celkem. Jejich kádr totiž tvoří výhradně zahraniční fotbalisté. Najdeme v něm zástupce Portugalska, Brazílie, Angoly, Venezuely a také Srba, Fina, Švéda či Nigerijce. Poslední dva duely celek z vinařské oblasti vyhrál. Nejprve 3:0 doma s Frýdlantem a poté 3:1 ve Frýdku-Místku. Nejlepším střelcem mužstva i celé soutěže je s 19 trefami Brazilec Carlos Neto.

FK Hodonín:
    Hodonínu patří před posledním utkáním sezóny osmé místo. Na kontě má 48 bodů při skóre 36:43. V případě vítězství ještě může pomýšlet na posun o jednu pozici. Z posledních dvou utkání získal jihomoravský celek čtyři body. Po vítězné přestřelce 4:3 v Hranicích přišla domácí bezgólová remíza s Blanskem. Nejlepším střelcem týmu je s 12 zásahy 35letý útočník Martin Holek.

Vítám tu všechny fotbalové příznivce! V pátek se v rámci závěrečného 32. kola MSFL utkají také Znojmo a Hodonín. Domácí jsou v tabulce čtvrtí a třetí Třinec už mohou přeskočit jen teoreticky. Hodonínu patří osmá pozice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.