Varnsdorf – Ústí n. L. 5:2 (kon.) | Tychy – Termalica 3:2 (kon.) | Plzeň – Karlsruhe 2:0 (kon.)
Č. Budějovice B – Žižkov 0:0 (zruš.) | Sparta – Trnava 3:0 (kon.) | Zagłębie – NK Nafta 1:0 (kon.)
Linz – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Olimpia Kluž – Liberec 0:2 (kon.)
FK Varnsdorf
5:2 (2:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Pátek 05.07.2024, 11:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • Přípravný zápas

Je konec. FK Varnsdorf doma jasně porazil v přípravném utkání tým FK VIAGEM Ústí nad Labem poměrem 5:2. Domácí první poločas ovládli o dvě branky a v tom druhém přidali další tři. To VIAGEM se prosadil dvakrát až ve druhém dějství. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (12:46:16)

90

90
    Je tady ještě poslední rohový kop pro hosty.

90
    Ústí teď zatlačilo domácí Varnsdorf na jeho polovině hřiště.

89
    Už se dohrává. Trenér Ivan Kopecký ale stále hecuje své svěřence.

88
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Jenže hosté nesložili v závěru zápasu zbraně. Dvě minuty přes vypršením druhého poločasu se prosazuje po rychlé akci ADAM ČIČOVSKÝ – 5:2.

87
    Žlutá karta pro tým FK VIAGEM Ústí nad Labem (Ščudla).

85
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Domácí Varnsdorf se prosazuje v závěru přípravného zápasu popáté. Po skrumáži ve vápně Ústí se prosazuje i DAMANI CAMARA.

84
    Dufek a jeho další centr. Adeleke však netrefil balon zrovna ideálně.

83
    Hra je na chvíli přerušena. Jeden z hostů zůstává ležet na trávníku.

82
    Čičovský vybídl kolegu Kotta, jeho razantní pokus pravačkou ale letěl nad branku.

81
    Vlk vyvezl míč, Adeleke si ovšem míč příliš předkopl. Hrát bude Ústí nad Labem.

81
    Talha hledal šikovnou přihrávkou Camaru, ten však na míč nedosáhl.

80
    Opět Dufek. Tentokrát vyslal přihrávku do ulice na Camaru, jenž tváří v tvář brankáři jen těsně minul branku.

78
    Dufek chtěl centrovat do malého vápna, míč mu ale sklouzl a letí vysoko nad.

77
    Varnsdorf se drží na polovině hostů. Nykrín se dostal s míčem mimo hrací plochu. Aut.

75
    Dufek likvidoval centr hostů hlavičkou na Vaňáka.

73
    Domácí proměňují rohový kop, když se do vzduchu pověsil MARTIN KOUŘIL.

72
    Už to vypadalo, že Varnsdorf půjde do rychlého kontru, ale nakonec je z toho rohový kop.

Tomáš Secký

Vít Káňa

Branky: 23. Usman, 26. Lexa, 49. Nykrín, 73. Kouřil, 85. Camara – 69. Buneš, 88. Čičovský

Karty:   36. Hudák (VDF) – 55. Novotný (UNL), 87. Ščudla (UNL)

FK Varnsdorf: Pešl – Ambler, Kouřil, Kubista, Zálešák (64. Podzimek) – Kosař (46. Talha), Solomon (64. Solomon) – Rudnytskyy (28. Dufek), Lexa, Hudák (64. Vlk) – Usman (46. Camara).
    Náhradníci: Kubín, Vaňák

Trenér: Ivan Kopecký

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Němec – Březina, Čítek, Novotný, Kodad, Kott, Richter, Černý, Tarasenko (32. Bouguetouta), Ščudla, Obasi.
    Náhradníci: Červenka, Samuel, Živo,Čičovský, Buneš, Kolář, Žežulka, Bouguetouta