Bohemians 1905 – Slovácko 0:1 (kon.) | Olomouc – Teplice 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 0:1 (kon.)
Pardubice – Karviná 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 2:5 (kon.)
konec
FK Pardubice
2:1 (1:0)
MFK Karviná
Neděle 13.08.2023, 15:00 • CFIG Arena • FORTUNA:LIGA • 4. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Utkání je u konce a Pardubice poprvé v letošní sezóně vítězí! Karvinou totiž porazily 2:1, když se za ně prosadili Emil Tischler a Jakub Matoušek. Hosté snížili až v nastaveném čase druhé půle vlastňákem Halinského, ten už ale téměř nic neřešil. Pardubáci už si tři body pohlídali a v tabulce právě svého dnešního soupeře předskočili. (17:04:15)
   
  90+6
  Konec zápasu.
  90+6. Žlutá karta
   
  90+6
  Jaroslavu Svozilovi v rohu hřiště na své polovině ujely nervy a dostává zbytečnou žlutou kartu.
   
  90+3
  Karviná právě vstřelila branku!
  Obrovská smůla pro domácí a hosté snižují! Martin Doležal hlavičkoval jen do DENISE HALINSKÉHO, od kterého se míč odrazil za záda Viktora Budinského!
   
  90+2
  Nyní se připomněl také Ondřej Kukučka, který nastoupil ke svému prvnímu ligovému utkání. Odehrál míč před dobíhajícím Luckym Ezehem.
   
  90+1
  Amar Memič pořádně prohnal domácí duo Patrák, Donát. Situaci zachránil hlavně druhý jmenovaný, kterého ale nyní chytají křeče.
   
  90
  Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.
  89. Mikuš jako Beckham, jenže balón trefil spojnici!
   
  89
  Střílel Rajmund Mikuš a o poznání lépe! Zkušený křídelník totiž nastřelil břevno! Stejně jako o chvíli později Bederka, to už bylo poté, co míč opustil hřiště.
   
  88
  Jaroslav Málek první volný kop poslal do zdi a tak si došel pro další, když šel hodně ochotně k zemi. Tentokrát ovšem on střílet nebude.
   
  87
  Kamila Vacka (FK Pardubice) v posledních vteřinách chytají křeče a možná i proto byl nyní pozdě v souboji. V tom trefil soupeře a vidí žlutou kartu, navíc Karviná má výhodu volného kopu z dobré pozice.
   
  85
  Karviná má nyní více ze hry a usadila se na polovině soupeře. Michal Hošek nyní má možnost druhého autového vhazování, které pošla přímo do vápna.
   
  82
  Rychlou akci po pravé straně chtěl Amar Memič zakončit centrem na hlavu Martina Doležala. Ten se vyšplhal do vzduchu, ovšem na vysoký balón neměl nárok
   
  79
  Michal Hlavatý nyní svou střelou trefil do hlavy Jakuba Matouška, od kterého se míč odrazil těsně vedle levé tyče. Jiří Ciupa zůstal stát a na balón by určitě nedosáhl.
  78. Krobot v tutovce netrefil bránu
   
  78
  Pardubice se v posledních minutách hodně zatáhly, při protiútocích ale vystrkují růžky. Samuel Šimek nyní přízemním pasem našel Krobota, ten se tentokrát netrefil a bránu přestřelil.
   
  75
  Střídání v týmu MFK Karviná:
  ze hřiště odchází Lukáš Budínský, přichází Jaroslav Málek.
   
  75
  Střídání v týmu FK Pardubice:
  ze hřiště odchází Emil Tischler, přichází Ondřej Kukučka.

  David Klier

  Branky: 39. Tischler (Černý), 55. Jak. Matoušek II (Pikul) – 90+3. Halinský (vla.)

  Karty:   87. Vacek (PCE) – 20. Ražnatović (KAR), 36. Boháč (KAR), 90+6. Svozil (KAR)


  Držení míče: 59 % : 41 %.
  Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:14.
  FK Pardubice: Budinský – Surzyn, Halinský, Donát, Tischler (75. Kukučka) – Vacek – Sychra (46. Jak. Matoušek II), Darmovzal (71. S. Šimek), Hlavatý, Pikul (63. Patrák) – Černý (C) (63. Krobot).
  Náhradníci: Šmíd – Helešic, Zlatohlávek.

  MFK Karviná: Ciupa – Mikuš, Bederka, Svozil, Ražnatović (65. Hošek) – Boháč (60. Ezeh), D. Žák (60. Krčík) – Memić, Budínský (C) (75. Málek), Papalelé – Akinyemi (60. Doležal).
  Náhradníci: Neuman – Franko.

  Rozhodčí: Berka – Mokrusch, Kříž
  bahis siteleri