Varnsdorf – Ústí n. L. 5:2 (kon.) | Tychy – Termalica 3:2 (kon.) | Plzeň – Karlsruhe 2:0 (kon.)
Č. Budějovice B – Žižkov 0:0 (zruš.) | Sparta – Trnava 3:0 (kon.) | Zagłębie – NK Nafta 1:0 (kon.)
Linz – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Olimpia Kluž – Liberec 0:2 (kon.)
FK Varnsdorf
5:2 (2:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Pátek 05.07.2024, 11:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • Přípravný zápas

88
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Jenže hosté nesložili v závěru zápasu zbraně. Dvě minuty přes vypršením druhého poločasu se prosazuje po rychlé akci ADAM ČIČOVSKÝ – 5:2.

85
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Domácí Varnsdorf se prosazuje v závěru přípravného zápasu popáté. Po skrumáži ve vápně Ústí se prosazuje i DAMANI CAMARA.

73
    Domácí proměňují rohový kop, když se do vzduchu pověsil MARTIN KOUŘIL.

69
    MATYÁŠ BUNEŠ dostal míč na střed hřiště, udělal dva rychlé kroky a vypálil přesně k tyči – 3:1.

49
    To byla parádička! Talha posunul míč na Camaru, který z první přenesl míč na druhou stranu, kde z první napřáhl DAVID NYKRÍN a přesnou ranou rozvlnil síť potřetí – 3:0!

26
    Kouřil vyvezl míč až na polovinu soupeře, přihrál křížem na volného MILANA LEXU, jenž zakončil po zemi přesně k tyči – 2:0.

23
    Domácí jdou do zaslouženého vedení. Tentokrát přihrávka za obranu vyšla, HASAN USMAN udělal klíčku brankáři a skóroval do prázdné brány – 1:0.

Tomáš Secký

Vít Káňa

Branky: 23. Usman, 26. Lexa, 49. Nykrín, 73. Kouřil, 85. Camara – 69. Buneš, 88. Čičovský

Karty:   36. Hudák (VDF) – 55. Novotný (UNL), 87. Ščudla (UNL)

FK Varnsdorf: Pešl – Ambler, Kouřil, Kubista, Zálešák (64. Podzimek) – Kosař (46. Talha), Solomon (64. Solomon) – Rudnytskyy (28. Dufek), Lexa, Hudák (64. Vlk) – Usman (46. Camara).
    Náhradníci: Kubín, Vaňák

Trenér: Ivan Kopecký

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Němec – Březina, Čítek, Novotný, Kodad, Kott, Richter, Černý, Tarasenko (32. Bouguetouta), Ščudla, Obasi.
    Náhradníci: Červenka, Samuel, Živo,Čičovský, Buneš, Kolář, Žežulka, Bouguetouta