Skóre tohoto zápasu uzavírá JOHN SOLOMON.

Hosté neustávají a navyšují skóre. O to se postaral VOJTA.

Krásnou brankou se nyní prezentoval JOHN SOLOMON.

80
    Nařízený pokutový kop chladnokrevně proměňuje DONÁT.

80
    Nový Bor právě vstřelil branku!
    Nový Bor dostal výhodu pokutového kopu a tu také zužitkoval. O čestnou branku domácích se postaral TŘEŠŇÁK.

78
    A do klubu hráčů s nastříleným hattrickem se zapisuje také MAŠEK.

75
    Na Solomonovu branku navazuje PATRIK ŽITNÝ, pro něhož je to také první gól v tomto zápase.

71
    Jubilejní dvacátou branku střílí JOHN SOLOMON, jenž se tak také zapisuje mezi střelce.

70
    A další hattrick kompletuje VOJTA.

66
    Další hattrick je na světě! Tentokrát je jeho autorem ANTONÍN VANÍČEK.

55
    Patnáctou branku Boleslaví střílí VOJTA.

50
    Další branku vsítil ANTONÍN VANÍČEK.

49
    Třináctou branku dává ANTONÍN VANÍČEK, jenž míč krásně uklidil do šibenice.

46
    Krátce po příchodu ze šaten dává gól DOMINIK KOSTKA.

39
    Mladá Boleslav se prosazuje ještě v nastavení. A opět v tom měl prsty MATĚJ PULKRAB.

37
    Ve 37. minutě Mladá Boleslav zaokrouhluje skóre. Necelý první poločas tak stačil hostům ke vstřelení deseti branek! O jubilejní branku se postaral MAREK SUCHÝ.

34
    A za další dvě minuty dává Boleslav další branku. Postaral se o ni nápaditým lobem MAREK MATĚJOVSKÝ.

32
    Hosté se opět rychle prosazují a zvyšují na 8:0! Svou přesnou střelou se blýskl VASIL KUŠEJ.

30
    Ve 30. minutě se diváci v Novém Boru dočkali další branky, která znamená navýšení vedení Mladé Boleslavi už na 7:0 a navíc již čtvrtou branku MATĚJE PULKRABA.

24
    Krátce po rozehrávce Nový Bor opět inkasuje. Po individuální akci se mezi střelce zapisuje také VASIL KUŠEJ.

23
    Boleslav nemá se svým soupeře slitování a přidává již pátou branku! Hlavou dostal míč do sítě STRÁNSKÝ.

21
    Hosté si zápas nadmíru užívají a už vedou 4:0. Po Pulkrabově přihrávce zvyšuje TOMÁŠ LADRA.

14
    Mladá Boleslav si v tomto utkání s chutí zastřílí. MATĚJ PULKRAB za 14 minut kompletuje hattrick.

11
    A už je to o dvě branky! Opět se prosadil MATĚJ PULKRAB.

9
    Prvoligový tým se dostává v úvodu zápasu do vedení! Gólově se prosadil MATĚJ PULKRAB.

Patrik Lidmila

Branky: 80. Třešňák (pen.) – 9. Pulkrab, 11. Pulkrab, 14. Pulkrab, 21. Ladra, 23. Stránský, 24. Kušej, 30. Pulkrab, 32. Kušej, 34. Matějovský, 37. Suchý, 39. Pulkrab, 46. Kostka, 49. Vaníček, 50. Vaníček, 55. Vojta, 55. Vojta, 61. Mašek, 63. Mašek, 66. Vaníček, 70. Vojta, 71. Solomon, 75. Žitný, 78. Mašek, 80. Donát, 85. Solomon, 88. Vojta, 90. Mašek, 90+1. Solomon

FC Nový Bor: Blažek (Haluška) – Pokorný, Kubeš, Martin Král, Kalenda, Havlík, Džavik, Broschinský, Faouzi, Hadrbolec, Třešňák, Nečas, Kropáček, Šešina.
    FK Mladá Boleslav: Sestava FK Mladá Boleslav v I. poločase: Lichtenberg – Kadlec, Suchý, Králik, Fulnek – Matějovský, Langhamer – Stránský, Ladra, Kušej – Pulkrab.

Sestava FK Mladá Boleslav v II. poločase: Lichtenberg – Kostka, Poulolo, Donát, Mareček – Kozel, Žitný – Vaníček, Mašek, Solomon – Vojta.