Podbrezová – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Prostějov – Považská Bystrica 2:0 (kon.) | Skalica – Petržalka 2:1 (kon.)
Benátky n/J – Jablonec 0:3 (kon.)
1. SK Prostějov
2:0 (1:0)
MŠK Považská Bystrica
Pátek 21.06.2024, 17:00 • Sokol Hutisko-Solanec • Přípravný zápas

86
    Obrovská šance Považské Bystrice na vyrovnání! Dušan Kucharčík skvěle vysunul do běhu Šimona Kováče, jeho samostatný nájezd však dokázal ramenem vyrazit vybíhající Luděk Vejmola.

82
    Vejmola se vrhl po pravé ruce a vyráží nepříjemnou prudkou ránu nízko nad trávníkem.

80
    Autor druhé branky Prostějova měl na hlavě i třetí, jeho prudkou hlavičku po centru spoluhráče tmavé pleti s osmičkou na dresu však vyškrabuje brankář Považské Bystrice na roh.

75
    Probíhá jedno z mnoha střídání, Považská Bystrica ani soupeř však fanouškům žádné informace o sestavě necítí potřebu sdělit a ani hlasatel na utkání není přítomen.
    72. Radek LEHOVEC - 2:0

72
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Přetažený centr z rohového kopu vracel jeden z prostějovských hlavičkářů před bránu a tam ho bývalý klokan RADEK LEHOVEC rybičkou umístil do sítě.

60
    Prostějovští si opět počínali lehkomyslně v rozehrávce a málem je ztrestal úplně volný Cisár, jehož rána z otočky končí nad břevnem.

53
    Žlutá karta pro MŠK Považská Bystrica (Roman Zemko).

46
    Prostějovský trenér Radim Kučera vystřídal všechny hráče v poli, pouze v bráně zůstal Luděk Vejmola.
    Do druhé půle vyběhli Baláž, Ševčík, Trunda, Matocha, Jedlička, Vágner, Lehovec, Habusta, Zapletal a Bartolomeu.
    25. Jakub MATOUŠEK - 1:0

25
    Přízemní zpětnou přihrávku Radka Látala nedokázal pořádně odvrátit obránce Zemko a odražený míč napálil z 10 metrů do sítě JAKUB MATOUŠEK.

Karel Jedlička

Branky: 25. Matoušek, 72. Lehovec

Karty:   53. Zemko (PBY)

Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:2.
    1. SK Prostějov: 1. poločas: Vejmola – Krakovčík, Bielan, Imider, Slaměna, Abdoukadir, Matoušek, Lahodný, Látal, Enebi, Koudelka.
    2. poločas: Vejmola – Baláž, Ševčík, Trunda, Matocha, Jedlička, Vágner, Lehovec, Habusta, Zapletal, Bartolomeu.