Slovensko – Rusko 3:9 (kon.) | Česko – USA 3:5 (kon.)
konec
Česko
3:5 (0:1, 1:1, 2:3)
USA
Sobota 31.07.2021, 18:30 • Fosfa aréna, Břeclav • Reprezentace do 18 let
Partner:
   
  Je tu konec! Češi dnes poněkud smolně podlehli 3:5 Američanům, přesto je třeba říct, že to od nich nebyl špatný výkon. Nerozhodl ani tak celkový herní projev, spíše produktivita. Američané se jednoduše tolik na góly nenadřeli, což se nedá říct o české osmnáctce.

  Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše. Těším se vás v pondělí, kdy Hlinka Gretzky Cup v Břeclav a Piešťanech začíná. (20:55:25)
   
  Nejlepší hráč Česka – Jiří Kulich

  Nejlepší hráč USA – Lucas Szyszka
   
  Konec zápasu.
   
  59:46
  Skóre mohl kosmeticky upravit Šapovaliv, jenže v samostatném úniku selhal.
  58:49 DEANGELO - 3:5
   
  58:49
  Spojené státy právě vstřelily branku!
  Je rozhodnuto! Mikey DEANGELO poslal kotouč do prázdné brány a Američané mohou slavit výhru. Asistence: Jake Livanavage.
   
  58:39
  Jiří Kulich dvakrát po sobě nezvládl přetavit velkou šanci ve srovnání. Obrovská škoda, jeho pokusy z bezprostřední blízkosti bohužel postrádaly kvalitu.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:59
  Hra vysokou holí zastavuje časomíru. Českému týmu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.
   
  57:34
  Češi to zkouší v šesti!
   
  57:34
  Česko si bere oddechový čas.
   
  56:59
  Dominik Rymon to se svou aktivitou trochu přehnal. Při snaze o dohrání situace dopravil amerického gólmana McNicholase do sítě.
   
  55:29
  Prčík chyboval u americké střídačky a vyslal soupeře do přečíslení. Měl štěstí, v obraně ho totiž fantasticky nahradil Šapovaliv.
  52:26 SAPOUŠEK - 3:4
   
  52:26
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češi se drží ve hře! Americkému obránci se nepodařilo zpracovat na modré čáře skákající kotouč, čehož si všiml Robin SAPOUŠEK a v oslabení ujel všem. Následná klička do bekhendu jen dovršila celé individuální snažení českého hráče. Bez asistence.
   
  50:55
  Myšlenka hezká, provedení pokulhávalo. Češi jeli ve dvou na obránce soupeře, situaci ale překombinovali a ani nezakončili.
   
  50:40
  Vyloučení v týmu Česko (Petr – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
  49:53 PLANTE - 2:4
   
  49:53
  Spojené státy právě vstřelily branku!
  Až příliš krutý gól pro český tým. Zam PLANTE nahazoval z nulového úhlu před bránu, kde si kotouč srazil do vlastní sítě Jakub Hujer. Bez asistence.

  Michal Hladký

  Branky a nahrávky: 38. Jecho (Prčík), 42. Prčík (Petr), 53. Sapoušek – 20. Hayes (Abraham, Bocharov), 21. Lund (Hayes, Plante), 49. Clarke (Knuble), 50. Plante, 59. Deangelo (Livanavage)


  Česko: Špunar (Schnattinger) – Čech (A), Alscher, Prčík, Němec, Puchala, Cibulka, Hrdlička, Dobeš – Kulich (C), Šapovaliv (A), Slavíček, Hujer, Sapoušek, Rymon, Šalé, Jecho, Formánek, Soukup, Šmajda
  USA: Szyszka (30. McNicholas) – Livanavage, Brzustewicz (A), Borgesi, Healey, Dorrington, Bocharov (C), Rinzel – Plante, Abraham, Hayes, Deangelo, Lund, Aegerter, Clark, Knuble, Finley, Steenari (A), Laylin, Devlin

  Rozhodčí: Čech, Skopal – Komínek, Vašíček
  bahis siteleri