Olomouc – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Kladno – Třinec 4:2 (kon.) | Zlín – Liberec 5:3 (kon.)
Salzburg – Sparta 2:3 (0:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Vítkovice 6:5 (kon.) | Chomutov – K. Vary 0:2 (kon.)
Jihlava – Pardubice 6:3 (kon.)
konec
HC Motor České Budějovice
6:5 (0:4, 3:1, 3:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 06.12.2019, 17:00turnaj O Pohár DHL • 24. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (19:03:37)
   
  59:40
  Vítkovice mohly srovnat, ale nepodařilo se jim to! Václav Svach totiž zastavil křižnou přihrávku jen bruslí, kdy Dvořák musel předvést důležitý zákrok betonem, ale kotouč udržel před brankovou čárou!
   
  59:00
  Minuta do konce zápasu!
   
  58:30
  Jan Bernovský si najel na odražený kotouč od mantinelu. Vůbec se s tím nepáral a vyslal střelu zápěstím. Tu ale Dvořák vyrazil do rohu kluziště.
   
  57:58
  Hosté to zkoušejí se šesti bruslaři v poli!
   
  57:58
  Oddechový čas pro hosty.
   
  57:58
  Jihočeši se nyní v podstatě brání a budou to mít ještě v tomto zápase hodně těžké. Nyní poslali kotouč jen na zakázané uvolnění a unavená pětka musí zůstat.
   
  57:05
  Oddechový čas pro domácí.
   
  57:05
  Během posledních dvou minut jsme dvakrát viděli přihrávku rukou. Tu druhou zapsali domácí hráči.
   
  56:36
  Vítkovicím chybí posledních tři a půl minuty na to, aby alespoň srovnaly dnešní zápas. Přece jen vedly o čtyři branky a už o gól prohrávají.
   
  55:40
  Čárový sudí dnes již poněkolikáté přerušil atak útočícího týmu. Již několikrát totiž zastavil kotouč na modré, který hostující celek následně ztratil.
   
  54:46
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Motor otáčí stav dnešního zápasu a předvádí málo vídaný obrat! Celé přečíslení dva na jednoho na sebe vzal JAKUB ČÍŽEK, který se trefil střelou mezi betony. Asistence: Jakub Novák.
   
  53:15
  Vítkovice si nyní dávaly velký pozor na to, aby nehráli v šesti lidech. To se jim nakonec povedlo. Domácí ale nenapadali, takže trest pro hosty nevybojovali.
   
  52:03
  Vítkovice se nyní v obraně jen zbavují kotoučů a nemohou se dostat ani do středního pásma. Domácí mají na to, aby tento duel dovedli do vítězného konce.
   
  51:09
  Ondřej Dolíška nyní vypomohl svým spoluhráčům. Budějovice se už hnaly pro kotouč do útočného pásma a jely dva na nikoho. Včas byl ale gólman hostí u puku.
   
  50:35
  Jihočeši jsou opravdu nabuzení, přece jen se jim povedlo dohnat hrůzostrašnou první třetinu, ve které prohráli vysoko 0:4.
   
  49:44
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Obrovská radost zde v Budvar aréně, jelikož je srovnáno! Ondřej Dolíška totiž byl obrán o kotouč za svou brankou. Postaral se o to JAHOR HRACHOLSKI, jenž nadvakrát dostal puk do sítě. Bez asistence.
   
  48:53
  Matouš Hrubec to udělal dobře, když osamocený udržel puk na své holi, přesto se hosté dostali do protiakce, po které se musel vytáhnout Dvořák v brance.
   
  47:41
  Motor se sice snaží útočit, ale nyní tomu něco v té finální fázi něco chybí. Hosté se brání bez nějakých větších problémů. Přesto nyní zahráli jen na icing.

  Denisa Józsová

  Branky a nahrávky: 24. Masopust (Silný, Novák), 30. Svach (Čížek), 33. Pouzar (Čížek), 41. Silný (Krcho), 50. Hracholski, 55. Čížek (Novák) – 5. Věntus (Bernovský), 12. Bernovský, 15. Beránek (Ryšavý), 19. Gebauer (Beránek, Tvrdý), 29. Vojtovič (Věntus)


  HC Motor České Budějovice: Ludvík (19. Dvořák) – Novák, Pavlát, Doktor, Remta, Hubata, Svach – Janoch, Krcho, Silný, Čížek, Řezáč, Hrubec, Masopust, Pouzar, Schwartz, Hracholski.
  HC Vítkovice Ridera: Piták (33. Dolíška) – Bílý, Smolka, Zapletal, Kunc, Věntus, Machů – Tvrdý, Bernovský, Lednický, Bochnak, Mrva, Kylnar, Potočný, Gebauer, Votjovič, Ryšavý, Beránek.

  Rozhodčí: Lacina – Kreuzer, Zedníková