Táborsko – Chrudim 2:1 (kon.) | Jablonec – Žižkov 1:1 (kon.) | Rapid Buk. – Ružomberok 1:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:1 (0:0)
MFK Chrudim
Úterý 25.06.2024, 11:00 • TC Soukeník, Sezimovo Ústí • Přípravný zápas

Druhý poločas nám nabídnul přesně to co jsem předpovídal. Atraktivní fotbal, který je plný krásných kombinací na jeden dotek a třešnička na tomto všem bylo to, že padaly góly.
    Nejprve to odstartoval elegantní akcí Jan Malecha, ten uklidil balón o břevno do branky a poslal tak MFK Chrudim do vedení 0:1. Vypadalo to, že po skvělém vstupu do 2. poločasu Táborsko polevilo a zlomil je první gól Chrudimi. Naštěstí se tak díky gólu Jakuba Šašinky na 1:1 nestalo a Táborsko po většinu hry přehrávalo svého soupeře. Zápas v 80. minutě rozhodl také střídající Ondřej Bláha svou střelou zpoza vápna po přihrávce Bojana Đorđiće. Právě Srb byl zřejmě klíčem k úspěchu Táborska, protože si připsal 2 asistence a na hřišti to celkově hodně oživil. (13:12:40)

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+2

90+1
    Na hřišti je to nervózní, ale hra stále pokračuje. Bude vhazovat Chrudim a bude to poslední příležitost na to ohrozit branku.

90
    Standardka pro Chrudim, která může být také jednou z posledních příležitostí jak ohrozit branku soupeře.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

88
    O první zakončení na branku z rohu se postaral Novák, který si šikovně seběhnul na přední tyč, chybělo pouze umístění.

86
    Dordič to udělal hodně podobně jak u druhého gólu Táborska. Tentokrát, ale nikoho bohužel nenašel a zakončení na branku z toho tentokrát nebude.

84
    Chrudim se nevzdává a stále se snaží něco vymyslet. Táborsko naopak vypadá, že tento výsledek bude chtít do konce ubránit.
    80. BLÁHA - 2:1

80
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Ve vápně se výborně zachoval Đorđić a počkal si, než mu naběhne na hranici vápna ONDŘEJ BLÁHA. Ten nekompromisně zakončuje z první do levého dolního rohu.

78
    Bauer vypálil hodně mimo, ale ze střídačky Chrudimi panuje spokojenost, protože to udělal hodně dobře.

78
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Nsunzu, přichází Foltyn.

76
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Kateřiňák).

74
    Nsunzu ukázkově odstavil Bauera a následující centr nikoho nenašel. Odkop od branky pro Táborsko.

72
    První standardní situace, která by letěla na branku nepřijde ani teď, protože Dordič trefuje zeď a nic další z toho nebylo.