Slavia – Nitra 39:25 (kon.) | Poruba – Olomouc 36:27 (kon.)
DHC Slavia Praha
39:25 (25:12)
UDHK ŠG Nitra
Neděle 06.11.2011, 17:00 • Sportovní hala Slavia - Eden. • Interliga ženy

V první půli jsme viděli střelecké galapředstavení Slavie a můžeme říci, že se rozhodovalo právě tam. Druhá půle byla totiž velmi vyrovnaná a Slavie ji vyhrála rozdílem pouhé jedné branky. S konstatováním, že se naplnily papírové předpoklady a domácí Nitru s přehledem porazily, se s Vámi z Edenu loučím. (39:25) (18:31:06)

60
    Konec zápasu. (39:25) (0:0)

60
    Peerová v poslední minutě chytá střelu z dálky a utkání tak končí. (39:25) (0:0)

59
    Sýkorová v závěru ještě koriguje. (39:25) (0:0)

59
    Černá dává další gól domácích. (39:24) (0:0)

58
    Vargová napodruhé už úspěšná. (38:24) (0:0)

57
    Při signalizované pasivní hře Vargová v nouzi střílí nad. (38:23) (0:0)

56
    Dobrá defenziva Nitry zabránila Slavii v navýšení skóre. (38:23) (0:0)

55
    Lenčéšová protrhla střelecké trápení hostujícího týmu. (38:23) (0:0)

54
    Jačková uvolnila Černou, která nedala šanci Medveďové. Jačková si však přivodila nějaké menší zranění a kulhá na střídačku. (38:22) (0:0)

53
    Sýkorovou vychytala skvěle Peerová. (37:22) (0:0)

Hostující hráčky jsou v útlumu, proto si jejich trenér bere oddechový čas. (37:22) (0:0)

52
    Při signalizované pasivitě vyzvala Černá nezjištnou přihrávkou Jonášovou a ta se z levého křídla nemýlí. (37:22) (0:0)

51
    Peerová jen sleduje, jak střely létají kolem její brány. Další nepřesnou vyslala Ivanová. (36:22) (0:0)

51
    A vzápětí se nabízel další, ale Černá si míč špatně zpracovala. (36:22) (0:0)

50
    Rychlý protiútok domácích bezpečně využívá Jačková. (36:22) (0:0)

50
    Jonášová je za to trestá. (35:22) (0:0)

49
    Hostujícím hráčkám teď chybí v útoku více trpělivosti. (34:22) (0:0)

48
    Další gól v podání Kláry Černé. (34:22) (0:0)

47
    Domácí hráčky přečkaly oslabení bez úhony. Černá hned po vypršení 2 minut vymetla šibenici v hostující bráně. (33:22) (0:0)

Pavel Rosendorf

DHC Slavia Praha: Peerová, Satrapová - Kudláčková, Raková, Knedlíková, Burdová, Romanczinová, Pekařová, Mouleová, Černá, A. Königová, Jonášová, Jačková, Kutlvašrová, Kvasničková, Pokorná, Jedličková.
    UDHK ŠG Nitra: Burešová, Medveďová - Csáková, Krajčovičová, Lenčéšová, Rácková, Vajsová, Bérová, Matoušková, Bíziková, B. Königová, Ivanová, Kisová, Vargová, Sláviková, Šimáková, Tulipánová, Sýkorová, Behinská, Halmová.

Rozhodčí: Halada, Pavlát