Další dotazy už nepřišly, a tisková konference tak byla ukončena. Děkuji za pozornost.
Vítěz: Česká republika
Z dnešního štafetového závodu je to pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost a u biatlonu opět na na shledanou.
Sprinterské závody jsou u konce, za malý okamžik snad bude známo konečné pořadí závodu a uvidíme, zda Dušan Kožíšek nakonec obsadil sedmé místo nebo horší. Je však jasné, že český běžec bude po této etapě závod opouštět.
Vítěz: A. Poltoranin (KAZ)
Zítra nás čeká stíhací závod na 35 km klasicky a my vám ho samozřejmě přineseme v on-line přenosu od 12:15. Nyní se vás dovolím pozvat k onlajnu ze ženské biatlonové štafety, která za pár minut začne.
Vítěz: M. Björgenová (NOR)
Je za námi tedy další etapa Tour de Ski, kterou opět ovládla Marit Björgenová. Ta najela na Johaugovou dalších deset sekund a její náskok se opět zvýší. Druhá skončila právě Therese Johaugová a třetí Heidi Wengová. Eva Vrabcová-Nývltová skončila na 26.místě a celkově je v hodnocení Tour de Ski patnáctá. Zítra ženy čeká stíhačka na 15 km klasicky.